Саран қалалық мәслихаты шешімінің күшін жою туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2025 жылғы 25 қыркүйектегі № 235 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2023 жылғы 25 сәуірдегі "Саран қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 19 шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы О. Баймаганбетов

Об отмене решения Саранского городского маслихата
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 25 сентября 2025 года № 235
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Саранского городского маслихата от 25 апреля 2023 года № 19 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Саранского городского маслихата".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата О. Баймаганбетов