Саран қалалық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы 20 сессиясының "2025-2027 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы" № 172 шешіміне өзгерістер еңгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2025 жылғы 8 шілдедегі № 223 шешімі
Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы 20 сессиясының 2025-2027 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы № 172 шешіміне өзгерістер еңгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жасылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті 1, 2, 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға 1 қосымшаға сәйкес, келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 927 611 мың теңге, оның ішінде:
салықтың түсімдері – 98 008 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 062 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 398 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 826 143 мың теңге;
2) шығындар – 956 965 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер– 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профециті) – -29 354 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29 354 теңге:
қарыздардың түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение 20 сессии Саранского городского маслихата от 20 декабря 2024 года № 172 "О бюджете поселка Актас на 2025-2027 годы"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 8 июля 2025 года № 223
Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 20 сессии Саранского городского маслихата от 20 декабря 2024 года № 172 "О бюджете поселка Актас на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актас на 2025–2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 927 611 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 98 008 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 062 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 398 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 826 143 тысяч тенге;
2) затраты 956 965 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -29 354 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 29 354 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;