Балқаш қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу мен жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2025 жылғы 27 маусымдағы № 22/183 шешімі
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Балхаш
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 27 июня 2025 года № 22/183
В соответствии со статьей 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Балхаш согласно приложению к настоящему решению.

2. Балқаш қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 11/92 "Балқаш қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің қосымшасында көрсетілген өзгерістер 2025 жылғы 01 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы А.Муслымов
Қалалық мәслихаттың

2. Признать утратившими силу решение Балхашского городского маслихата от 28 декабря 2023 года № 11/92 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Балхаш".
3. Изменения, указанные в приложении к настоящему решению вводятся в действие с 01 июля 2025г.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата А.Муслымов
Приложение к решению
городского маслихата