Балқаш қалалық мәслихатының 2024 жылғы 19 желтоқсандағы № 19/150 "2025-2027 жылдарға арналған Гүлшат және Саяқ кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2025 жылғы 27 маусымдағы № 22/180 шешімі
Балқаш қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш қалалық мәслихатының 2024 жылғы 19 желтоқсандағы №19/150 "2025-2027 жылдарға арналған Гүлшат және Саяқ кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Осы шешімге қоса тіркелген 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес 2025-2027 жылдарға арналған Саяқ кентінің бюджеті бекітілсін, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 179 327 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 112 179 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 758 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 61 390 мың теңге;
2) шығындар – 225 613 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 46 286 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 286 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 46 286 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5 және 8 қосымшасы осы шешімнің 1 және 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Балхашского городского маслихата от 19 декабря 2024 года № 19/150 "О бюджете посҰлков Гулшат и Саяк на 2025-2027 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 27 июня 2025 года № 22/180
Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского городского маслихата от 19 декабря 2024 года №19/150 "О бюджете посҰлков Гулшат и Саяк на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет посҰлка Саяк на 2025-2027 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 к настоящему решению, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 179 327 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 112 179 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 758 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 61 390 тысяч тенге;
2) затраты – 225 613 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 46 286 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 286 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 46 286 тысяч тенге.";
приложение 5 и 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.