Қарағанды қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2025 жылғы 30 сәуірдегі № 254 шешімі
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағанды қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Караганда
Решение Карагандинского городского маслихата от 30 апреля 2025 года № 254
В соответствии с пунктом 3 статьи 365 Экологического Кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Караганда в соответствии с приложением.

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы А.Бөкенов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2025 жылғы "30" сәуірдегі
№ 254 шешіміне
Қосымша
Қарағанды қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері
№ п/п
Атауы
Есептік бірлік
Қызметтің құны Қосылған құн салығын ескере отырып (теңге)
1.
Қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері
1.1.
Жайлы үйлер
Тұрғын/1айда

2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата А.Букенов
Приложение
к решению Карагандинского
городского маслихата
от "30" апреля 2025 года № 254
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по г. Караганда
№ п/п
Наименование
Расчетная единица
Стоимость услуг, тенге с учетом налога на добавленную стоимость
1.
Тариф на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов для населения
1.1.
Домовладения благоустроенные
житель/в месяц