"Қарағанды облысының су нысандары мен су шаруашылығы құрылыстарында жаппай демалуға, туризм мен спортқа арналған орындарды белгілеу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 67/01 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2025 жылғы 4 маусымдағы № 31/13 қаулысы
Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 67/01 "Қарағанды облысының су нысандары мен су шаруашылығы құрылыстарында жаппай демалуға, туризм мен спортқа арналған орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6486-09 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Бөлекпаев
Қарағанды облысы әкімдігінің
2025 жылғы 4 маусымдағы
№ 31/13 қаулысына қосымша
Қарағанды облысының су нысандары мен су шаруашылығы құрылыстарында жаппай демалуға, туризм мен спортқа арналған орындардың тізімі
Саны
Су нысандары мен су шаруашылығы құрылыстарындағы жаппай демалуға, туризм мен спортқа арналған орындардың атауы және орналасқан жері
Ескерту
Қарағанды қаласы
1.
1)
Қалалық жағажай, БЛКЖО 30 жылдығы атындағы саябақтағы орталық көлдің жағалау белдеуі
Коммуналдық
2.
2)
Қалалық жағажай, Федоров су қоймасының жағалау белдеуі
Коммуналдық
3.
3)
Федоров су қоймасындағы "Hummerhead" сүңгуір орталығы
Жеке меншік
4.
4)
Федоров су қоймасындағы "Horizon" демалыс аймағы
Жеке меншік
5.
5)
Федоров су қоймасындағы "Eva" демалыс аймағы
Жеке меншік
6.
6)
Федоров су қоймасындағы "Eco-Villa" демалыс аймағы
Жеке меншік
7.
7)
Федоров су қоймасындағы "Маяк" яхта клубы
Жеке меншік
Теміртау қаласы
8.
1)
"Солнечная лагуна" жағажайы, Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Жеке меншік
9.
2)
"Восток-1" жағажайы, Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Жеке меншік
10.
3)
"Сан-Тропе" жағажайы, Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Жеке меншік
11.
4)
"Ракета" демалыс базасы, Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Жеке меншік
12.
5)
"Космонавт" отбасылық демалыс базасы, Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Жеке меншік
13.
6)
"Жас Алаш" балалар сауықтыру лагері, Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Жеке меншік
14.
7)
"ТЭМК" акционерлік қоғамының демалыс аймағы, Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Жеке меншік
15.
8)
Қалалық жағажай, Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Коммуналдық
16.

О внесений изменения в постановление акимата Карагандинской области от 19 сентября 2023 года № 67/01 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Карагандинской области"
Постановление акимата Карагандинской области от 4 июня 2025 года № 31/13
Акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 19 сентября 2023 года № 67/01 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6486-09) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев
Приложение к постановлению
акимата Карагандинской области
от 4 июня 2025 №31/13
Перечень мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях на территории Карагандинской области
Количество
Наименование и месторасположение мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях
Примечание
город Караганда
1.
1)
Городской пляж, береговая полоса центрального озера в Парке имени 30 летия ВЛКСМ
Коммунальное
2.
2)
Городской пляж, береговая полоса Федоровского водохранилища
Коммунальное
3.
3)
Дайвинг-центр "Hummerhead" на Федоровском водохранилище
Частное
4.
4)
Зона отдыха "Horizon" на Федоровском водохранилище
Частное
5.
5)
Зона отдыха "Eva" на Федоровском водохранилище
Частное
6.
6)
Зона отдыха "Eco-Villa" на Федоровском водохранилище
Частное
7.
7)
Яхт-клуб "Маяк" на Федоровском водохранилище
Частное
город Темиртау
8.
1)
Пляж "Солнечная лагуна", береговая полоса Самаркандского водохранилища
Частное
9.
2)
Пляж "Восток-1", береговая полоса Самаркандского водохранилища
Частное
10.
3)
Пляж "Сан-Тропе", береговая полоса Самаркандского водохранилища
Частное
11.
4)
База отдыха "Ракета", береговая полоса Самаркандского водохранилища
12.
5)
Семейная база отдыха "Космонавт", береговая полоса Самаркандского водохранилища
Частное
13.
6)
Детский оздоровительный лагерь "Жас Алаш", береговая полоса Самаркандского водохранилища
Частное
14.
7)
Зона отдыха акционерного общества "ТЭМК" на береговой полосе Самаркандского водохранилища.
Частное
15.
8)
Городской пляж, береговая полоса Самаркандского водохранилища
Коммунальное
16.

9)
"LOFT" демалыс аймағы, № 2 есеп кварталы, №6 учаске
Жеке меншік
17.
10)
Конвертер цехының демалыс аймағы, Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Жеке меншік
18.
11)
"Факел" балалар сауықтыру лагері, Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Жеке меншік
19.
12)
"Дружный" демалыс аймағы, Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Жеке меншік
20.
13)
№1 листопрокат цехының демалыс аймағы (ЛПЦ-1), Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Жеке меншік
21.
14)
№2 листопрокат цехының демалыс аймағы (ЛПЦ-2), Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Жеке меншік
22.
15)
№ 3 листопрокат цехының демалыс аймағы (ЛПЦ-3), Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Жеке меншік
23.
16)
Домна цехының демалыс аймағы, Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Жеке меншік
24.
17)
Кокс-химия өндірісінің демалыс аймағы (КХП), Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Жеке меншік
25.
18)
Механикалық цехтың демалыс аймағы, Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Жеке меншік
26.
19)
Темір жол көлігін басқару демалыс аймағы (УДТ), Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Жеке меншік
27.
20)
"Інжу" жағажайы, Мичурин көшесі, № 120А ғимарат
Жеке меншік
28.
21)
"Жеті жұма" жағажайы, Мичурин көшесі, № 114
Жеке меншік
29.
22)
"Изба" демалыс базасы, Мичурина көшесі, № 102
Жеке меншік
30.
23)
"Камила" демалыс базасы, Мичурина көшесі, 128/2
Жеке меншік
31.
24)
"Самал" Шипажайы, Самарқанд су қоймасының оң жағалау
Жеке меншік
Балқаш қаласы
32.
1)
Балқаш көлі, азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын жағажай "Балдәурен" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жағалау сызығының шегінде 46.778765, 74.978782-ден 46.783175,74.976101 координаттары бойынша
Оқу-сауықтыру орталығы
33.
2)
Балқаш көлі, жағажай-46.787487, 74.975018 бастап 46.792145, 74.979511 дейінгі координаттар бойынша "Аква Co" демалыс аймағының жағалау сызығының шекарасында азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын жағажай
Жеке меншік
34.
3)
Балқаш көлі, жағажай-46.793320, 74.988076 бастап 46.818322,74.998797 дейін жағалау сызығының шекарасында азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын жағажай
Жеке меншік
35.
4)
Балқаш көлі, "Медицина колледжі" коммуналдық жағажайы, жағалау сызығының шекараларында 46.821618, 74.997732 бастап 46.833136, 74.979304 дейін
Коммуналдық
36.
5)
Балқаш көлі, жағалау сызығының шекарасындағы коммуналдық жағажай 46.832726, 74.977400 бастап 46.831672, 74.974828 дейін
Коммуналдық
37.
6)
Балқаш көлі, жағажай-46.791860, 74.942479 бастап 46.800050, 74.917195 дейінгі координаттар бойынша жасыл мүйістің жағалау сызығының шекарасында азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын жағажай
Жеке меншік
38.
7)
Балқаш көлі, азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, Торанғалық кентінің жағалау сызығының шекараларында координаттары бойынша 46.764691, 74.863010 бастап 46.764282, 74.832896 дейін
Жеке меншік
39.

9)
Зона отдыха "LOFT", учетный квартал №2, участок №6
Частное
17.
10)
Зона отдыха конвертерного цеха, правый берег Самаркандского водохранилища
Частное
18.
11)
Детский оздоровительный лагерь "Факел", правый берег Самаркандского водохранилища
Частное
19.
12)
Зона отдыха "Дружный", правый берег Самаркандского водохранилища
Частное
20.
13)
Зона отдыха листопрокатного цеха №1 (ЛПЦ-1), правый берег Самаркандского водохранилища
Частное
21.
14)
Зона отдыха листопрокатного цеха №2 (ЛПЦ-2), правый берег Самаркандского водохранилища
Частное
22.
15)
Зона отдыха листопрокатного цеха №3 (ЛПЦ-3), правый берег Самаркандского водохранилища
Частное
23.
16)
Зона отдыха доменного цеха, правый берег Самаркандского водохранилища
Частное
24.
17)
Зона отдыха коксохимического производства (КХП), правый берег Самаркандского водохранилища
Частное
25.
18)
Зона отдыха механического цеха, правый берег Самаркандского водохранилища
26.
19)
Зона отдыха управления железнодорожным транспортом (УЖДТ), правый берег Самаркандского водохранилища
Частное
27.
20)
Пляж "Жемчужина", ул.Мичурина, строение № 120А
Частное
28.
21)
Пляж "Семь пятниц", ул.Мичурина, № 114
Частное
29.
22)
База отдыха "Изба", ул. Мичурина, 102
Частное
30.
23)
База отдыха "Камила" ул. Мичурина, 128/2
Частное
31.
24)
Санаторий-профилакторий "Самал", правый берег Самаркандского водохранилища
Частное
город Балхаш
32.
1)
Озеро Балхаш, пляж-используемый для массового отдыха граждан, в границах береговой линии Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Балдаурен" по координатам от 46.778765, 74.978782 до 46.783175,74.976101
Учебно-оздоровительный центр
33.
2)
Озеро Балхаш, пляж-используемый для массового отдыха граждан, в границах береговой линии зоны отдыха "Аква Co" по координатам от 46.787487, 74.975018 до 46.792145, 74.979511
Частное
34.
3)
Озеро Балхаш, пляж-используемый для массового отдыха граждан, в границах береговой линии от 46.793320, 74.988076 до 46.818322,74.998797
Частное
35.
4)
Озеро Балхаш, коммунальный пляж "Медицинский колледж", в границах береговой линии от 46.821618, 74.997732 до 46.833136, 74.979304
Коммунальное
36.
5)
Озеро Балхаш, коммунальный пляж в границах береговой линии от 46.832726, 74.977400 до 46.831672, 74.974828
Коммунальное
37.
6)
Озеро Балхаш, пляж-используемый для массового отдыха граждан, в границах береговой линии Зеленого мыса по координатам от 46.791860, 74.942479 до 46.800050, 74.917195
Частное
38.
7)
Озеро Балхаш, пляж-используемый для массового отдыха граждан, в границах береговой линии поселка Торангалык по координатам от 46.764691, 74.863010 до 46.764282, 74.832896
Частное
39.

8)
Балқаш көлі, азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, Торанғалық кентінің жағалау сызығының шекараларында координаттары бойынша 46.760651, 74.831789 бастап 46.760142, 74.830029 дейін
Жеке меншік
40.
9)
Балқаш көлі, азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, 46.761689, 74.825296 бастап 46.761362, 74.819611 дейінгі координаттар бойынша Торанғалық кентінің "Тұлпар" демалыс аймағының жағалау сызығының шекараларында
Жеке меншік
41.
10)
Балқаш көлі, жағажай-кенттің жағалау сызығының шекарасында азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын жағажай.Шұбар-түтік координаттары бойынша 46.765125, 74.743616 бастап 46.772956, 74.702727 дейін
Жеке меншік
Абай ауданы
42.
1)
№ 1А "Ленин атындағы "Шахта" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жеке меншік
43.
2)
№ 1 "Абсолют" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
44.
3)
№ 3 демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
45.
4)
№4 "Қазақстан" шахтасы демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
46.
5)
№5 "Фламинго" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
47.
6)
№6 "Абай" шахтасы демалыс аймағы Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
48.
7)
№7 демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
49.
8)
№8 демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
50.
9)
№8 демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
51.
10)
№9 Техникалық көлік Басқармасы демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
52.
11)
№ 10 демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
53.
12)
№ 12 демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
54.
13)
№ 13 демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
55.
14)
№15 "Тентек" шахтасы демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
56.
15)
№16 "Саран" шахтасы демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
57.
16)
№ 17 демалыс аймағы, "Кузембаева атындағы шахта", Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
58.
17)
№18 "Усадьба" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
59.

8)
Озеро Балхаш, пляж-используемый для массового отдыха граждан, в границах береговой линии поселка Торангалык по координатам от 46.760651, 74.831789 до 46.760142, 74.830029
Частное
40.
9)
Озеро Балхаш, пляж-используемый для массового отдыха граждан, в границах береговой линии зоны отдыха "Тулпар" поселка Торангалык по координатам от 46.761689, 74.825296 до 46.761362, 74.819611
Частное
41.
10)
Озеро Балхаш, пляж-используемый для массового отдыха граждан, в границах береговой линии поселка Чубар-тюбек по координатам от 46.765125, 74.743616 до 46.772956, 74.702727
Частное
Абайский район
42.
1)
Зона отдыха № 1а "Шахта имени Ленина", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
43.
2)
"Абсолют" Зона отдыха №1, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
44.
3)
Зона отдыха №3, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
45.
4)
Шахта "Казахстанская" Зона отдыха №4, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
46.
5)
Фламинго Зона отдыха №5, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
47.
6)
Шахта "Абайская" Зона отдыха №6, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
48.
7)
Зона отдыха №7, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
49.
8)
Зона отдыха №8, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
50.
9)
Зона отдыха №8, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
51.
10)
Управление технического транспорта Зона отдыха №9, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
52.
11)
Зона отдыха №10, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
53.
12)
Зона отдыха №12, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
54.
13)
Зона отдыха №13, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
55.
14)
Шахта "Тентекская" Зона отдыха №15, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
56.
15)
Шахта "Саранская" Зона отдыха №16, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
57.
16)
Шахта имени Кузембаева Зона отдыха №17, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
58.
17)
"Усадьба" Зона отдыха №18, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
59.

18)
№ 19 демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
60.
19)
№ 20 "НОММ" зауыты демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
61.
20)
№21 "Қарағанды" демалыс аймағы Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
62.
21)
№22 "Шұбар" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
63.
22)
№24,25 "Лагуна" демалыс аймағы Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
64.
23)
№ 26 ҚПТУ демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
65.
24)
№27 "Бриз" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
66.
25)
№29 "Шахтинская шахтасы" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
67.
26)
№ 30 "Дарус" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
68.
27)
№ 31 "Медик" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
69.
28)
№33 "ДАЧА" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
70.
29)
№34 "Тұран" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
71.
30)
№ 35 демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
72.
31)
№35а "Фортуна" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
73.
32)
№ 36 "Тынығу Мазева" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
74.
33)
№37 "Лейла" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
75.
34)
№ 38 демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
76.
35)
№ 39 "Жеңіс" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
77.
36)
№40 "Достық" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
78.
37)
№48, 49 "Ариадна" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (сол жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
79.
38)
№ 50 демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (сол жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
80.
39)
№53 "Жайлау" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (сол жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
81.

18)
Зона отдыха №19, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
60.
19)
Завод НОММ Зона отдыха №20, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
61.
20)
"Караганда" Зона отдыха №21, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
62.
21)
"Шубар" Зона отдыха №22, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
63.
22)
"Лагуна" Зона отдыха №24,25, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
64.
23)
КПТУ Зона отдыха №26, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
65.
24)
"Бриз" Зона отдыха №27, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
66.
25)
Шахта "Шахтинская" Зона отдыха №29, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
67.
26)
"Дарус" Зона отдыха №30, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
68.
27)
"Медик" Зона отдыха №31, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
69.
28)
"ДАЧА". Зона отдыха №33, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
70.
29)
"Туран" Зона отдыха №34, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
71.
30)
Зона отдыха №35, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
72.
31)
"Фортуна" Зона отдыха №35а, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
73.
32)
"Отдыхай Мазева" Зона отдыха №36, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
74.
33)
"Лейла" Зона отдыха №37, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
75.
34)
Зона отдыха №38, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
76.
35)
"Женис" Зона отдыха №39, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
77.
36)
"Достык" Зона отдыха №40, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
78.
37)
"Ариадна" Зона отдыха №48, 49, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (левый берег) поселок Топар
Частное
79.
38)
Зона отдыха №50, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (левый берег) поселок Топар
Частное
80.
39)
"Жайлау" Зона отдыха №53, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (левый берег) поселок Топар
Частное
81.

40)
№55 "SERENITY" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (сол жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
82.
41)
№ 55/1 демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (сол жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
83.
42)
№56 "Family Park" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (сол жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
84.
43)
№ 57 демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (сол жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
85.
44)
№59 "Holiday" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (сол жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
86.
45)
№60 "Fiesta" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (сол жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
87.
46)
№61 "Арасан" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (сол жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
88.
47)
№ 62 демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (оң жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
89.
48)
№ 63 демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (сол жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
90.
49)
№ 65 демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (сол жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
91.
50)
№ 66 "Костенко атындағы Шахта" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (сол жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
92.
51)
№ 67 "Шағала" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (сол жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
93.
52)
№ 68 "Бақыт" демалыс аймағы, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі (сол жағалау) Топар кенті
Жеке меншік
94.
53)
(Шерубай–Нұра су қоймасы) Коммуналдық жағажай, 49.495078, 72.823339
Коммуналдық
Бұқар жырау ауданы
95.
1)
"Бригантина" сауықтыру лагері, Чкалов су қоймасының жағалау белдеуі.
Коммуналдық
96.
2)
"Ботақара" саяжайы, 50° 03' 04 " N 73° 43' 38" Е
Коммуналдық
Қарқаралы ауданы
97.
1)
"Шахтер" демалыс үйі, "Самал" көлінің жағалау белдеуі, 49.365707, 75.403201
Жеке меншік
98.
2)
Саумалкөл демалыс орталығы, Қаршығалы ауылдық округі, "Саумалкөл" көлінің жағалау белдеуі, 49.794663, 75.002596
Жеке меншік
99.
3)
"Каркаралинка" бөгеті , 49° 41' 22. 23" N 75° 45' 21.29" Е
Коммуналдық
Приозерск қаласы
100.
1)
Қалалық жағажай, Космонавтов көшесі
Коммуналдық
Шет ауданы
101.
1)
"Батық" бөгеті , 48.896457, 72.473768.
Коммуналдық
Осакаров ауданы
102.
1)
"Есіл" су қоймасы, 50.65047 С, 72.85937 В
Коммуналдық
103.
2)
"Каракөл" өзені, 50.82196 С, 73.29512 В
Коммуналдық
104.
3)
"Тоқсумак" өзені, 50.66304 С, 72.52068 В
Коммуналдық
Ақтоғай ауданы
105.
1)
Сарышаған ауылындағы жағажай, 09 102 023 503
Коммуналдық
Нұра ауданы
106.

40)
"SERENITY" Зона отдыха №55, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (левый берег) поселок Топар
Частное
82.
41)
Зона отдыха №55/1, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (левый берег) поселок Топар
Частное
83.
42)
"Family Park" Зона отдыха №56, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (левый берег) поселок Топар
Частное
84.
43)
Зона отдыха №57, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (левый берег) поселок Топар
Частное
85.
44)
"Holiday" Зона отдыха №59, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (левый берег) поселок Топар
Частное
86.
45)
"Fiesta" Зона отдыха №60, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (левый берег) поселок Топар
Частное
87.
46)
"Арасан" Зона отдыха №61, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (левый берег) поселок Топар
Частное
88.
47)
Зона отдыха №62, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (правый берег) поселок Топар
Частное
89.
48)
Зона отдыха №63, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (левый берег) поселок Топар
Частное
90.
49)
Зона отдыха №65, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (левый берег) поселок Топар
Частное
91.
50)
Шахта имени Костенко Зона отдыха №66, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (левый берег) поселок Топар
Частное
92.
51)
"Чайка" Зона отдыха №67, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (левый берег) поселок Топар
Частный
93.
52)
"Бахыт" Зона отдыха №68, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища (левый берег) поселок Топар
Частный
94.
53)
Коммунальный пляж (Шерубай–Нуринское водохранилище), 49.495078, 72.823339
Коммунальное
Бухар-Жырауский район
95.
1)
Оздоровительный лагерь "Бригантина", пляж, береговая полоса Чкаловского водохранилища
Спортивно- оздоровительный
96.
2)
Пляж "Ботакара", 50° 03' 04 " N 73° 43’ 38" Е
Коммунальное
Каркаралинский район
97.
1)
Дом отдыха "Шахтер", береговая полоса озера "Самал", 49.365707, 75.403201
Частное
98.
2)
Центр отдыха Саумалколь, Каршыгалинский сельский округ, береговая полоса озера "Саумалколь", 49.794663, 75.002596
Частное
99.
3)
Плотина "Каркаралинка", 49° 41' 22. 23" N 75° 45’ 21.29" Е
Коммунальное
город Приозерск
100.
1)
Городской пляж, ул. Космонавтов
Коммунальное
Шетский район
101.
1)
Плотина "Батық", 48.896457, 72.473768.
Коммунальное
Осакаровский район
102.
1)
Водохранилище "Ишимское", 50.65047 С, 72.85937 В
Коммунальное
103.
2)
Озеро "Караколь", 50.82196 С, 73.29512 В
Коммунальное
104.
3)
Озеро "Токсумак", 50.66304 С, 72.52068 В
Коммунальное
Актогайский район
105.
1)
Пляж посҰлка Сарышаган, 09 102 023 503
Коммунальное
Нуринский район
106.

1)
Нұра кентінің маңындағы жағалау аймағы Үлкенқұндызды өзені, 50.2498973, 71.5546421
Коммуналдық

1)
Прибрежная зона вблизи п.Нура река Улкенкундызды, 50.2498973, 71.5546421
Коммунальное