Қарағанды облысы бойынша жеке меншікте болуы мүмкін жер учаскелерінің шекті (ең жоғары) мөлшерін белгілеу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2025 жылғы 26 маусымдағы № 35/01 бірлескен қаулысы және Қарағанды облыстық мәслихатының 2025 жылғы 26 маусымдағы № 300 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 50 бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабы 1 тармағының 8) тармақшасына, 6 бабы 1 тармағының 13) тармақшасына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағанды облысы бойынша жеке меншікте болуы мүмкін жер учаскелерінің шекті (ең жоғары) мөлшерлері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Об установлении предельных (максимальных) размеров земельных участков, которые могут находиться в частной собственности по Карагандинской области
Совместные постановление акимата Карагандинской области от 26 июня 2025 года № 35/01 и решение Карагандинского областного маслихата от 26 июня 2025 года № 300
В соответствии с пунктом 3 статьи 50 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 8) пункта 1 статьи 27, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить предельные (максимальные) размеры земельных участков, которые могут находиться в частной собственности по Карагандинской области согласно приложению.

2. "Қазақстан Республикасы азаматтарының жеке меншігінде болуы мүмкін жер телімдерінің Қарағанды облысы бойынша шекті (барынша) мөлшерлерін белгілеу туралы" Қарағанды облысының әкімиятының 2004 жылғы 29 қазандағы №21/02 қаулысы және Қарағанды облыстық мәслихатының X сессиясының 2004 жылғы 11 желтоқсандағы №152 шешімнің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №1679 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 29 октября 2004 года № 21/02 и решение X сессии маслихата Карагандинской области от 11 декабря 2004 года №152 "Об установлении предельных (максимальных) размеров земельных участков, которые могут находиться в частной собственности граждан Республики Казахстан по Карагандинской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1679).