134
Ақмола
Атбасар ауданы
Магдалиновка ауылы
135
Ақмола
Атбасар ауданы
Родионовка ауылы
136
Ақмола
Атбасар ауданы
Ждановка ауылы
137
Ақмола
Бұланды ауданы
Макинск қаласы
138
Ақмола
Бұланды ауданы
Вознесенка ауылы
139
Ақмола
Бұланды ауданы
Аққайың ауылы
140
Ақмола
Бұланды ауданы
Тастыөзек ауылы
141
Ақмола
Бұланды ауданы
Алтынды ауылы
142
Ақмола
Бұланды ауданы
Алакөл ауылы
143
Ақмола
Бұланды ауданы
Боярка ауылы
144
Ақмола
Бұланды ауданы
Елтай ауылы
145
Ақмола
Бұланды ауданы
Тоқтамыс ауылы
146
Ақмола
Бұланды ауданы
Гордеевка ауылы
147
Ақмола
Бұланды ауданы
Иванковка ауылы
148
Ақмола
Бұланды ауданы
Новокиевка ауылы
149
Ақмола
Бұланды ауданы
Журавлевка ауылы
150
Ақмола
Бұланды ауданы
Воробьевка ауылы
151
Ақмола
Бұланды ауданы
Новодонецк ауылы
152
Ақмола
Бұланды ауданы
Ярославка ауылы
153
Ақмола
Бұланды ауданы
Капитоновка ауылы
154
Ақмола
Бұланды ауданы
Балуан Шолақ атындағы ауыл
155
Ақмола
Бұланды ауданы
Пушкино ауылы
156
Ақмола
Бұланды ауданы
Шұбарағаш ауылы
157
Ақмола
Бұланды ауданы
Мат ауылы
158
Ақмола
Бұланды ауданы
Отрадное ауылы
159
Ақмола
Бұланды ауданы
Роза Люксембург атындағы ауыл
160
Ақмола
Бұланды ауданы
Суворовка ауылы
161
Ақмола
Бұланды ауданы
Никольское ауылы
162
Ақмола
Бұланды ауданы
Ұлытоған ауылы
163
Ақмола
Бұланды ауданы
Новобратское ауылы
164
Ақмола
Бұланды ауданы
Буденновка ауылы
165
Ақмола
Бұланды ауданы
Добровольное ауылы
166
Ақмола
Бұланды ауданы
Красносельское ауылы
167
Ақмола
Бұланды ауданы
Айнакөл ауылы
168
Ақмола
Бұланды ауданы
Острогорское ауылы
169
Ақмола
Бұланды ауданы
Партизанка ауылы
170
Ақмола
Бұланды ауданы
Ортақшыл ауылы
171
Ақмола
Бұланды ауданы
Қараөзек ауылы
172
Ақмола
Бұланды ауданы
Еруслановка ауылы
173
Ақмола
Бұланды ауданы
Купчановка ауылы
174
Ақмола
Бұланды ауданы
Байсуат ауылы
175
Ақмола
Егіндікөл ауданы
Егіндікөл ауылы
176
Ақмола
Егіндікөл ауданы
Абай ауылы
177
Ақмола
Егіндікөл ауданы
Полтавское ауылы
178
Ақмола
Егіндікөл ауданы
Көркем ауылы
179
Ақмола
Егіндікөл ауданы
Спиридоновка ауылы
180
Ақмола
Егіндікөл ауданы
Буревестник ауылы
181
Ақмола
Егіндікөл ауданы
Жалманқұлақ ауылы
182
Ақмола
Егіндікөл ауданы
Жұлдыз ауылы
183
Ақмола
Егіндікөл ауданы
Қоңыртүбек ауылы
184
Ақмола
Егіндікөл ауданы
Ұзынкөлское ауылы
185
Ақмола
Егіндікөл ауданы
Тоғанас ауылы
186
Ақмола
Біржан сал ауданы
Степняк қаласы
187
Ақмола
Біржан сал ауданы
Пригорхоз ауылы

134
Акмолинская
Атбасарский район
село Магдалиновка
135
Акмолинская
Атбасарский район
село Родионовка
136
Акмолинская
Атбасарский район
село Ждановка
137
Акмолинская
Буландынский район
город Макинск
138
Акмолинская
Буландынский район
село Вознесенка
139
Акмолинская
Буландынский район
село Аккайын
140
Акмолинская
Буландынский район
село Тастыозек
141
Акмолинская
Буландынский район
село Алтынды
142
Акмолинская
Буландынский район
село Алаколь
143
Акмолинская
Буландынский район
село Боярка
144
Акмолинская
Буландынский район
село Ельтай
145
Акмолинская
Буландынский район
село Токтамыс
146
Акмолинская
Буландынский район
село Гордеевка
147
Акмолинская
Буландынский район
село Иванковка
148
Акмолинская
Буландынский район
село Новокиевка
149
Акмолинская
Буландынский район
село Журавлевка
150
Акмолинская
Буландынский район
село Воробьевка
151
Акмолинская
Буландынский район
село Новодонецк
152
Акмолинская
Буландынский район
село Ярославка
153
Акмолинская
Буландынский район
село Капитоновка
154
Акмолинская
Буландынский район
село имени Балуана Шолака
155
Акмолинская
Буландынский район
село Пушкино
156
Акмолинская
Буландынский район
село Шубарагаш
157
Акмолинская
Буландынский район
село Мат
158
Акмолинская
Буландынский район
село Отрадное
159
Акмолинская
Буландынский район
село имени Розы Люксембург
160
Акмолинская
Буландынский район
село Суворовка
161
Акмолинская
Буландынский район
село Никольское
162
Акмолинская
Буландынский район
село Улытоган
163
Акмолинская
Буландынский район
село Новобратское
164
Акмолинская
Буландынский район
село Буденновка
165
Акмолинская
Буландынский район
село Добровольное
166
Акмолинская
Буландынский район
село Красносельское
167
Акмолинская
Буландынский район
село Айнаколь
168
Акмолинская
Буландынский район
село Острогорское
169
Акмолинская
Буландынский район
село Партизанка
170
Акмолинская
Буландынский район
село Ортакшыл
171
Акмолинская
Буландынский район
село Караозек
172
Акмолинская
Буландынский район
село Еруслановка
173
Акмолинская
Буландынский район
село Купчановка
174
Акмолинская
Буландынский район
село Байсуат
175
Акмолинская
Егиндыкольский район
село Егиндыколь
176
Акмолинская
Егиндыкольский район
село Абай
177
Акмолинская
Егиндыкольский район
село Полтавское
178
Акмолинская
Егиндыкольский район
село Коркем
179
Акмолинская
Егиндыкольский район
село Спиридоновка
180
Акмолинская
Егиндыкольский район
село Буревестник
181
Акмолинская
Егиндыкольский район
село Жалманкулак
182
Акмолинская
Егиндыкольский район
село Жулдыз
183
Акмолинская
Егиндыкольский район
село Коныртубек
184
Акмолинская
Егиндыкольский район
село Узункольское
185
Акмолинская
Егиндыкольский район
село Тоганас
186
Акмолинская
район Биржан сал
город Степняк
187
Акмолинская
район Биржан сал
село Пригорхоз

188
Ақмола
Біржан сал ауданы
Ақсу ауылы
189
Ақмола
Біржан сал ауданы
Сапақ ауылы
190
Ақмола
Біржан сал ауданы
Аңғал батыр ауылы
191
Ақмола
Біржан сал ауданы
Жаңалық ауылы
192
Ақмола
Біржан сал ауданы
Бірсуат ауылы
193
Ақмола
Біржан сал ауданы
Баймырза ауылы
194
Ақмола
Біржан сал ауданы
Шошқалы ауылы
195
Ақмола
Біржан сал ауданы
Әндіқожа батыр ауылы
196
Ақмола
Біржан сал ауданы
Тасшалқар ауылы
197
Ақмола
Біржан сал ауданы
Атансор ауылы
198
Ақмола
Біржан сал ауданы
Ақбұлақ ауылы
199
Ақмола
Біржан сал ауданы
Ақтас ауылы
200
Ақмола
Біржан сал ауданы
Заозерное ауылы
201
Ақмола
Біржан сал ауданы
Заураловка ауылы
202
Ақмола
Біржан сал ауданы
Кенащи ауылы
203
Ақмола
Біржан сал ауданы
Қарасор ауылы
204
Ақмола
Біржан сал ауданы
Краснофлотское ауылы
205
Ақмола
Біржан сал ауданы
Арай ауылы
206
Ақмола
Біржан сал ауданы
Белағаш ауылы
207
Ақмола
Біржан сал ауданы
Макинка ауылы
208
Ақмола
Біржан сал ауданы
Бұланды ауылы
209
Ақмола
Біржан сал ауданы
Қаратал ауылы
210
Ақмола
Біржан сал ауданы
Қоғам ауылы
211
Ақмола
Біржан сал ауданы
Мақпал ауылы
212
Ақмола
Біржан сал ауданы
Қарағай ауылы
213
Ақмола
Біржан сал ауданы
Мамай ауылы
214
Ақмола
Біржан сал ауданы
Валиханово ауылы
215
Ақмола
Біржан сал ауданы
Қарасу ауылы
216
Ақмола
Біржан сал ауданы
Алға ауылы
217
Ақмола
Біржан сал ауданы
Үлгі ауылы
218
Ақмола
Біржан сал ауданы
Жүкей ауылы
219
Ақмола
Біржан сал ауданы
Карловка ауылы
220
Ақмола
Біржан сал ауданы
Қызылүйім ауылы
221
Ақмола
Біржан сал ауданы
Трамбовка ауылы
222
Ақмола
Біржан сал ауданы
Үйүмшіл ауылы
223
Ақмола
Ерейментау ауданы
Ақмырза ауылы
224
Ақмола
Ерейментау ауданы
Бестоғай ауылы
225
Ақмола
Ерейментау ауданы
Байсары ауылы
226
Ақмола
Ерейментау ауданы
Чилинка ауылы
227
Ақмола
Ерейментау ауданы
Қызылту ауылы
228
Ақмола
Ерейментау ауданы
Тайбай ауылы
229
Ақмола
Ерейментау ауданы
Ақсуат ауылы
230
Ақмола
Ерейментау ауданы
Селетинское ауылы
231
Ақмола
Ерейментау ауданы
Жаңажол ауылы
232
Ақмола
Ерейментау ауданы
Балықты ауылы
233
Ақмола
Есіл ауданы
Двуречное ауылы
234
Ақмола
Есіл ауданы
Приишимка ауылы
235
Ақмола
Есіл ауданы
Жаныспай ауылы
236
Ақмола
Есіл ауданы
Ковыльное ауылы
237
Ақмола
Есіл ауданы
Заречное ауылы
238
Ақмола
Есіл ауданы
Дальное ауылы
239
Ақмола
Есіл ауданы
Знаменка ауылы
240
Ақмола
Есіл ауданы
Елтай ауылы
241
Ақмола
Есіл ауданы
Красивое ауылы
242
Ақмола
Есіл ауданы
Тасоба ауылы
243
Ақмола
Есіл ауданы
Красивая станциясы
244
Ақмола
Есіл ауданы
Құмай ауылы
245
Ақмола
Есіл ауданы
Ярославка ауылы
246
Ақмола
Есіл ауданы
Красногорский кенті

188
Акмолинская
район Биржан сал
село Аксу
189
Акмолинская
район Биржан сал
село Сапак
190
Акмолинская
район Биржан сал
село Ангал батыра
191
Акмолинская
район Биржан сал
село Жаналык
192
Акмолинская
район Биржан сал
село Бирсуат
193
Акмолинская
район Биржан сал
село Баймырза
194
Акмолинская
район Биржан сал
село Шошкалы
195
Акмолинская
район Биржан сал
село Андыкожа батыра
196
Акмолинская
район Биржан сал
село Тасшалкар
197
Акмолинская
район Биржан сал
село Атансор
198
Акмолинская
район Биржан сал
село Акбулак
199
Акмолинская
район Биржан сал
село Актас
200
Акмолинская
район Биржан сал
село Заозерное
201
Акмолинская
район Биржан сал
село Заураловка
202
Акмолинская
район Биржан сал
село Кенащи
203
Акмолинская
район Биржан сал
село Карасор
204
Акмолинская
район Биржан сал
село Краснофлотское
205
Акмолинская
район Биржан сал
село Арай
206
Акмолинская
район Биржан сал
село Белагаш
207
Акмолинская
район Биржан сал
село Макинка
208
Акмолинская
район Биржан сал
село Буланды
209
Акмолинская
район Биржан сал
село Каратал
210
Акмолинская
район Биржан сал
село Когам
211
Акмолинская
район Биржан сал
село Макпал
212
Акмолинская
район Биржан сал
село Карагай
213
Акмолинская
район Биржан сал
село Мамай
214
Акмолинская
район Биржан сал
село Валиханово
215
Акмолинская
район Биржан сал
село Карасу
216
Акмолинская
район Биржан сал
село Алга
217
Акмолинская
район Биржан сал
село Ульги
218
Акмолинская
район Биржан сал
село Жукей
219
Акмолинская
район Биржан сал
село Карловка
220
Акмолинская
район Биржан сал
село Кызылуюм
221
Акмолинская
район Биржан сал
село Трамбовка
222
Акмолинская
район Биржан сал
село Уюмшил
223
Акмолинская
Ерейментауский район
село Акмырза
224
Акмолинская
Ерейментауский район
село Бестогай
225
Акмолинская
Ерейментауский район
село Байсары
226
Акмолинская
Ерейментауский район
село Чилинка
227
Акмолинская
Ерейментауский район
село Кызылту
228
Акмолинская
Ерейментауский район
село Тайбай
229
Акмолинская
Ерейментауский район
село Аксуат
230
Акмолинская
Ерейментауский район
село Селетинское
231
Акмолинская
Ерейментауский район
село Жанажол
232
Акмолинская
Ерейментауский район
село Балыкты
233
Акмолинская
Есильский район
село Двуречное
234
Акмолинская
Есильский район
село Приишимка
235
Акмолинская
Есильский район
село Жаныспай
236
Акмолинская
Есильский район
село Ковыльное
237
Акмолинская
Есильский район
село Заречное
238
Акмолинская
Есильский район
село Дальное
239
Акмолинская
Есильский район
село Знаменка
240
Акмолинская
Есильский район
село Ельтай
241
Акмолинская
Есильский район
село Красивое
242
Акмолинская
Есильский район
село Тасоба
243
Акмолинская
Есильский район
станция Красивая
244
Акмолинская
Есильский район
село Кумай
245
Акмолинская
Есильский район
село Ярославка
246
Акмолинская
Есильский район
поселок Красногорский

247
Ақмола
Есіл ауданы
Калачи ауылы
248
Ақмола
Есіл ауданы
Московское ауылы
249
Ақмола
Есіл ауданы
Орловка ауылы
250
Ақмола
Есіл ауданы
Раздольное ауылы
251
Ақмола
Есіл ауданы
Юбилейное ауылы
252
Ақмола
Есіл ауданы
Ейское ауылы
253
Ақмола
Есіл ауданы
Интернациональное ауылы
254
Ақмола
Есіл ауданы
Алматинское ауылы
255
Ақмола
Есіл ауданы
Біртал ауылы
256
Ақмола
Жақсы ауданы
Жақсы ауылы
257
Ақмола
Жақсы ауданы
Белағаш ауылы
258
Ақмола
Жақсы ауданы
Беловодское ауылы
259
Ақмола
Жақсы ауданы
Перекатное ауылы
260
Ақмола
Жақсы ауданы
Қайрақты ауылы
261
Ақмола
Жақсы ауданы
Старое Перекатное ауылы
262
Ақмола
Жақсы ауданы
Жаңа Киіма ауылы
263
Ақмола
Жақсы ауданы
Тайпақ ауылы
264
Ақмола
Жақсы ауданы
Алғабас ауылы
265
Ақмола
Жақсы ауданы
Киіма ауылы
266
Ақмола
Жақсы ауданы
Трудовое ауылы
267
Ақмола
Жақсы ауданы
Жирен ауылы
268
Ақмола
Жақсы ауданы
Үкі ауылы
269
Ақмола
Жақсы ауданы
Запорожье ауылы
270
Ақмола
Жақсы ауданы
Лозовое ауылы
271
Ақмола
Жақсы ауданы
Донское ауылы
272
Ақмола
Жақсы ауданы
Новочудное ауылы
273
Ақмола
Жақсы ауданы
Баубек батыр
274
Ақмола
Жақсы ауданы
Қазақстан ауылы
275
Ақмола
Жақсы ауданы
Калининское ауылы
276
Ақмола
Жақсы ауданы
Глебовка ауылы
277
Ақмола
Жақсы ауданы
Қалмақкөл ауылы
278
Ақмола
Жақсы ауданы
Моховое ауылы
279
Ақмола
Жақсы ауданы
Киевское ауылы
280
Ақмола
Жақсы ауданы
Кировское ауылы
281
Ақмола
Жақсы ауданы
Қызылсай ауылы
282
Ақмола
Жақсы ауданы
Баяғыз ауылы
283
Ақмола
Жақсы ауданы
Новокиенка ауылы
284
Ақмола
Жақсы ауданы
Парчевка ауылы
285
Ақмола
Жақсы ауданы
Подгорное ауылы
286
Ақмола
Жақсы ауданы
Тарасовка ауылы
287
Ақмола
Жақсы ауданы
Қазақское ауылы
288
Ақмола
Жақсы ауданы
Терсакан ауылы
289
Ақмола
Жақсы ауданы
Көксай ауылы
290
Ақмола
Жақсы ауданы
Чапаевское ауылы
291
Ақмола
Жарқайың ауданы
Державинск қаласы
292
Ақмола
Жарқайың ауданы
Отрадное ауылы
293
Ақмола
Жарқайың ауданы
Кенское ауылы
294
Ақмола
Жарқайың ауданы
Бірсуат ауылы
295
Ақмола
Жарқайың ауданы
Балуанкөл ауылы
296
Ақмола
Жарқайың ауданы
Гастелло ауылы
297
Ақмола
Жарқайың ауданы
Дауылбай ауылы
298
Ақмола
Жарқайың ауданы
Далабай ауылы
299
Ақмола
Жарқайың ауданы
Ақтөбе ауылы
300
Ақмола
Жарқайың ауданы
Тасты-Талды ауылы
301
Ақмола
Жарқайың ауданы
Жаңадала ауылы
302
Ақмола
Жарқайың ауданы
Зерноградское ауылы
303
Ақмола
Жарқайың ауданы
Костычево ауылы
304
Ақмола
Жарқайың ауданы
Донское ауылы

247
Акмолинская
Есильский район
село Калачи
248
Акмолинская
Есильский район
село Московское
249
Акмолинская
Есильский район
село Орловка
250
Акмолинская
Есильский район
село Раздольное
251
Акмолинская
Есильский район
село Юбилейное
252
Акмолинская
Есильский район
село Ейское
253
Акмолинская
Есильский район
село Интернациональное
254
Акмолинская
Есильский район
село Алматинское
255
Акмолинская
Есильский район
село Биртал
256
Акмолинская
Жаксынский район
село Жаксы
257
Акмолинская
Жаксынский район
село Белагаш
258
Акмолинская
Жаксынский район
село Беловодское
259
Акмолинская
Жаксынский район
село Перекатное
260
Акмолинская
Жаксынский район
село Кайракты
261
Акмолинская
Жаксынский район
село Старое Перекатное
262
Акмолинская
Жаксынский район
село Жана Киима
263
Акмолинская
Жаксынский район
село Тайпак
264
Акмолинская
Жаксынский район
село Алгабас
265
Акмолинская
Жаксынский район
село Киима
266
Акмолинская
Жаксынский район
село Трудовое
267
Акмолинская
Жаксынский район
село Жирен
268
Акмолинская
Жаксынский район
село Уки
269
Акмолинская
Жаксынский район
село Запорожье
270
Акмолинская
Жаксынский район
село Лозовое
271
Акмолинская
Жаксынский район
село Донское
272
Акмолинская
Жаксынский район
село Новочудное
273
Акмолинская
Жаксынский район
село имени Баубека батыра
274
Акмолинская
Жаксынский район
село Казахстан
275
Акмолинская
Жаксынский район
село Калининское
276
Акмолинская
Жаксынский район
село Глебовка
277
Акмолинская
Жаксынский район
село Калмакколь
278
Акмолинская
Жаксынский район
село Моховое
279
Акмолинская
Жаксынский район
село Киевское
280
Акмолинская
Жаксынский район
село Кировское
281
Акмолинская
Жаксынский район
село Кызылсай
282
Акмолинская
Жаксынский район
село Баягиз
283
Акмолинская
Жаксынский район
село Новокиенка
284
Акмолинская
Жаксынский район
село Парчевка
285
Акмолинская
Жаксынский район
село Подгорное
286
Акмолинская
Жаксынский район
село Тарасовка
287
Акмолинская
Жаксынский район
село Казахское
288
Акмолинская
Жаксынский район
село Терсакан
289
Акмолинская
Жаксынский район
село Коксай
290
Акмолинская
Жаксынский район
село Чапаевское
291
Акмолинская
Жаркаинский район
город Державинск
292
Акмолинская
Жаркаинский район
село Отрадное
293
Акмолинская
Жаркаинский район
село Кенское
294
Акмолинская
Жаркаинский район
село Бирсуат
295
Акмолинская
Жаркаинский район
село Балуанколь
296
Акмолинская
Жаркаинский район
село Гастелло
297
Акмолинская
Жаркаинский район
село Дауылбай
298
Акмолинская
Жаркаинский район
село Далабай
299
Акмолинская
Жаркаинский район
село Актобе
300
Акмолинская
Жаркаинский район
село Тасты-Талды
301
Акмолинская
Жаркаинский район
село Жанадала
302
Акмолинская
Жаркаинский район
село Зерноградское
303
Акмолинская
Жаркаинский район
село Костычево
304
Акмолинская
Жаркаинский район
село Донское

305
Ақмола
Жарқайың ауданы
Құмсуат ауылы
306
Ақмола
Жарқайың ауданы
ферма
307
Ақмола
Жарқайың ауданы
Львовское ауылы
308
Ақмола
Жарқайың ауданы
Нахимовка ауылы
309
Ақмола
Жарқайың ауданы
Баранкөл ауылы
310
Ақмола
Жарқайың ауданы
Пригородное ауылы
311
Ақмола
Жарқайың ауданы
Западное ауылы
312
Ақмола
Жарқайың ауданы
Қызылтал ауылы
313
Ақмола
Жарқайың ауданы
Пятигорское ауылы
314
Ақмола
Жарқайың ауданы
Тасөткел ауылы
315
Ақмола
Жарқайың ауданы
Савиновка ауылы
316
Ақмола
Жарқайың ауданы
Тассуат ауылы
317
Ақмола
Жарқайың ауданы
Валиханово ауылы
318
Ақмола
Жарқайың ауданы
Достық ауылы
319
Ақмола
Жарқайың ауданы
Үшқарасу ауылы
320
Ақмола
Зеренді ауданы
Зеренді ауылы
321
Ақмола
Зеренді ауданы
П.Морозов атындағы пионер лагері
322
Ақмола
Зеренді ауданы
Прудхоз
323
Ақмола
Зеренді ауданы
Айдарлы ауылы
324
Ақмола
Зеренді ауданы
Көктерек ауылы
325
Ақмола
Зеренді ауданы
Молодежное ауылы
326
Ақмола
Зеренді ауданы
Туполевка ауылы
327
Ақмола
Зеренді ауданы
Еленовка ауылы
328
Ақмола
Зеренді ауданы
Жаңаауыл ауылы
329
Ақмола
Зеренді ауданы
Жылымды ауылы
330
Ақмола
Зеренді ауданы
Қарағай ауылы
331
Ақмола
Зеренді ауданы
Қарлыкөл ауылы
332
Ақмола
Зеренді ауданы
Айдабол ауылы
333
Ақмола
Зеренді ауданы
Викторовка ауылы
334
Ақмола
Зеренді ауданы
Қызылқайнар ауылы
335
Ақмола
Зеренді ауданы
Красиловка ауылы
336
Ақмола
Зеренді ауданы
Бөгенбай би ауылы
337
Ақмола
Зеренді ауданы
Қызылсая ауылы
338
Ақмола
Зеренді ауданы
Біктесін ауылы
339
Ақмола
Зеренді ауданы
Қызылағаш ауылы
340
Ақмола
Зеренді ауданы
Қайыңды ауылы
341
Ақмола
Зеренді ауданы
Мәлика Ғабдуллина ауылы
342
Ақмола
Зеренді ауданы
Қойсалған ауылы
343
Ақмола
Зеренді ауданы
Серафимовка ауылы
344
Ақмола
Зеренді ауданы
Симферопольское ауылы
345
Ақмола
Зеренді ауданы
Жолдыбай ауылы
346
Ақмола
Зеренді ауданы
Еңбекбірлік ауылы
347
Ақмола
Зеренді ауданы
Исаковка ауылы
348
Ақмола
Зеренді ауданы
Костомаровка ауылы
349
Ақмола
Зеренді ауданы
Ұялы ауылы
350
Ақмола
Зеренді ауданы
Қызылегіс ауылы
351
Ақмола
Зеренді ауданы
Заречное ауылы
352
Ақмола
Зеренді ауданы
Қарашілік ауылы
353
Ақмола
Зеренді ауданы
Ортаағаш ауылы
354
Ақмола
Зеренді ауданы
Өндіріс ауылы
355
Ақмола
Зеренді ауданы
Елікті ауылы
356
Ақмола
Зеренді ауданы
Жаңатілек ауылы
357
Ақмола
Зеренді ауданы
Қараөзек ауылы
358
Ақмола
Зеренді ауданы
Сейфуллино ауылы
359
Ақмола
Зеренді ауданы
Ақан ауылы
360
Ақмола
Зеренді ауданы
Баратай ауылы

305
Акмолинская
Жаркаинский район
село Кумсуат
306
Акмолинская
Жаркаинский район
ферма
307
Акмолинская
Жаркаинский район
село Львовское
308
Акмолинская
Жаркаинский район
село Нахимовка
309
Акмолинская
Жаркаинский район
село Баранкуль
310
Акмолинская
Жаркаинский район
село Пригородное
311
Акмолинская
Жаркаинский район
село Западное
312
Акмолинская
Жаркаинский район
село Кызылтал
313
Акмолинская
Жаркаинский район
село Пятигорское
314
Акмолинская
Жаркаинский район
село Тасоткель
315
Акмолинская
Жаркаинский район
село Савиновка
316
Акмолинская
Жаркаинский район
село Тассуат
317
Акмолинская
Жаркаинский район
село Валиханово
318
Акмолинская
Жаркаинский район
село Достык
319
Акмолинская
Жаркаинский район
село Ушкарасу
320
Акмолинская
Зерендинский район
село Зеренда
321
Акмолинская
Зерендинский район
Пионерлагерь ПОСЕЛОК Морозова
322
Акмолинская
Зерендинский район
Прудхоз
323
Акмолинская
Зерендинский район
село Айдарлы
324
Акмолинская
Зерендинский район
село Коктерек
325
Акмолинская
Зерендинский район
село Молодежное
326
Акмолинская
Зерендинский район
село Туполевка
327
Акмолинская
Зерендинский район
село Еленовка
328
Акмолинская
Зерендинский район
село Жанааул
329
Акмолинская
Зерендинский район
село Жылымды
330
Акмолинская
Зерендинский район
село Карагай
331
Акмолинская
Зерендинский район
село Карлыколь
332
Акмолинская
Зерендинский район
село Айдабол
333
Акмолинская
Зерендинский район
село Викторовка
334
Акмолинская
Зерендинский район
село Кызылкайнар
335
Акмолинская
Зерендинский район
село Красиловка
336
Акмолинская
Зерендинский район
село Богенбай би
337
Акмолинская
Зерендинский район
село Кызылсая
338
Акмолинская
Зерендинский район
село Биктесин
339
Акмолинская
Зерендинский район
село Кызылагаш
340
Акмолинская
Зерендинский район
село Кайынды
341
Акмолинская
Зерендинский район
село Малика Габдуллина
342
Акмолинская
Зерендинский район
село Койсалган
343
Акмолинская
Зерендинский район
село Серафимовка
344
Акмолинская
Зерендинский район
село Симферопольское
345
Акмолинская
Зерендинский район
село Жолдыбай
346
Акмолинская
Зерендинский район
село Енбекбирлик
347
Акмолинская
Зерендинский район
село Исаковка
348
Акмолинская
Зерендинский район
село Костомаровка
349
Акмолинская
Зерендинский район
село Уялы
350
Акмолинская
Зерендинский район
село Кызылегис
351
Акмолинская
Зерендинский район
село Заречное
352
Акмолинская
Зерендинский район
село Карашилик
353
Акмолинская
Зерендинский район
село Ортаагаш
354
Акмолинская
Зерендинский район
село Ондирис
355
Акмолинская
Зерендинский район
село Еликти
356
Акмолинская
Зерендинский район
село Жанатлек
357
Акмолинская
Зерендинский район
село Караозек
358
Акмолинская
Зерендинский район
село Сейфуллино
359
Акмолинская
Зерендинский район
село Акан
360
Акмолинская
Зерендинский район
село Баратай

361
Ақмола
Зеренді ауданы
Уголки ауылы
362
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Қорғалжын ауылы
363
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Біртабан ауылы
364
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Бірлік ауылы
365
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Абай ауылы
366
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Өркендеу ауылы
367
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Жұмай ауылы
368
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Арықты ауылы
369
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Құлтай ауылы
370
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Сулыкөл ауылы
371
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Садырбай ауылы
372
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Кенбидайық ауылы
373
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Екпінді ауылы
374
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Майшұқыр ауылы
375
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Құмкөл ауылы
376
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Жантеке ауылы
377
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Қарғалы ауылы
378
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Ұялы ауылы
379
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Шалқар ауылы
380
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Алмас ауылы
381
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Қасқатау ауылы
382
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Үшсарт ауылы
383
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Сабынды ауылы
384
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Алғабас ауылы
385
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Қараегін ауылы
386
Ақмола
Сандықтау ауданы
Балкашино ауылы
387
Ақмола
Сандықтау ауданы
Лесхоз
388
Ақмола
Сандықтау ауданы
Петровка ауылы
389
Ақмола
Сандықтау ауданы
Барақпай ауылы
390
Ақмола
Сандықтау ауданы
Хлебное ауылы
391
Ақмола
Сандықтау ауданы
Ащылы ауылы
392
Ақмола
Сандықтау ауданы
Чашке ауылы
393
Ақмола
Сандықтау ауданы
Преображенка ауылы
394
Ақмола
Сандықтау ауданы
Профинтерн ауылы
395
Ақмола
Сандықтау ауданы
Красная Поляна ауылы
396
Ақмола
Сандықтау ауданы
Арбузинка ауылы
397
Ақмола
Сандықтау ауданы
Петриковка ауылы
398
Ақмола
Сандықтау ауданы
Васильевка ауылы
399
Ақмола
Сандықтау ауданы
Ұлан ауылы
400
Ақмола
Сандықтау ауданы
Тучное ауылы
401
Ақмола
Сандықтау ауданы
Байдалы ауылы
402
Ақмола
Сандықтау ауданы
Жыланды ауылы
403
Ақмола
Сандықтау ауданы
Новоселовка ауылы
404
Ақмола
Сандықтау ауданы
Приозерное ауылы
405
Ақмола
Сандықтау ауданы
Березовка ауылы
406
Ақмола
Сандықтау ауданы
Қызылқазақстан ауылы
407
Ақмола
Сандықтау ауданы
Каменка ауылы
408
Ақмола
Сандықтау ауданы
Ключевка ауылы
409
Ақмола
Сандықтау ауданы
Богословка ауылы
410
Ақмола
Сандықтау ауданы
Лесное ауылы
411
Ақмола
Сандықтау ауданы
Быстримовка ауылы
412
Ақмола
Сандықтау ауданы
Граниковка ауылы
413
Ақмола
Сандықтау ауданы
Михайловка ауылы
414
Ақмола
Сандықтау ауданы
Речное ауылы
415
Ақмола
Сандықтау ауданы
Мәдениет ауылы

361
Акмолинская
Зерендинский район
село Уголки
362
Акмолинская
Коргалжынский район
село Коргалжын
363
Акмолинская
Коргалжынский район
село Биртабан
364
Акмолинская
Коргалжынский район
село Бирлик
365
Акмолинская
Коргалжынский район
село Абай
366
Акмолинская
Коргалжынский район
село Уркендеу
367
Акмолинская
Коргалжынский район
село Жумай
368
Акмолинская
Коргалжынский район
село Арыкты
369
Акмолинская
Коргалжынский район
село Култай
370
Акмолинская
Коргалжынский район
село Сулыколь
371
Акмолинская
Коргалжынский район
село Садырбай
372
Акмолинская
Коргалжынский район
село Кенбидаик
373
Акмолинская
Коргалжынский район
село Екпинди
374
Акмолинская
Коргалжынский район
село Майшукур
375
Акмолинская
Коргалжынский район
село Кумколь
376
Акмолинская
Коргалжынский район
село Жантеке
377
Акмолинская
Коргалжынский район
село Каргалы
378
Акмолинская
Коргалжынский район
село Уялы
379
Акмолинская
Коргалжынский район
село Шалкар
380
Акмолинская
Коргалжынский район
село Алмас
381
Акмолинская
Коргалжынский район
село Каскатау
382
Акмолинская
Коргалжынский район
село Ушсарт
383
Акмолинская
Коргалжынский район
село Сабынды
384
Акмолинская
Коргалжынский район
село Алгабас
385
Акмолинская
Коргалжынский район
село Караегин
386
Акмолинская
Сандыктауский район
село Балкашино
387
Акмолинская
Сандыктауский район
Лесхоз
388
Акмолинская
Сандыктауский район
село Петровка
389
Акмолинская
Сандыктауский район
село Баракпай
390
Акмолинская
Сандыктауский район
село Хлебное
391
Акмолинская
Сандыктауский район
село Ащилы
392
Акмолинская
Сандыктауский район
село Чашке
393
Акмолинская
Сандыктауский район
село Преображенка
394
Акмолинская
Сандыктауский район
село Профинтерн
395
Акмолинская
Сандыктауский район
село Красная Поляна
396
Акмолинская
Сандыктауский район
село Арбузинка
397
Акмолинская
Сандыктауский район
село Петриковка
398
Акмолинская
Сандыктауский район
село Васильевка
399
Акмолинская
Сандыктауский район
село Улан
400
Акмолинская
Сандыктауский район
село Тучное
401
Акмолинская
Сандыктауский район
село Байдалы
402
Акмолинская
Сандыктауский район
село Жиланды
403
Акмолинская
Сандыктауский район
село Новоселовка
404
Акмолинская
Сандыктауский район
село Приозерное
405
Акмолинская
Сандыктауский район
село Березовка
406
Акмолинская
Сандыктауский район
село Кызылказахстан
407
Акмолинская
Сандыктауский район
село Каменка
408
Акмолинская
Сандыктауский район
село Ключевка
409
Акмолинская
Сандыктауский район
село Богословка
410
Акмолинская
Сандыктауский район
село Лесное
411
Акмолинская
Сандыктауский район
село Быстримовка
412
Акмолинская
Сандыктауский район
село Граниковка
413
Акмолинская
Сандыктауский район
село Михайловка
414
Акмолинская
Сандыктауский район
село Речное
415
Акмолинская
Сандыктауский район
село Мадениет

416
Ақмола
Сандықтау ауданы
Максимовка ауылы
417
Ақмола
Сандықтау ауданы
Владимировка ауылы
418
Ақмола
Сандықтау ауданы
Новый Городок ауылы
419
Ақмола
Сандықтау ауданы
Спасское ауылы
420
Ақмола
Сандықтау ауданы
Новоникольское ауылы
421
Ақмола
Сандықтау ауданы
Құмдыкөл ауылы
422
Ақмола
Сандықтау ауданы
Меньшиковка ауылы
423
Ақмола
Сандықтау ауданы
Маралды ауылы
424
Ақмола
Сандықтау ауданы
Смольное ауылы
425
Ақмола
Сандықтау ауданы
Сандықтау ауылы
426
Ақмола
Сандықтау ауданы
Богородка ауылы
427
Ақмола
Сандықтау ауданы
Дорогинка ауылы
428
Ақмола
Целиноград ауданы
Ақмол ауылы
429
Ақмола
Целиноград ауданы
Өтеміс ауылы
430
Ақмола
Целиноград ауданы
Жалғызқұдық ауылы
431
Ақмола
Целиноград ауданы
Жарлыкөл ауылы
432
Ақмола
Целиноград ауданы
Қараөткел ауылы
433
Ақмола
Целиноград ауданы
Жаңажол ауылы
434
Ақмола
Целиноград ауданы
Қаражар ауылы
435
Ақмола
Целиноград ауданы
Оразақ ауылы
436
Ақмола
Целиноград ауданы
Бірлік ауылы
437
Ақмола
Целиноград ауданы
Қызыл суат ауылы
438
Ақмола
Целиноград ауданы
Аққайың ауылы
439
Ақмола
Целиноград ауданы
Мәншүк Мәметова ауылы
440
Ақмола
Целиноград ауданы
Родина ауылы
441
Ақмола
Целиноград ауданы
Зеленый Гай ауылы
442
Ақмола
Целиноград ауданы
Ақжар ауылы
443
Ақмола
Целиноград ауданы
Опан ауылы
444
Ақмола
Целиноград ауданы
Нұра ауылы
445
Ақмола
Целиноград ауданы
Сарыадыр ауылы
446
Ақмола
Целиноград ауданы
Рақымжан Қошқарбаев ауылы
447
Ақмола
Целиноград ауданы
Ағанас ауылы
448
Ақмола
Целиноград ауданы
Сарыкөл ауылы
449
Ақмола
Целиноград ауданы
Жабай ауылы
450
Ақмола
Целиноград ауданы
Шалқар ауылы
451
Ақмола
Целиноград ауданы
Қаратомар ауылы
452
Ақмола
Целиноград ауданы
Отаутүскен ауылы
453
Ақмола
Шортанды ауданы
Шортанды кенті
454
Ақмола
Шортанды ауданы
Андреевка ауылы
455
Ақмола
Шортанды ауданы
Октябрьское ауылы
456
Ақмола
Шортанды ауданы
Дамса ауылы
457
Ақмола
Шортанды ауданы
Научный кенті
458
Ақмола
Шортанды ауданы
Степное ауылы
459
Ақмола
Шортанды ауданы
Жолымбет кенті
460
Ақмола
Шортанды ауданы
Бектау ауылы
461
Ақмола
Шортанды ауданы
Мықтыкөл ауылы
462
Ақмола
Шортанды ауданы
Конкрынка ауылы
463
Ақмола
Шортанды ауданы
Қаражар ауылы
464
Ақмола
Шортанды ауданы
Новокубанка ауылы
465
Ақмола
Шортанды ауданы
Алтайское ауылы
466
Ақмола
Шортанды ауданы
Новоселовка ауылы
467
Ақмола
Шортанды ауданы
Первомайское ауылы
468
Ақмола
Шортанды ауданы
Қаратобинское ауылы

416
Акмолинская
Сандыктауский район
село Максимовка
417
Акмолинская
Сандыктауский район
село Владимировка
418
Акмолинская
Сандыктауский район
село Новый Городок
419
Акмолинская
Сандыктауский район
село Спасское
420
Акмолинская
Сандыктауский район
село Новоникольское
421
Акмолинская
Сандыктауский район
село Кумдыколь
422
Акмолинская
Сандыктауский район
село Меньшиковка
423
Акмолинская
Сандыктауский район
село Маралды
424
Акмолинская
Сандыктауский район
село Смольное
425
Акмолинская
Сандыктауский район
село Сандыктау
426
Акмолинская
Сандыктауский район
село Богородка
427
Акмолинская
Сандыктауский район
село Дорогинка
428
Акмолинская
Целиноградский район
село Акмол
429
Акмолинская
Целиноградский район
село Отемис
430
Акмолинская
Целиноградский район
село Жангызкудук
431
Акмолинская
Целиноградский район
село Жарлыколь
432
Акмолинская
Целиноградский район
село Караоткель
433
Акмолинская
Целиноградский район
село Жанажол
434
Акмолинская
Целиноградский район
село Каражар
435
Акмолинская
Целиноградский район
село Оразак
436
Акмолинская
Целиноградский район
село Бирлик
437
Акмолинская
Целиноградский район
село Кызыл суат
438
Акмолинская
Целиноградский район
село Аккайын
439
Акмолинская
Целиноградский район
село Мәншүк Мәметова
440
Акмолинская
Целиноградский район
село Родина
441
Акмолинская
Целиноградский район
село Зеленый Гай
442
Акмолинская
Целиноградский район
село Ақжар
443
Акмолинская
Целиноградский район
село Опан
444
Акмолинская
Целиноградский район
село Нура
445
Акмолинская
Целиноградский район
село Сарыадыр
446
Акмолинская
Целиноградский район
село Рахымжана Кошкарбаева
447
Акмолинская
Целиноградский район
село Аганас
448
Акмолинская
Целиноградский район
село Сарыколь
449
Акмолинская
Целиноградский район
село Жабай
450
Акмолинская
Целиноградский район
село Шалкар
451
Акмолинская
Целиноградский район
село Каратомар
452
Акмолинская
Целиноградский район
село Отаутускен
453
Акмолинская
Шортандинский район
поселок Шортанды
454
Акмолинская
Шортандинский район
село Андреевка
455
Акмолинская
Шортандинский район
село Октябрьское
456
Акмолинская
Шортандинский район
село Дамса
457
Акмолинская
Шортандинский район
поселок Научный
458
Акмолинская
Шортандинский район
село Степное
459
Акмолинская
Шортандинский район
поселок Жолымбет
460
Акмолинская
Шортандинский район
село Бектау
461
Акмолинская
Шортандинский район
село Мыктыколь
462
Акмолинская
Шортандинский район
село Конкрынка
463
Акмолинская
Шортандинский район
село Каражар
464
Акмолинская
Шортандинский район
село Новокубанка
465
Акмолинская
Шортандинский район
село Алтайское
466
Акмолинская
Шортандинский район
село Новоселовка
467
Акмолинская
Шортандинский район
село Первомайское
468
Акмолинская
Шортандинский район
село Каратобинское

469
Ақмола
Шортанды ауданы
Новопервомайское ауылы
470
Ақмола
Шортанды ауданы
Ошақ ауылы
471
Ақмола
Шортанды ауданы
Петровка ауылы
472
Ақмола
Шортанды ауданы
Новокавказское ауылы
473
Ақмола
Шортанды ауданы
Белое Озеро ауылы
474
Ақмола
Шортанды ауданы
Қараадыр станциясы
475
Ақмола
Шортанды ауданы
Пригородное ауылы
476
Ақмола
Шортанды ауданы
Баскөл ауылы
477
Ақмола
Шортанды ауданы
Қамышенка ауылы
478
Ақмола
Шортанды ауданы
Раевка ауылы
479
Ақмола
Шортанды ауданы
Гуляйполе ауылы
480
Ақмола
Шортанды ауданы
Егемен ауылы
481
Ақмола
Шортанды ауданы
Новографское ауылы
482
Ақмола
Бурабай ауданы
Щучинск қаласы
483
Ақмола
Бурабай ауданы
Қызылағаш ауылы
484
Ақмола
Бурабай ауданы
Мезгілсор ауылы
485
Ақмола
Бурабай ауданы
Қарабауыр ауылы
486
Ақмола
Бурабай ауданы
Старый Қарабауыр ауылы
487
Ақмола
Бурабай ауданы
Веденовка ауылы
488
Ақмола
Бурабай ауданы
Жаңатұған ауылы
489
Ақмола
Бурабай ауданы
Қарабулақ ауылы
490
Ақмола
Бурабай ауданы
Федосеевка ауылы
491
Ақмола
Бурабай ауданы
Жаңаталап ауылы
492
Ақмола
Бурабай ауданы
Мәдениет ауылы
493
Ақмола
Бурабай ауданы
Айғабақ ауылы
494
Ақмола
Бурабай ауданы
Бидайық ауылы
495
Ақмола
Бурабай ауданы
Лесной Хутор ауылы
496
Ақмола
Бурабай ауданы
Обалы ауылы
497
Ақмола
Бурабай ауданы
Түлкүлі ауылы
498
Ақмола
Бурабай ауданы
Атамекен ауылы
499
Ақмола
Бурабай ауданы
Жаңажол ауылы
500
Ақмола
Бурабай ауданы
Жарқайың ауылы
501
Ақмола
Бурабай ауданы
Жасыл ауылы
502
Ақмола
Бурабай ауданы
Қаражар ауылы
503
Ақмола
Бурабай ауданы
Шиелі ауылы
504
Ақмола
Бурабай ауданы
Сосновка ауылы
505
Ақмола
Бурабай ауданы
Үрімқай ауылы
506
Ақмола
Бурабай ауданы
Дмитриевка ауылы
507
Ақмола
Бурабай ауданы
Корнекты ауылы
508
Ақмола
Бурабай ауданы
Аққайың ауылы
509
Ақмола
Бурабай ауданы
Күлстан ауылы
510
Ақмола
Бурабай ауданы
Киндикқарағай ауылы
511
Ақмола
Бурабай ауданы
Ынталы ауылы
512
Ақмола
Бурабай ауданы
Успено-Юрьевка ауылы
513
Ақмола
Бурабай ауданы
Ковалевка ауылы
514
Ақмола
Бурабай ауданы
Қарағай ауылы
515
Ақмола
Бурабай ауданы
Клинцы ауылы
516
Ақмола
Бурабай ауданы
Николаевка ауылы
517
Ақмола
Бурабай ауданы
Үлге-алған ауылы
518
Ақмола
Бурабай ауданы
Райгородок ауылы
519
Ақтөбе
Алматы ауданы
Ақтөбе қаласы
520
Ақтөбе
Алға ауданы
Алға қаласы
521
Ақтөбе
Алға ауданы
Қызылту ауылы
522
Ақтөбе
Алға ауданы
Бестамақ ауылы
523
Ақтөбе
Алға ауданы
Бесқоспа ауылы
524
Ақтөбе
Алға ауданы
Көктөгай ауылы

469
Акмолинская
Шортандинский район
село Новопервомайское
470
Акмолинская
Шортандинский район
село Ошак
471
Акмолинская
Шортандинский район
село Петровка
472
Акмолинская
Шортандинский район
село Новокавказское
473
Акмолинская
Шортандинский район
село Белое Озеро
474
Акмолинская
Шортандинский район
станция Караадыр
475
Акмолинская
Шортандинский район
село Пригородное
476
Акмолинская
Шортандинский район
село Басколь
477
Акмолинская
Шортандинский район
село Камышенка
478
Акмолинская
Шортандинский район
село Раевка
479
Акмолинская
Шортандинский район
село Гуляйполе
480
Акмолинская
Шортандинский район
село Егемен
481
Акмолинская
Шортандинский район
село Новографское
482
Акмолинская
Бурабайский район
город Щучинск
483
Акмолинская
Бурабайский район
село Кызылагаш
484
Акмолинская
Бурабайский район
село Мезгильсор
485
Акмолинская
Бурабайский район
село Карабауыр
486
Акмолинская
Бурабайский район
село Старый Карабаур
487
Акмолинская
Бурабайский район
село Веденовка
488
Акмолинская
Бурабайский район
село Жанатуган
489
Акмолинская
Бурабайский район
село Карабулак
490
Акмолинская
Бурабайский район
село Федосеевка
491
Акмолинская
Бурабайский район
село Жанаталап
492
Акмолинская
Бурабайский район
село Мадениет
493
Акмолинская
Бурабайский район
село Айгабак
494
Акмолинская
Бурабайский район
село Бидайык
495
Акмолинская
Бурабайский район
село Лесной Хутор
496
Акмолинская
Бурабайский район
село Обалы
497
Акмолинская
Бурабайский район
село Тулькули
498
Акмолинская
Бурабайский район
село Атамекен
499
Акмолинская
Бурабайский район
село Жанажол
500
Акмолинская
Бурабайский район
село Жаркайын
501
Акмолинская
Бурабайский район
село Жасыл
502
Акмолинская
Бурабайский район
село Каражар
503
Акмолинская
Бурабайский район
село Шиели
504
Акмолинская
Бурабайский район
село Сосновка
505
Акмолинская
Бурабайский район
село Урумкай
506
Акмолинская
Бурабайский район
село Дмитриевка
507
Акмолинская
Бурабайский район
село Корнекты
508
Акмолинская
Бурабайский район
село Аққайың
509
Акмолинская
Бурабайский район
село Кульстан
510
Акмолинская
Бурабайский район
село Киндиккарагай
511
Акмолинская
Бурабайский район
село Ынталы
512
Акмолинская
Бурабайский район
село Успено-юрьевка
513
Акмолинская
Бурабайский район
село Ковалевка
514
Акмолинская
Бурабайский район
село Карагай
515
Акмолинская
Бурабайский район
село Клинцы
516
Акмолинская
Бурабайский район
село Николаевка
517
Акмолинская
Бурабайский район
село Улге-алган
518
Акмолинская
Бурабайский район
село Райгородок
519
Актюбинская
район Алматы
город Актобе
520
Актюбинская
Алгинский район
город Алга
521
Актюбинская
Алгинский район
село Кзылту
522
Актюбинская
Алгинский район
село Бестамак
523
Актюбинская
Алгинский район
село Бескоспа
524
Актюбинская
Алгинский район
село Коктогай

525
Ақтөбе
Алға ауданы
Тікқайың ауылы
526
Ақтөбе
Алға ауданы
Ақай ауылы
527
Ақтөбе
Алға ауданы
Қольтабан ауылы
528
Ақтөбе
Алға ауданы
Үшқұдық ауылы
529
Ақтөбе
Алға ауданы
Самбай ауылы
530
Ақтөбе
Алға ауданы
Амангелді ауылы
531
Ақтөбе
Алға ауданы
Қарахобда ауылы
532
Ақтөбе
Алға ауданы
Ерназар ауылы
533
Ақтөбе
Алға ауданы
Құмсай ауылы
534
Ақтөбе
Алға ауданы
Маржанбұлақ ауылы
535
Ақтөбе
Алға ауданы
Танаберген нүктесі
536
Ақтөбе
Алға ауданы
Сарыхобда ауылы
537
Ақтөбе
Алға ауданы
Болгарка ауылы
538
Ақтөбе
Алға ауданы
Тамды ауылы
539
Ақтөбе
Алға ауданы
Еркінқұш ауылы
540
Ақтөбе
Алға ауданы
Талдысай ауылы
541
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Темірбек Жүргенов ауылы
542
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Талдысай ауылы
543
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Ақкөл ауылы
544
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Ақтасты ауылы
545
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Толыбай ауылы
546
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Аралтоғай ауылы
547
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Қияқты ауылы
548
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Милысай ауылы
549
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Ұлғайсын бөлімшесі
550
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Аралтобе ауылы
551
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Айке ауылы
552
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Тереңсай ауылы
553
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Тұмабұлақ ауылы
554
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Жабасақ ауылы
555
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Аққұм ауылы
556
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Байжанқол ауылы
557
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Жамбыл ауылы
558
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Талдық ауылы
559
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Қарабутақ ауылы
560
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Белқопа ауылы
561
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Еңбекті ауылы
562
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Жароткел ауылы
563
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Құмқұдық ауылы
564
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Сарат ауылы
565
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Сұлукөл ауылы
566
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Үшқатты ауылы
567
Ақтөбе
Байғанин ауданы
Жарқамыс ауылы
568
Ақтөбе
Байғанин ауданы
Ақтам ауылы
569
Ақтөбе
Байғанин ауданы
Қаражар ауылы
570
Ақтөбе
Байғанин ауданы
Қарабұлақ қыстауы
571
Ақтөбе
Байғанин ауданы
Кемерші ауылы
572
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Бадамша ауылы
573
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Кемпірсай станциясы
574
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Ащылысай ауылы
575
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Бозтөбе ауылы
576
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Преображеновка ауылы
577
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Ақкөл ауылы
578
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Әлімбет ауылы
579
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Велиховка ауылы
580
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Ақжайық ауылы
581
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Жосалы ауылы

525
Актюбинская
Алгинский район
село Тиккайын
526
Актюбинская
Алгинский район
село Акай
527
Актюбинская
Алгинский район
село Кольтабан
528
Актюбинская
Алгинский район
село Ушкудык
529
Актюбинская
Алгинский район
село Самбай
530
Актюбинская
Алгинский район
село Амангельды
531
Актюбинская
Алгинский район
село Карахобда
532
Актюбинская
Алгинский район
село Ерназар
533
Актюбинская
Алгинский район
село Кумсай
534
Актюбинская
Алгинский район
село Маржанбулак
535
Актюбинская
Алгинский район
точка Танаберген
536
Актюбинская
Алгинский район
село Сарыхобда
537
Актюбинская
Алгинский район
село Болгарка
538
Актюбинская
Алгинский район
село Тамды
539
Актюбинская
Алгинский район
село Еркинкуш
540
Актюбинская
Алгинский район
село Талдысай
541
Актюбинская
Айтекебийский район
село Темирбека Жургенева
542
Актюбинская
Айтекебийский район
село Талдысай
543
Актюбинская
Айтекебийский район
село Акколь
544
Актюбинская
Айтекебийский район
село Актасты
545
Актюбинская
Айтекебийский район
село Толыбай
546
Актюбинская
Айтекебийский район
село Аралтогай
547
Актюбинская
Айтекебийский район
село Киякты
548
Актюбинская
Айтекебийский район
село Милысай
549
Актюбинская
Айтекебийский район
Отделение Улгайсын
550
Актюбинская
Айтекебийский район
село Аралтобе
551
Актюбинская
Айтекебийский район
село Айке
552
Актюбинская
Айтекебийский район
село Теренсай
553
Актюбинская
Айтекебийский район
село Тумабулак
554
Актюбинская
Айтекебийский район
село Жабасак
555
Актюбинская
Айтекебийский район
село Аккум
556
Актюбинская
Айтекебийский район
село Байжанколь
557
Актюбинская
Айтекебийский район
село Жамбыл
558
Актюбинская
Айтекебийский район
село Талдык
559
Актюбинская
Айтекебийский район
село Карабутак
560
Актюбинская
Айтекебийский район
село Белкопа
561
Актюбинская
Айтекебийский район
село Енбекту
562
Актюбинская
Айтекебийский район
село Жароткель
563
Актюбинская
Айтекебийский район
село Кумкудук
564
Актюбинская
Айтекебийский район
село Сарат
565
Актюбинская
Айтекебийский район
село Сулуколь
566
Актюбинская
Айтекебийский район
село Ушкатты
567
Актюбинская
Байганинский район
село Жаркамыс
568
Актюбинская
Байганинский район
село Актам
569
Актюбинская
Байганинский район
село Каражар
570
Актюбинская
Байганинский район
зимовка Карабулак
571
Актюбинская
Байганинский район
село Кемерши
572
Актюбинская
Каргалинский район
село Бадамша
573
Актюбинская
Каргалинский район
Кемпирсай станция
574
Актюбинская
Каргалинский район
село Ащылысай
575
Актюбинская
Каргалинский район
село Бозтобе
576
Актюбинская
Каргалинский район
село Преображеновка
577
Актюбинская
Каргалинский район
село Акколь
578
Актюбинская
Каргалинский район
село Алимбет
579
Актюбинская
Каргалинский район
село Велиховка
580
Актюбинская
Каргалинский район
село Акжайык
581
Актюбинская
Каргалинский район
село Жосалы

582
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Кемпірсай ауылы
583
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Қос-Истек ауылы
584
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Степное ауылы
585
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Қайрақты ауылы
586
Ақтөбе
Қобда ауданы
Қобда ауылы
587
Ақтөбе
Қобда ауданы
Құрсай ауылы
588
Ақтөбе
Қобда ауданы
Ақраб ауылы
589
Ақтөбе
Қобда ауданы
Бестау ауылы
590
Ақтөбе
Қобда ауданы
Сарыбұлақ ауылы
591
Ақтөбе
Қобда ауданы
Әлия ауылы
592
Ақтөбе
Қобда ауданы
Бұлақ ауылы
593
Ақтөбе
Қобда ауданы
Иманғали Білтабанов атындағы ауыл
594
Ақтөбе
Қобда ауданы
Көсөткел ауылы
595
Ақтөбе
Қобда ауданы
Байтақ ауылы
596
Ақтөбе
Қобда ауданы
Жарсай ауылы
597
Ақтөбе
Қобда ауданы
Ақсай ауылы
598
Ақтөбе
Қобда ауданы
Қарағанды ауылы
599
Ақтөбе
Қобда ауданы
Жарық ауылы
600
Ақтөбе
Қобда ауданы
Жаманкөл ауылы
601
Ақтөбе
Қобда ауданы
Қанай ауылы
602
Ақтөбе
Қобда ауданы
Ортақ ауылы
603
Ақтөбе
Қобда ауданы
Жиренқопа ауылы
604
Ақтөбе
Қобда ауданы
Бесқұдық ауылы
605
Ақтөбе
Қобда ауданы
Қызылжар ауылы
606
Ақтөбе
Қобда ауданы
Қаракемер ауылы
607
Ақтөбе
Қобда ауданы
Беғалы ауылы
608
Ақтөбе
Қобда ауданы
Егіндібұлақ ауылы
609
Ақтөбе
Қобда ауданы
Өтек ауылы
610
Ақтөбе
Қобда ауданы
Көк Үй ауылы
611
Ақтөбе
Қобда ауданы
Қоғалы ауылы
612
Ақтөбе
Қобда ауданы
Соғалы ауылы
613
Ақтөбе
Қобда ауданы
Талдысай ауылы
614
Ақтөбе
Қобда ауданы
Терісаққан ауылы
615
Ақтөбе
Қобда ауданы
Жаңаталап ауылы
616
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Мәртөк ауылы
617
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Жаңатаң ауылы
618
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Қазан ауылы
619
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Құмсай ауылы
620
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Байторысай ауылы
621
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Дмитриевка ауылы
622
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Покровка ауылы
623
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Полтавка ауылы
624
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Хазретовка ауылы
625
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Жайсаң ауылы
626
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Көкпекті ауылы
627
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Қаратоғай ауылы
628
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Қаратаусай ауылы
629
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Аққайың ауылы
630
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Қызылжар ауылы
631
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Шевченко ауылы
632
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Саржансай ауылы
633
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Кенсахара ауылы
634
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Байнассай ауылы
635
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Ақмоласай ауылы
636
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Вознесеновка ауылы
637
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Достық ауылы
638
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Первомайка ауылы
639
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Жаңажол ауылы
640
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Қарабұлақ ауылы

582
Актюбинская
Каргалинский район
село Кемпирсай
583
Актюбинская
Каргалинский район
село Кос-Истек
584
Актюбинская
Каргалинский район
село Степное
585
Актюбинская
Каргалинский район
село Кайракты
586
Актюбинская
Хобдинский район
село Кобда
587
Актюбинская
Хобдинский район
село Курсай
588
Актюбинская
Хобдинский район
село Акраб
589
Актюбинская
Хобдинский район
село Бестау
590
Актюбинская
Хобдинский район
село Сарбулак
591
Актюбинская
Хобдинский район
село Алия
592
Актюбинская
Хобдинский район
село Булак
593
Актюбинская
Хобдинский район
село имени Имангали Билтабанова
594
Актюбинская
Хобдинский район
село Косоткель
595
Актюбинская
Хобдинский район
село Байтак
596
Актюбинская
Хобдинский район
село Жарсай
597
Актюбинская
Хобдинский район
село Аксай
598
Актюбинская
Хобдинский район
село Караганда
599
Актюбинская
Хобдинский район
село Жарык
600
Актюбинская
Хобдинский район
село Жаманколь
601
Актюбинская
Хобдинский район
село Канай
602
Актюбинская
Хобдинский район
село Ортак
603
Актюбинская
Хобдинский район
село Жиренкопа
604
Актюбинская
Хобдинский район
село Бескудык
605
Актюбинская
Хобдинский район
село Кызылжар
606
Актюбинская
Хобдинский район
село Каракемер
607
Актюбинская
Хобдинский район
село Бегалы
608
Актюбинская
Хобдинский район
село Егиндибулак
609
Актюбинская
Хобдинский район
село Отек
610
Актюбинская
Хобдинский район
село Кок Уй
611
Актюбинская
Хобдинский район
село Когалы
612
Актюбинская
Хобдинский район
село Согалы
613
Актюбинская
Хобдинский район
село Талдысай
614
Актюбинская
Хобдинский район
село Терисаккан
615
Актюбинская
Хобдинский район
село Жанаталап
616
Актюбинская
Мартукский район
село Мартук
617
Актюбинская
Мартукский район
село Жанатан
618
Актюбинская
Мартукский район
село Казан
619
Актюбинская
Мартукский район
село Кумсай
620
Актюбинская
Мартукский район
село Байторысай
621
Актюбинская
Мартукский район
село Дмитриевка
622
Актюбинская
Мартукский район
село Покровка
623
Актюбинская
Мартукский район
село Полтавка
624
Актюбинская
Мартукский район
село Хазретовка
625
Актюбинская
Мартукский район
село Жайсан
626
Актюбинская
Мартукский район
село Кокпекти
627
Актюбинская
Мартукский район
село Каратогай
628
Актюбинская
Мартукский район
село Каратаусай
629
Актюбинская
Мартукский район
село Аккайын
630
Актюбинская
Мартукский район
село Кызылжар
631
Актюбинская
Мартукский район
село Шевченко
632
Актюбинская
Мартукский район
село Саржансай
633
Актюбинская
Мартукский район
село Кенсахара
634
Актюбинская
Мартукский район
село Байнассай
635
Актюбинская
Мартукский район
село Акмоласай
636
Актюбинская
Мартукский район
село Вознесеновка
637
Актюбинская
Мартукский район
село Достык
638
Актюбинская
Мартукский район
село Первомайка
639
Актюбинская
Мартукский район
село Жанажол
640
Актюбинская
Мартукский район
село Карабулак

641
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Родниковка ауылы
642
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Құрмансай ауылы
643
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Егізата ауылы
644
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Шанды ауылы
645
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Қандыағаш қаласы
646
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Ембі қаласы
647
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Жем қаласы
648
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Ақкемер ауылы
649
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Елек ауылы
650
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Ащысай ауылы
651
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Ақсу ауылы
652
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Сабындыкөл ауылы
653
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Қожасай ауылы
654
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Бұлақты ауылы
655
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Миялыкөл ауылы
656
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Сағашілі ауылы
657
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Қаралатсай қыстауы
658
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Бірлік ауылы
659
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Құмсай ауылы
660
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Құдық станциясы
661
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Мұғалжар ауылы
662
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Қырғыз станциясы
663
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
б/ж.57
664
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Талдысай ауылы
665
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Еңбек ауылы
666
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Ойыл ауылы
667
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Ақшатау ауылы
668
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Екпетал ауылы
669
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Қаракемер ауылы
670
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Ақжар ауылы
671
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Көсембай ауылы
672
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Қараой ауылы
673
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Құбасай ауылы
674
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Қаратал ауылы
675
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Қарасу ауылы
676
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Құмжарған ауылы
677
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Көптоғай ауылы
678
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Аманкелді ауылы
679
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Қарасу ауылы
680
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Шұбарши ауылы
681
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Кемер ауылы
682
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Ақкемер ауылы
683
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Бестамақ ауылы
684
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Қоңырат ауылы
685
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Шіқұдық ауылы
686
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Сарыбие ауылы
687
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Қаракөл ауылы
688
Ақтөбе
Темір ауданы
Темір қаласы
689
Ақтөбе
Темір ауданы
Шұбарқұдық кенті
690
Ақтөбе
Темір ауданы
Ақсай ауылы
691
Ақтөбе
Темір ауданы
Ащысай ауылы
692
Ақтөбе
Темір ауданы
Бірлік ауылы
693
Ақтөбе
Темір ауданы
Шығырлы ауылы
694
Ақтөбе
Темір ауданы
Алтықарасу ауылы
695
Ақтөбе
Темір ауданы
Сарытоғай ауылы
696
Ақтөбе
Темір ауданы
Құмқұдық ауылы
697
Ақтөбе
Темір ауданы
Бабатай ауылы
698
Ақтөбе
Темір ауданы
Шібулақ ауылы
699
Ақтөбе
Темір ауданы
Кенқияқ ауылы
700
Ақтөбе
Темір ауданы
Башкөл ауылы
701
Ақтөбе
Темір ауданы
Қопа ауылы

641
Актюбинская
Мартукский район
село Родниковка
642
Актюбинская
Мартукский район
село Курмансай
643
Актюбинская
Мартукский район
село Егизата
644
Актюбинская
Мартукский район
село Шанды
645
Актюбинская
Мугалжарский район
город Кандыагаш
646
Актюбинская
Мугалжарский район
город Эмба
647
Актюбинская
Мугалжарский район
город Жем
648
Актюбинская
Мугалжарский район
село Аккемер
649
Актюбинская
Мугалжарский район
село Елек
650
Актюбинская
Мугалжарский район
село Ащысай
651
Актюбинская
Мугалжарский район
село Аксу
652
Актюбинская
Мугалжарский район
село Сабындыколь
653
Актюбинская
Мугалжарский район
село Кожасай
654
Актюбинская
Мугалжарский район
село Булакты
655
Актюбинская
Мугалжарский район
село Миялыколь
656
Актюбинская
Мугалжарский район
село Сагашили
657
Актюбинская
Мугалжарский район
зимовка Каралатсай
658
Актюбинская
Мугалжарский район
село Бирлик
659
Актюбинская
Мугалжарский район
село Кумсай
660
Актюбинская
Мугалжарский район
станция Кудук
661
Актюбинская
Мугалжарский район
село Мугалжар
662
Актюбинская
Мугалжарский район
станция Кыргыз
663
Актюбинская
Мугалжарский район
разъезд 57
664
Актюбинская
Мугалжарский район
село Талдысай
665
Актюбинская
Мугалжарский район
село Енбек
666
Актюбинская
Уилский район
село Уил
667
Актюбинская
Уилский район
село Акшатау
668
Актюбинская
Уилский район
село Екпетал
669
Актюбинская
Уилский район
село Каракемер
670
Актюбинская
Уилский район
село Акжар
671
Актюбинская
Уилский район
село Косембай
672
Актюбинская
Уилский район
село Караой
673
Актюбинская
Уилский район
село Кубасай
674
Актюбинская
Уилский район
село Каратал
675
Актюбинская
Уилский район
село Карасу
676
Актюбинская
Уилский район
село Кумжарган
677
Актюбинская
Уилский район
село Коптогай
678
Актюбинская
Уилский район
село Аманкельды
679
Актюбинская
Уилский район
село Карасу
680
Актюбинская
Уилский район
село Шубарши
681
Актюбинская
Уилский район
село Кемер
682
Актюбинская
Уилский район
село Аккемер
683
Актюбинская
Уилский район
село Бестамак
684
Актюбинская
Уилский район
село Конырат
685
Актюбинская
Уилский район
село Шикудук
686
Актюбинская
Уилский район
село Сарыбие
687
Актюбинская
Уилский район
село Караколь
688
Актюбинская
Темирский район
город Темир
689
Актюбинская
Темирский район
поселок Шубаркудук
690
Актюбинская
Темирский район
село Аксай
691
Актюбинская
Темирский район
село Ащысай
692
Актюбинская
Темирский район
село Бирлик
693
Актюбинская
Темирский район
село Шыгырлы
694
Актюбинская
Темирский район
село Алтыкарасу
695
Актюбинская
Темирский район
село Сарытогай
696
Актюбинская
Темирский район
село Кумкудык
697
Актюбинская
Темирский район
село Бабатай
698
Актюбинская
Темирский район
село Шибулак
699
Актюбинская
Темирский район
село Кенкияк
700
Актюбинская
Темирский район
село Башенколь
701
Актюбинская
Темирский район
село Копа

702
Ақтөбе
Темір ауданы
Қалмаққырылған станциясы
703
Ақтөбе
Темір ауданы
Шұбарши кенті
704
Ақтөбе
Темір ауданы
Соркөл ауылы
705
Ақтөбе
Темір ауданы
Қопа ауылы
706
Ақтөбе
Темір ауданы
Құмсай ауылы
707
Ақтөбе
Темір ауданы
Шұбарқұдық ауылы
708
Ақтөбе
Темір ауданы
Жақсымай станциясы
709
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Хромтау қаласы
710
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Бөгетсай ауылы
711
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Қарлау ауылы
712
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Дон ауылы
713
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Оңғар ауылы
714
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Майтөбе ауылы
715
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Көктерек ауылы
716
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Көктау ауылы
717
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Қопа ауылы
718
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Тамды ауылы
719
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Құдықсай ауылы
720
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Ойсылқара ауылы
721
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Сарысай ауылы
722
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Қызылсу ауылы
723
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Жазық станциясы
724
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Никельтау ауылы
725
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Табантал ауылы
726
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Көптоғай ауылы
727
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Тассай ауылы
728
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Тасөткел ауылы
729
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Ақбұлақ ауылы
730
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Ақтасты ауылы
731
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Қортас ауылы
732
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Ақтан батыр атындағы ауыл
733
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Қорғанжар ауылы
734
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Бозой ауылы
735
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Қанбақты ауылы
736
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Қоянбұлақ ауылы
737
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Біршоғыр ауылы
738
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Алабас ауылы
739
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Сарысай ауылы
740
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Шілікті ауылы
741
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Әкеспе ауылы
742
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Қарашоқат ауылы
743
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Шоқысу ауылы
744
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Мөңке би ауылы
745
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Тоғыз ауылы
746
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Төсбұлақ ауылы
747
Ақтөбе
Ырғыз ауданы
Ырғыз ауылы
748
Ақтөбе
Ырғыз ауданы
Ақши ауылы
749
Ақтөбе
Ырғыз ауданы
Күтікөл ауылы
750
Ақтөбе
Ырғыз ауданы
Аманкөл ауылы
751
Ақтөбе
Ырғыз ауданы
Жарма ауылы
752
Ақтөбе
Ырғыз ауданы
Құрылыс ауылы
753
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Чапаев ауылы
754
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Медвежье орманшылығы
755
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Жайық ауылы
756
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Лбищенское ауылы
757
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Қарша ауылы
758
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Битілеу ауылы
759
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Жайлыбай ауылы

702
Актюбинская
Темирский район
станция Калмаккырылган
703
Актюбинская
Темирский район
поселок Шубарши
704
Актюбинская
Темирский район
село Сарколь
705
Актюбинская
Темирский район
село Копа
706
Актюбинская
Темирский район
село Кумсай
707
Актюбинская
Темирский район
село Шубаркудык
708
Актюбинская
Темирский район
станция Жаксымай
709
Актюбинская
Хромтауский район
город Хромтау
710
Актюбинская
Хромтауский район
село Богетсай
711
Актюбинская
Хромтауский район
село Карлау
712
Актюбинская
Хромтауский район
село Дон
713
Актюбинская
Хромтауский район
село Онгар
714
Актюбинская
Хромтауский район
село Майтобе
715
Актюбинская
Хромтауский район
село Коктерек
716
Актюбинская
Хромтауский район
село Коктау
717
Актюбинская
Хромтауский район
село Копа
718
Актюбинская
Хромтауский район
село Тамды
719
Актюбинская
Хромтауский район
село Кудуксай
720
Актюбинская
Хромтауский район
село Ойсылкара
721
Актюбинская
Хромтауский район
село Сарысай
722
Актюбинская
Хромтауский район
село Кызылсу
723
Актюбинская
Хромтауский район
станция Жазык
724
Актюбинская
Хромтауский район
село Никельтау
725
Актюбинская
Хромтауский район
село Табантал
726
Актюбинская
Хромтауский район
село Коптогай
727
Актюбинская
Хромтауский район
село Тассай
728
Актюбинская
Хромтауский район
село Тасоткель
729
Актюбинская
Хромтауский район
село Акбулак
730
Актюбинская
Хромтауский район
село Актасты
731
Актюбинская
Шалкарский район
село Котртас
732
Актюбинская
Шалкарский район
село имени Актан батыра
733
Актюбинская
Шалкарский район
село Корганжар
734
Актюбинская
Шалкарский район
село Бозой
735
Актюбинская
Шалкарский район
село Канбакты
736
Актюбинская
Шалкарский район
село Коянбулак
737
Актюбинская
Шалкарский район
село Биршогыр
738
Актюбинская
Шалкарский район
село Алабас
739
Актюбинская
Шалкарский район
село Сарсай
740
Актюбинская
Шалкарский район
село Шиликты
741
Актюбинская
Шалкарский район
село Акеспе
742
Актюбинская
Шалкарский район
село Карашокат
743
Актюбинская
Шалкарский район
село Шокысу
744
Актюбинская
Шалкарский район
село Монке би
745
Актюбинская
Шалкарский район
село Тогыз
746
Актюбинская
Шалкарский район
село Тосбулак
747
Актюбинская
Иргизский район
село Иргиз
748
Актюбинская
Иргизский район
село Акши
749
Актюбинская
Иргизский район
село Кутиколь
750
Актюбинская
Иргизский район
село Аманколь
751
Актюбинская
Иргизский район
село Жарма
752
Актюбинская
Иргизский район
село Курылыс
753
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Чапаев
754
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
Медвежье лесничество
755
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Жайык
756
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Лбищенское
757
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Карша
758
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Битилеу
759
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Жайлыбай

808
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Көнеккеткен ауылы
809
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Қызылақрап ауылы
810
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Қамыстыкөл ауылы
811
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Жұбана Молдағалиева ауылы
812
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Сайқұдық ауылы
813
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Мергенево ауылы
814
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Саралжын ауылы
815
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Мойылды ауылы
816
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Жолап ауылы
817
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Жаңама ауылы
818
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Жыра ауылы
819
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Сарман ауылы
820
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Тайпақ ауылы
821
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Офицер ауылы
822
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Томпақ ауылы
823
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Шабдаржап ауылы
824
Батыс Қазақстан
Бөрлі ауданы
Бөрлі ауылы
825
Батыс Қазақстан
Бөрлі ауданы
Утвинка ауылы
826
Батыс Қазақстан
Бөрлі ауданы
Қанай ауылы
827
Батыс Қазақстан
Бөрлі ауданы
Данилякөл ауылы
828
Батыс Қазақстан
Бөрлі ауданы
Успенка ауылы
829
Батыс Қазақстан
Бөрлі ауданы
Қаракемпір ауылы
830
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Жанғала ауылы
831
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Бірлік ауылы
832
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Санкибай ауылы
833
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Кіші Мортық ауылы
834
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Ақбалшық ауылы
835
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Қошпан ауылы
836
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Өзекбай ауылы
837
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Жаңажол ауылы
838
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Кіші Айдархан ауылы
839
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Сарыкөл ауылы
840
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Қамыстыкөл ауылы
841
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Жаңақазан ауылы
842
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Жуалыой ауылы
843
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Көпжасар ауылы
844
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Досан 1 ауылы
845
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Кенжебай ауылы
846
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Қазыбай 1 ауылы
847
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Қайыр ауылы
848
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Қартабай ауылы
849
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Қосшыңырау ауылы
850
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Түйеқұдық ауылы
851
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Талдыапан ауылы
852
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Салтанат ауылы
853
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Саралжын ауылы
854
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Қызылоба ауылы

808
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Конеккеткен
809
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Кызылакрап
810
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Камыстыколь
811
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Жубана Молдагалиева
812
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Сайкудук
813
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Мергенево
814
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Саралжын
815
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Мойылды
816
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Жолап
817
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Жанама
818
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Жыра
819
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Сарман
820
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Тайпак
821
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Офицер
822
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Томпак
823
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Шабдаржап
824
Западно-Казахстанская
Бурлинский район
село Бурлин
825
Западно-Казахстанская
Бурлинский район
село Утвинка
826
Западно-Казахстанская
Бурлинский район
село Канай
827
Западно-Казахстанская
Бурлинский район
село Даниляколь
828
Западно-Казахстанская
Бурлинский район
село Успенка
829
Западно-Казахстанская
Бурлинский район
село Каракемпир
830
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Жангала
831
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Бирлик
832
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Санкибай
833
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Киши Мортык
834
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Акбалшык
835
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Кошпан
836
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Озекбай
837
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Жанажол
838
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Киши Айдархан
839
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Сарыколь
840
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Камыстыколь
841
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Жанаказан
842
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Жуалыой
843
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Копжасар
844
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Досан 1
845
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Кенжебай
846
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Казыбай 1
847
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Кайыр
848
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Картабай
849
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Косшынырау
850
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Туйекудык
851
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Талдыапан
852
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Салтанат
853
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Саралжын
854
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Кызылоба

902
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Қаракөс ауылы
903
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Ақадыр ауылы
904
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Жасқайрат ауылы
905
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Қолтабан ауылы
906
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Құрсай ауылы
907
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Өнеге ауылы
908
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Әліп ауылы
909
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Арыстанғали ауылы
910
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Қойшы ауылы
911
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Қызылоба ауылы
912
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Темірғали ауылы
913
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Қамысты ауылы
914
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Қамысты ауылы
915
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Саралжын ауылы
916
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Первое Мая ауылы
917
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Жаңа-тұрмыс ауылы
918
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Мәстек ауылы
919
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Таловка ауылы
920
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Аманат ауылы
921
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Комсомол ауылы
922
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Майтүбек ауылы
923
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Тау ауылы
924
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Жигер 1 ауылы
925
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Шеген ауылы
926
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Жигер ауылы
927
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Соналы 1 ауылы
928
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
И.Жұмаев атындағы ауыл
929
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Ұзынкөл ауылы
930
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Мұратсай ауылы
931
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Еңбекші ауылы
932
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Переметное ауылы
933
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Забродино ауылы
934
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Калининское ауылы
935
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Поливное ауылы
936
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Қаражар ауылы
937
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Дарьинское ауылы
938
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Озерное ауылы
939
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Атамекен ауылы
940
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Гремячее ауылы
941
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Зеленое ауылы
942
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Бейбітшілік ауылы
943
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Сырым батыр ауылы
944
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Чапурино ауылы
945
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Большой Чаган ауылы
946
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Ақсу ауылы
947
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Колесово ауылы
948
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Кушум ауылы
949
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Малый Чаган ауылы

902
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Каракес
903
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Акадыр
904
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Жаскайрат
905
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Колтабан
906
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Курсай
907
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Онеге
908
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Алип
909
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Арыстангали
910
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Койшы
911
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Кызылоба
912
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Темиргали
913
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Камысты
914
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Камысты
915
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Саралжын
916
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Первое Мая
917
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Жана-турмыс
918
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Мастек
919
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Таловка
920
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Аманат
921
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Комсомол
922
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Майтубек
923
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Тау
924
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Жигер 1
925
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Шеген
926
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Жигер
927
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Соналы 1
928
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село имени И.Жумаева
929
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Узункол
930
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Муратсай
931
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Енбекши
932
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Переметное
933
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Забродино
934
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Калининское
935
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Поливное
936
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Қаражар
937
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Дарьинское
938
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Озерное
939
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Атамекен
940
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Гремячее
941
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Зеленое
942
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Бейбітшілік
943
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Сырым батыр
944
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Чапурино
945
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Большой Чаган
946
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Ақсу
947
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Колесово
948
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Кушум
949
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Малый Чаган

950
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Өркен ауылы
951
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Шалғай ауылы
952
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Таловая ауылы
953
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Раздольное ауылы
954
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Ақбидай ауылы
955
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Белес ауылы
956
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Ақжол ауылы
957
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Рубежинское ауылы
958
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Егіндібұлақ ауылы
959
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Алмалы ауылы
960
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Новенькое ауылы
961
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Құрманғазы ауылы
962
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Аманат ауылы
963
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Сұлу көл ауылы
964
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Чирово ауылы
965
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Балабаново ауылы
966
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Щапово ауылы
967
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Жаңатаң ауылы
968
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Янайкино ауылы
969
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Богатск ауылы
970
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Скворкино ауылы
971
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Январцево ауылы
972
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Кирсаново ауылы
973
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Петрово ауылы
974
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Красноармейское ауылы
975
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Чинарево ауылы
976
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Спартак ауылы
977
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Казталовка ауылы
978
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Бозоба ауылы
979
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Сүндетшеген ауылы
980
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Қоныс ауылы
981
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Сексенбаев ауылы
982
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Бек ауылы
983
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Қарасу ауылы
984
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Қамыскөра
985
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Сайқұдық ауылы
986
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Ақпәтер ауылы
987
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Байтұрған ауылы
988
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Қоссортаң ауылы
989
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Кішінеталдықұдық ауылы
990
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Бөлекшобар ауылы
991
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Қайыңды ауылы
992
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Егіндой ауылы
993
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Болашақ ауылы
994
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Асан ауылы
995
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Молотков ауылы
996
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Көпкүтір ауылы
997
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Чебаково ауылы

950
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Оркен
951
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Шалғай
952
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Таловая
953
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Раздольное
954
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Ақбидай
955
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Белес
956
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Акжол
957
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Рубежинское
958
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Егиндибулак
959
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Алмалы
960
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Новенькое
961
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Құрманғазы
962
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Аманат
963
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Сұлу көл
964
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Чирово
965
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Балабаново
966
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Щапово
967
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Жаңатаң
968
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Янайкино
969
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Богатск
970
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Скворкино
971
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Январцево
972
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Кирсаново
973
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Петрово
974
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Красноармейское
975
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Чинарево
976
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Спартак
977
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Казталовка
978
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Бозоба
979
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Сундетшеген
980
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Коныс
981
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Сексенбаев
982
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Бек
983
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Карасу
984
Западно-Казахстанская
Казталовский район
Камышкора
985
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Сайкудык
986
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Акпатер
987
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Байтурган
988
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Коссортан
989
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Кишкенеталдыкудук
990
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Болекшубар
991
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Кайынды
992
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Егиндой
993
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Болашак
994
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Асан
995
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Молотков
996
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Копкутир
997
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Чебаково

998
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Жаңа таң ауылы
999
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Аққурай ауылы
1000
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Беденка ауылы
1001
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Садық ауылы
1002
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Бостандық ауылы
1003
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Ақсуат ауылы
1004
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Қаракөл ауылы
1005
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Құрайлы ауылы
1006
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Құлшыман ауылы
1007
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Сабыр ауылы
1008
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Әжібай ауылы
1009
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Қызылту ауылы
1010
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Шұңқыркөл ауылы
1011
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Жалпақтал ауылы
1012
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Жаңажол ауылы
1013
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Әбіш ауылы
1014
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Қарасу 1 ауылы
1015
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Көмекші ауылы
1016
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Танат ауылы
1017
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Айғанша ауылы
1018
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Қараоба ауылы
1019
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Сұлтаншеген ауылы
1020
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Көктерек ауылы
1021
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Еламан ауылы
1022
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Оразғали ауылы
1023
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Шыбынды ауылы
1024
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Саралжын ауылы
1025
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Сатыбалды ауылы
1026
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Қараоба ауылы
1027
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Үшқын ауылы
1028
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Еңбек ауылы
1029
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Елтай ауылы
1030
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Қонысбай ауылы
1031
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Жаңабай ауылы
1032
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Қараөзек ауылы
1033
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Құлақ ауылы
1034
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Жас ауылы
1035
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Қадер ауылы
1036
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Қожантай ауылы
1037
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Сарышығанақ ауылы
1038
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Серік ауылы
1039
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Жабайкин ауылы
1040
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Николай ауылы
1041
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Жаңа орын ауылы
1042
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Қарасу ауылы
1043
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Төреғали ауылы

998
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Жана тан
999
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Аккурай
1000
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Беденка
1001
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Садык
1002
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Бостандык
1003
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Аксуат
1004
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Караколь
1005
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Курайлы
1006
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Кулшыман
1007
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Сабыр
1008
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Ажибай
1009
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Кызылту
1010
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Шункырколь
1011
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Жалпактал
1012
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Жанажол
1013
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Абиш
1014
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Карасу 1
1015
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Комекши
1016
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Танат
1017
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Айганша
1018
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Караоба
1019
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Султаншеген
1020
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Коктерек
1021
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Еламан
1022
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Уразгали
1023
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Шыбынды
1024
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Саралжын
1025
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Сатыбалды
1026
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Караоба
1027
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Ушкын
1028
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Енбек
1029
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Елтай
1030
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Конысбай
1031
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Жанабай
1032
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Караузен
1033
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Кулак
1034
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Жас
1035
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Кадер
1036
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Кожантай
1037
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Сарышыганак
1038
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Серик
1039
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Жабайкин
1040
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Николай
1041
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Жана орын
1042
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Карасу
1043
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Торегали

1044
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Ащысай ауылы
1045
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Дауылбай ауылы
1046
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Бостандық ауылы
1047
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Жұлдыз ауылы
1048
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Төртпішен ауылы
1049
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Қошанкөл ауылы
1050
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Әжек ауылы
1051
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Бессалом ауылы
1052
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Тұңғыш ауылы
1053
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Мұқанай ауылы
1054
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Ордабай ауылы
1055
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Қошан 1 ауылы
1056
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Талсай ауылы
1057
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Бейістерек ауылы
1058
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Қайшақұдық ауылы
1059
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Байбоз ауылы
1060
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Отызкебен ауылы
1061
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Қособа ауылы
1062
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Сарықұдық ауылы
1063
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Талдықұдық ауылы
1064
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Құрман ауылы
1065
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Тасқұтыр ауылы
1066
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Атықара ауылы
1067
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Тереңқұдық ауылы
1068
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Хайруш ауылы
1069
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Нұрсай ауылы
1070
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Беспішен ауылы
1071
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Жұмалы ауылы
1072
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Мереке ауылы
1073
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Ақболат ауылы
1074
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Сазанды ауылы
1075
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Шора ауылы
1076
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Қаратөбе ауылы
1077
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Соналы ауылы
1078
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Үшағаш ауылы
1079
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Шөптікөл ауылы
1080
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Қоржын ауылы
1081
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Жұмағали ауылы
1082
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Аққозы ауылы
1083
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Бесоба ауылы
1084
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Қосбаз ауылы
1085
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Егендікөл ауылы
1086
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Жұсандой ауылы
1087
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Бекмағанбет ауылы
1088
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Ханкөл ауылы

1044
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Ашысай
1045
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Даулбай
1046
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Бостандык
1047
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Жулдыз
1048
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Тортпишен
1049
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Кошанколь
1050
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Ажкей
1051
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Бессалом
1052
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Тунгыш
1053
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Муканай
1054
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Ордабай
1055
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Кошан 1
1056
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Талсай
1057
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Бейистерек
1058
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Кайшакудук
1059
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Байбоз
1060
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Отызкебен
1061
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Кособа
1062
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Сарыкудук
1063
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Талдыкудук
1064
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Курман
1065
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Таскутур
1066
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Атыкара
1067
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Теренкудук
1068
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Хайруш
1069
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Нурсай
1070
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Беспишен
1071
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Жумалы
1072
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Мереке
1073
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Акболат
1074
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Сазанды
1075
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Шора
1076
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Каратобе
1077
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Соналы
1078
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Ушагаш
1079
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Шоптыколь
1080
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Коржын
1081
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Жумагали
1082
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Аккозы
1083
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Бесоба
1084
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Косбаз
1085
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Егендыколь
1086
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Жусандой
1087
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Бекмаганбет
1088
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Ханколь

1089
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Ақтай ауылы
1090
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Алакөл ауылы
1091
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Қоскөл ауылы
1092
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Қоскөл ауылы
1093
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Шалғын ауылы
1094
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Қарақамыс ауылы
1095
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Ақбақай ауылы
1096
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Сәуле ауылы
1097
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Сулыкөл ауылы
1098
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Жетімсай ауылы
1099
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Темірбек ауылы
1100
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Төлен ауылы
1101
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Ушана ауылы
1102
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Бектас ауылы
1103
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Тайғара ауылы
1104
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Бисен ауылы
1105
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Айбас ауылы
1106
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Ақкемпір ауылы
1107
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Пайда ауылы
1108
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Топжиде 1 ауылы
1109
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Жетібай ауылы
1110
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Жалтыр 1 ауылы
1111
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Қараой 1 ауылы
1112
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Жиекқұм ауылы
1113
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Айтқали ауылы
1114
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Көшкен ауылы
1115
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Көктерек ауылы
1116
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Ұялы ауылы
1117
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Кеной ауылы
1118
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Бөрлі ауылы
1119
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Тереңқұдық ауылы
1120
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Мұратсай ауылы
1121
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Әжен ауылы
1122
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Күпқа ауылы
1123
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Магзом ауылы
1124
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Терек ауылы
1125
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Хан Ордасы ауылы
1126
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Қарасу ауылы
1127
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Бәтен ауылы
1128
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Кәреке ауылы
1129
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Қарагүл ауылы
1130
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Соқырқарт ауылы
1131
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Сейітқали ауылы
1132
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Әйтен ауылы
1133
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Қырықүй ауылы

1089
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Актай
1090
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Алаколь
1091
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Косколь
1092
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Косколь
1093
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Шалгын
1094
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Каракамыс
1095
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Акбакай
1096
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Сауле
1097
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Сулыколь
1098
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Жетимсай
1099
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Темирбек
1100
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Толен
1101
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Ушана
1102
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Бектас
1103
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Тайгара
1104
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Бисен
1105
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Айбас
1106
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Аккемпир
1107
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Пайда
1108
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Топжиде 1
1109
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Жетібай
1110
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Жалтыр 1
1111
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Караой 1
1112
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Жиеккум
1113
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Айткали
1114
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Кошкен
1115
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Коктерек
1116
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Уялы
1117
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Кеной
1118
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Борли
1119
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Теренкудук
1120
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Муратсай
1121
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Ажен
1122
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Купка
1123
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Магзом
1124
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Терек
1125
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Хан Ордасы
1126
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Карасу
1127
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Батен
1128
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Кареке
1129
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Карагуль
1130
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Сокыркарт
1131
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Сейткали
1132
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Айтен
1133
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Кырыкуй

1134
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Тіналы ауылы
1135
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Үштерек ауылы
1136
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Ақсай ауылы
1137
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Ақсор ауылы
1138
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Ебін ауылы
1139
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Саралжын ауылы
1140
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Қызылой ауылы
1141
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Бескөл ауылы
1142
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Жымпиты ауылы
1143
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Саралжын ауылы
1144
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Қамыстыкөл ауылы
1145
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Өлеңті ауылы
1146
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Алғабас ауылы
1147
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Жаңаөңір ауылы
1148
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Сасықкөл ауылы
1149
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Қызылағаш ауылы
1150
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Аралтөбе ауылы
1151
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Тиксай ауылы
1152
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Қызылағаш ауылы
1153
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Қоржыной ауылы
1154
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Бұлан ауылы
1155
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Жамбыл ауылы
1156
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Былдырта ауылы
1157
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Аққұдық ауылы
1158
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Жарқамыс ауылы
1159
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Көгерис ауылы
1160
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Қарақұдық ауылы
1161
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Алатау ауылы
1162
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Қосарал ауылы
1163
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Ақоба ауылы
1164
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Жетікөл ауылы
1165
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Ақкөл ауылы
1166
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Жетікөл ауылы
1167
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Қарақұдық ауылы
1168
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Қоңыр ауылы
1169
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Былқылдақ ауылы
1170
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Кенаша ауылы
1171
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Тамды ауылы
1172
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Қособа ауылы
1173
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Жырақұдық ауылы
1174
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Ақшол ауылы
1175
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Шағырлой ауылы
1176
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Жаңақоныс ауылы
1177
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Көздіқара ауылы
1178
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Қызылтан ауылы
1179
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Талдыбұлақ ауылы
1180
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Қазақстан ауылы
1181
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Тоғанас ауылы

1134
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Тинали
1135
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Уштерек
1136
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Аксай
1137
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Аксор
1138
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Ебин
1139
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Саралжын
1140
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Кызылой
1141
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Бесколь
1142
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Жымпиты
1143
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Саралжын
1144
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Камыстыколь
1145
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Оленти
1146
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Алгабас
1147
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Жанаонир
1148
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Сасыкколь
1149
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Кызылагаш
1150
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Аралтобе
1151
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Тиксай
1152
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Кызылагаш
1153
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Коржыной
1154
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Булан
1155
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Жамбыл
1156
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Булдурта
1157
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Аккудук
1158
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Жаркамыс
1159
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Когерис
1160
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Каракудук
1161
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Алатау
1162
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Косарал
1163
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Акоба
1164
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Жетыколь
1165
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Акколь
1166
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Жетиколь
1167
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Каракудук
1168
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Коныр
1169
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Былкылдак
1170
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Кенаша
1171
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Тамды
1172
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Кособа
1173
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Жыракудук
1174
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Акшкол
1175
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Шагырлой
1176
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Жанаконыс
1177
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Коздикара
1178
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Кызылтан
1179
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Талдыбулак
1180
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Казахстан
1181
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Тоганас

1182
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Аңқаты ауылы
1183
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Қарағанды ауылы
1184
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Құспанкөл ауылы
1185
Батыс Қазақстан
Сырым ауданы
Сегізуй ауылы
1186
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Тасқала ауылы
1187
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Жігер ауылы
1188
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Бірлік ауылы
1189
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Ақтау ауылы
1190
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Кулаково ауылы
1191
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Ақкүтір ауылы
1192
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Қызылбас ауылы
1193
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Қараой ауылы
1194
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Амангелді ауылы
1195
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Чижа 1 ауылы
1196
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Достық ауылы
1197
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Бастау ауылы
1198
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Ынтымақ ауылы
1199
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Оян ауылы
1200
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Кеңжайлау ауылы
1201
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Атамекен ауылы
1202
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Қалмақшабын ауылы
1203
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Аяқ ауылы
1204
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Алмалы ауылы
1205
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Қисықсай ауылы
1206
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Мереке ауылы
1207
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Бубенец ауылы
1208
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Қалмақ ауылы
1209
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Талдықұдық ауылы
1210
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Мерей ауылы
1211
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Аққайнар ауылы
1212
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Өркен ауылы
1213
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Айнабұлақ ауылы
1214
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Тоғайлы ауылы
1215
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Широкий ауылы
1216
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Чижа 2 ауылы
1217
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Күсем ауылы
1218
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Жаңаауыл ауылы
1219
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Еменжар ауылы
1220
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Талдыбұлақ ауылы
1221
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Теректі ауылы
1222
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Шарақап ауылы
1223
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Тақсай ауылы
1224
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Яик ауылы
1225
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Ақжайық ауылы
1226
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Қалмақ ауылы
1227
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Абай ауылы

1182
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Анкаты
1183
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Караганды
1184
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Куспанколь
1185
Западно-Казахстанская
Сырымский район
село Сегизуй
1186
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Таскала
1187
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Жігер
1188
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Бірлік
1189
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Актау
1190
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Кулаково
1191
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Ақкүтір
1192
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Кызылбас
1193
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Қараой
1194
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Амангельды
1195
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Чижа 1
1196
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Достык
1197
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Бастау
1198
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Ынтымақ
1199
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Оян
1200
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Кеңжайлау
1201
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Атамекен
1202
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Калмакшабын
1203
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Аяк
1204
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Алмалы
1205
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Кисыксай
1206
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Мереке
1207
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Бубенец
1208
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Калмак
1209
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Талдыкудык
1210
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Мерей
1211
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Аққайнар
1212
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Өркен
1213
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Айнабұлақ
1214
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Тоғайлы
1215
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Широкий
1216
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Чижа 2
1217
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Кусем
1218
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Жанааул
1219
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Еменжар
1220
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Талдыбулак
1221
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Теректі
1222
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Шаракап
1223
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Тақсай
1224
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Яик
1225
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Акжаик
1226
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Калмак
1227
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Абай