Энергетикалық және коммуналдық секторларды жаңғырту бойынша ұлттық жобаны іске асыру шеңберіндегі сатып алулардың электрондық платформасының әкімшісін айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2025 жылғы 25 тамыздағы № 313 бұйрығы
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-11-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Самұрық-Қазына Келісімшарт"т жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi энергетикалық және коммуналдық секторларды жаңғырту жөнiндегi ұлттық жобаның сатып алудың электрондық платформасының әкiмшiсi болып белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Цифрлық трансформация департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрыққа қол қойылғаннан кейін күнтізбелік он күн ішінде оны ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына қазақ және орыс тілдерінде жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр Е. Нағаспаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрлігі

Об определении администратора электронной платформы закупок национального проекта по модернизации энергетического и коммунального секторов
Приказ Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 25 августа 2025 года № 313
В соответствии с пунктом 3 статьи 10-11 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Определить администратором электронной платформы закупок национального проекта по модернизации энергетического и коммунального секторов товарищество с ограниченной ответственности "Самрук-Казына Контракт".
2. Департаменту цифровой трансформаци Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней после подписания настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра промышленности и строительства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр Е. Нагаспаев
"СОГЛАСОВАН"
Агентство по защите и
развитию конкуренции
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство Энергетики
Республики Казахстан