"Қазақстан Республикасының теміржол көлігін дамытудың 2029 жылға дейінгі тұжырымдамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік министрінің 2024 жылғы 27 маусымдағы № 224 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Көлік министрінің м.а. 2025 жылғы 12 қарашадағы № 374 бұйрығы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 65-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының теміржол көлігін дамытудың 2029 жылға дейінгі тұжырымдамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің 2024 жылғы 27 маусымдағы № 224 бұйрығының күші жойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің Теміржол және су көлігі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрық бекітілген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде электрондық түрде "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкiне енгізу үшін жолдауды;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Көлік вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің міндетін атқарушы М. Қалиақпаров

Об отмене приказа Министра транспорта Республики Казахстан от 27 июня 2024 года № 224 "Об утверждении Концепции развития железнодорожного транспорта Республики Казахстан до 2029 года"
Приказ и.о. Министра транспорта Республики Казахстан от 12 ноября 2025 года № 374
В соответствии с пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Отменить приказ Министра транспорта Республики Казахстан от 27 июня 2024 года № 224 "Об утверждении Концепции развития железнодорожного транспорта Республики Казахстан до 2029 года".
2. Комитету железнодорожного и водного транспорта Министерства транспорта Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней со дня утверждения настоящего приказа направление его в электронной форме на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства транспорта Республики Казахстан, после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра транспорта Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Исполняющий
обязанности министра
М. Калиакпаров