Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінде "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2023 жылғы 10 мамырдағы № 5-26 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 қазандағы № 47-182 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 4 тармағына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сарқан аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2023 жылғы 10 мамырдағы № 5-26 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №181499 тіркелген) Сарқан аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының төрағасы М. Разбеков

О признании утратившим силу решение Сарканского районного маслихата от 10 мая 2023 года № 5-26 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Сарканского районного маслихата"
Решение Сарканского районного маслихата области Жетісу от 22 октября 2025 года № 47-182
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 4 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сарканского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Сарканского районного маслихата" от 10 мая 2023 года № 5-26 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 181499).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сарканского районного маслихата М. Разбеков