Сарқан ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 29 қыркүйектегі "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн жиырма бес пайызға жоғарылатылған ауазымдық айлыақылар мен тарифтік мөлшемелерді алуға құқығы бар әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы" № 340 қаулысының күшін жою туралы
Жетісу облысы Сарқан ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 6 қарашадағы № 380 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" №148 Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" № 480-V ҚРЗ Заңының 27-бабының 9-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарқан ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 29 қыркүйектегі "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн жиырма бес пайызға жоғарылатылған ауазымдық айлыақылар мен тарифтік мөлшемелерді алуға құқығы бар әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы" № 340 қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Мынбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Маманбаев
"КЕЛІСІЛДІ" Сарқан аудандық мәслихатының төрағасы Разбеков М.М.________________ "_" ___________ жыл

О признании утратившим силу постановления акимата Сарканского района от 29 сентября 2023 года № 340 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащимии работающих в сельской местности"
Постановление акимата Сарканского района области Жетісу от 6 ноября 2025 года № 380
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 9 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года №480-V ЗРК "О правовых актах", акимат Сарканского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признанть утратившим силу постановление акимата Сарканского района от 29 сентября 2023 года № 340 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащимии работающих в сельской местности".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мынбаеву Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Акима района Г. Маманбаев
"СОГЛАСОВАНО" Председатель Сарканского районного маслихата Разбеков М.М.______________ "_" ________2025 год