Көксу ауданы әкімінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Көксу ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 12-189 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жетісу облысы Көксу ауданы әкімінің 2025 жылғы 31 желтоқсандағы № 12-47 шешімі
1. Көксу ауданы әкімінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Көксу ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 12-189 шешіміне (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4985 болып тіркелген) өзгеріс енгізу туралы аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аталған шешімнің қосымшасындағы Көксу ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерінде:
2. көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
Аудан әкімі Д.Халелов
Көксу ауданының сайлау учаскелерінің шекаралары
№ 231 сайлау учаскесі
Орталығы: Айнабұлақ бекеті, Ағыбаев Бартай көшесі № 11, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "№12 орта мектебі" КММ.
Шекарасы: Айнабұлақ бекеті, көшелер: Рамазанов № 1-ден 37-ге дейін, Центральная № 1-ден 11-ге дейін, Ағыбаев Бартай № 1-ден 19-ға дейін, Набережная № 1-ден 8-ге дейін, Кемертоған № 1-ден 31-ге дейін; Көпір, Тауарасы жол айрықтары.
№ 232 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 45-ші теміржол бөлімі" ауылы, Рысқұлов көшесі № 8, "Көксу аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКМ-нің "№ 45-ші теміржол бөлімі" фельдшерлік-акушерлік пункті.
Шекарасы: "№ 45-ші теміржол бөлімі" ауылы, көшелер: Рысқұлов № 1-ден 16-ға дейін, Теміржол № 1-ден 16-ға дейін, Байшапанов № 1-ден 13-ке дейін, Алдабергенов № 1-ден 13-ке дейін; Су мұнарасы, Жаман-Сарыбұлақ учаскелері.
№ 233 сайлау учаскесі
Орталығы: Алғабас ауылы, Батыржан көшесі № 27, "Көксу ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі" МКҚК Алғабас ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Алғабас ауылы, көшелер: Батыржан № 1-ден 115-ке дейін, Иманбаев № 1-ден 31-ге дейін, Ақболат № 1-ден 57-ге дейін, Көмекбай № 1-ден 90-ға дейін, Әубәкір Бостан № 1-ден 41-ге дейін, Қабдолда № 1-ден 7-ге дейін; Байбарақ, Жылыкүнгей шалғайдағы учаскелері.
№ 234 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтоған ауылы, Нұрахмет көшесі № 33/А, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Мектеп жанындағы шағын орталығы бар Қызылтоған орта мектебі" КММ.
Шекарасы: Қызылтоған ауылы, көшелер: Жаңа № 1-ден 13-ге дейін, Ысқақ № 1-ден 16-ға дейін, Нұрахмет № 1-ден 34-ке дейін, Ләбілданов № 1-ден 42-ге дейін, Құмбайұлы № 1-ден 16-ға дейін; Мақпал шалғайдағы учаскесі.
№ 235 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Әйтеке би көшесі № 14, "Қазсушар" ШЖҚРМК Жетісу филиалы.

О внесении изменения в решение акима Коксуского района от 28 декабря 2018 года № 12-189 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Коксуском районе"
Решение акима Коксуского района области Жетісу от 31 декабря 2025 года № 12-47
1. Внесении изменения в решение акима Коксуского района от 28 декабря 2018 года № 12-189 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Коксускому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4985), Аким района РЕШИЛ:
2. приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Коксуского района.
Аким района Д.Халелов
Границы избирательных участков Коксуского района
Избирательный участок № 231
Центр: станция Айнабулак, улица Агыбаева Бартая № 11, КГУ "Средняя школа№12" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: станция Айнабулак, улицы: Рамазанова с № 1 по 37, Центральная с № 1 по 11, Агыбаева Бартая с № 1 по 19, Набережная с № 1 по 8, Кемертоган с № 1 по 31; мост, Тауарасы развязки.
Избирательный участок № 232
Центр: село "45-й Железнодорожный отдел" улица Рыскулова № 8, фельдшерско-акушерский пункт" 45-й Железнодорожный отдел " МКОУ на ПХВ" Коксуская центральная районная больница".
В границах: село " 45-й Железнодорожный отдел", улицы: Рыскулова с№ 1 по 16, Ж / Д С № 1 по 16, Байшапанова с № 1 по 13, Алдабергенова с № 1 по 13; водонапорная башня, Жаман -Сарыбулак участки.
Избирательный участок № 233
Центр: село Алгабас, улица Батыржана № 27, ГККП "Районный Дом культуры акима Коксуского района" Алгабасский сельский Дом культуры.
Границы: село Алгабас, улицы: Батыржан с № 1 по 115, Иманбаев с № 1 по 31, Акболат с № 1 по 57, Комекбай с № 1 по 90, Аубакир Бостан с № 1 по 41, Кабдолда № С 1 по 7; отдаленные участки Байбарак, Жылыкунгей.
Избирательный участок № 234
Центр: село Кызылтоган, улица Нурахмет № 33 / А, КГУ "Кызылтоганская средняя школа с пришкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Кызылтоган, улицы: Новая с № 1 по 13, Искак с № 1 по 16, Нурахмет с № 1 по 34, Лябилданов с № 1 по 42, Кумбаевич с № 1 по 16; отдаленный участок Макпал.
Избирательный участок № 235
Центр: село Балпык би, улица Айтеке би № 14, Жетысуский филиал КГП на ПХВ "Казводхоз".

Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Ш. Уәлиханов № 1-ден 121-ге дейін, М.Әуезов № 1-ден 74-ке дейін, Жолбарыс би № 1-ден 57-ге дейін, Р.Мыңбаев № 1-ден 39-ға дейін, Р.Дәулетов № 6-дан 56-ға дейін, М.Құрманов № 1-ден 58-ге дейін, М.Маметова № 1-ден 60-қа дейін, С.Нәдірбай № 4-тен 20-ға дейін, Р.Сатқынов № 1-ден 17-ге дейін, Қ.Ибраимов № 2-ден 24-ке дейін, Т.Қалдарбеков № 1-ден 30-ға дейін, Жетісу № 1-ден 31-гедейін, И.Жұмабек № 2-ден 57-ге дейін, Бейбітшілік № 1-ден 68-ге дейін, С.Сугурова № 2-ден 70-ке дейін, М.Темірбаев, Т.Исабаев № 1-ден 83-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 86-ға дейін (жұп жағы), 14-ші көше № 34-тен 60-қа дейін. 15-ші көше № 28-ден 50-ге дейін.
№ 236 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Измайлов көшесі № 17, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Қадырғали Қосымұлы Жалайыри атындағы орта мектеп-гимназия" КММ.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Қазбек би № 1-ден 115-ке дейін, Әйтеке би № 1-ден 115-ке дейін, Ескелді би № 1-ден 35-ке дейін, Солтанбай № 1-ден 7-ге дейін, Б. Бакумов № 1-ден 35-ге дейін, А.Байтұрсынов № 1-ден 37-ге дейін, Нұрпейісов № 1-ден 49-ға дейін, Асан Тәжі № 3-тен 19-ға дейін, Желтоқсан № 1-ден 34-ке дейін, И.Измайлов № 4-тен 28-ге дейін, Қ.Жалайыри № 1-ден 15-ке дейін, Д.Қонаев № 1-ден 32-ке дейін, Новая № 1-ден 27-ге дейін, Шағын аудандар: Төле би № 1-ден 41-ге дейін, Т.Нүсіпов № 1-ден 14-ке дейін.
№ 237 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Мырзабеков көшесі № 14, "Көксу ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі" МКҚК.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Мырзабеков, Қабанбай № 1-ден 44-ке дейін, Балпық би № 1-ден 21-ге дейін, Т.Исабаев № 117-ден 123-ке дейін (тақ жағы), Т.Исабаев № 89-дан 105-ке дейін (тақ жағы), № 88-ден 134-ке дейін (жұп жағы); № 136-дан 164-ке дейін (жұп жағы); Шадрин шағын ауданы № 2-ден 10-ға дейін.
№ 238 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Амангелді көшесі № 1 "Көксу қант зауыты" ЖШС -нің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Амангелді № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Молдабергенов № 1-ден 46-ға дейін, Байтұрбай би № 1-ден 50-ге дейін, Шағыров № 1-ден 31-ге дейін, Орақты батыр № 1-ден 34-ке дейін, Ы.Алтынсарин № 1-ден 63-ке дейін, Ақын Сара № 1-ден 24-ке дейін, Т.Исабаев № 145-тен 185-ке дейін (тақ жағы), № 168-ден 258-ге дейін (жұп жағы).
№ 239 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Т.Исабаев көшесі № 247, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Биғайша Құндақбаева атындағы №1 орта мектебі" КММ.

Границы: село Балпык би, улицы: Ш. Уалиханов с № 1 до 121, М. Ауэзов с № 1 до 74, Тигр би с № 1 до 57, р. Мынбаев с № 1 до 39, р. Даулетов с № 6 до 56, м. Курманов С № 1 до 58, м. Маметова с № 1 до 60, С. Надирбай с № 4 до 20, р. Саткынов с № 1 до 17, К. Ибраимов с № 2 до 24, т. Калдарбеков С № 1 до 30, Жетысу с № 1 до 31, И. Жумабек с № 2 до 57, Бейбитшилик с № 1 до 68, С. Сугурова с № 2 до 70, м. Темирбаев, т. Исабаев № С 1 по 83 (нечетная сторона), с № 2 по 86 (четная сторона), 14-я улица с № 34 по 60. 15-я улица с № 28 до 50.
Избирательный участок № 236
Центр: село Балпык би, улица Измайлова № 17, КГУ "Средняя школа-гимназия имени Кадыргали Косымулы Жалаири" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Балпык би, улицы: Казбек би с № 1 до 115, Айтеке би с № 1 до 115, Ескелды би с № 1 до 35, Солтанбай с № 1 до 7, Б. Бакумов с № 1 до 35А. Байтурсынов с № 1 до 37, Нурпеисов с № 1 до 49, Асан тажи с № 3 до 19, Желтоксан с № 1 до 34, И. Измайлов с № 4 до 28, К.Жалайыри с № 1 до 15, д. Кунаев с № 1 до 32, Новая с № 1 до 27, микрорайоны: Толе би с № 1 до 41, т. Нусупов с № 1 до 14.
Избирательный участок № 237
Центр: село Балпык би, улица Мырзабекова № 14, ГККП "Районный Дом культуры акима Коксуского района".
Границы: село Балпык би, улицы: Мырзабеков, Кабанбай с № 1 по 44, Балпык би с № 1 по 21, Т. Исабаев с № 117 по 123 (нечетная сторона),
Т. Исабаев с № 89 по 105 (нечетная сторона) сторона), с № 88 по 134 (четная сторона); с № 136 по 164 (четная сторона); микрорайон Шадрин с № 2 по 10.
Избирательный участок № 238
Центр: село Балпык би, улица Амангельды № 1 Административное здание ТОО "Коксуский сахарный завод".
Границы: село Балпык би, улицы: Амангельды с № 1 по 35 (нечетная сторона), № 2 по 50 (четная сторона), Молдабергенов с № 1 по 46, Байтурбай би с № 1 по 50, Шагыров № 1-с 31, Оракты батыр с № 1 по 34,
И. Алтынсарин с № 1 до 63, Акын Сара с № 1 до 24, Т. Исабаев с № 145 до 185 (нечетная сторона), с № 168 до 258 (четная сторона).
Избирательный участок № 239
Центр: село Балпык би, улица Т. Исабаева № 247, КГУ "Средняя школа №1 имени Бигайши Кундакбаевой" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".

Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Наурызбай № 1-ден 63-ке дейін, Алдабергенов № 1-ден 61-ге дейін, Т.Жароков № 1-ден 95-ке дейін, Тәттібай 1-ден 67-ге дейін, Амангелді № 37-ден 165-ке дейін (тақ жағы), № 54-тен 164-ке дейін (жұп жағы), Т.Исабаев № 187-ден 335-ке дейін (тақ жағы), № 260-тан 508-ге дейін (жұп жағы).
№ 240 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Тазабұлақ көшесі № 1, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Медеубай Құрманов атындағы №2 орта мектеп" КММ.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Төлебаев № 1-ден 35-ке дейін, Байсейітов № 1-ден 25-ке дейін, Жансүгіров № 2-ден 66-ға дейін, Мәуленбай № 1-ден 63-ке дейін, Жангелдин № 1-ден 119-ға дейін, Байысов № 1-ден 30-ға дейін, Молдағұлова № 1-ден 77-ге дейін, М. Сеңгірбаев № 1-ден 28-ге дейін, Бақай батыр № 1-ден 44-ке дейін, Нартбай Датқа № 1-ден 30-ға дейін, Ғарышкер № 1-ден 14-ке дейін, Бақтыбай батыр № 1-ден 33-ке дейін, Жамбыл № 1-ден 20-ға дейін, Б. Момышұлы № 3-тен 49-ға дейін, Қойшыбаев № 1-ден 2-ге дейін; Тазабұлақ шағын ауданы № 2-ден 67-ге дейін.
№ 241 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Сейфуллин көшесі № 36, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Алпамыс" бөбек жай-балабақшасы" МКҚМ.
Шекарасы: Балпық би ауылы, көшелер: Қаблиса № 1-ден 79-ға дейін, Қарынбай батыр № 1-ден 108-ге дейін, Жапсарбаев № 1-ден 85-ке дейін, Абай № 1-ден 64-ке дейін, Сейфуллин № 1-ден 35-ке дейін, Қойлық батыр № 2-ден 8-ге дейін, А. Азизбеков № 1-ден 57-ге дейін, Дарабоз Ана № 1-ден 19-ға дейін, Мәйке Ақын № 2-ден 20-ға дейін, М. Тынышбай № 1-ден 4-ке дейін.
№ 242 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Измайлов көшесі № 4, "Жетісу облысының денсаулық сақтау басқармасы" ММШЖҚ "Көксу аудандық орталық ауруханасы" МКК
Шекарасы: Балпық би ауылы, Измайлов көшесі № 4.
№ 243 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Т.Исабаев көшесі № 102А, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жетісу облысының полиция департаменті Көксу ауданының полиция бөлімі" ММ.
Шекарасы: Т.Исабаев көшесі № 102А, Аудандық ішкі істер бөлімінің уақытша ұстау изоляторы.
№ 244 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшатоған ауылы, Калинин көшесі № 15, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Мектеп жанындағы шағын орталығы бар №5 орта мектебі" КММ.
Шекарасы: Ақшатоған ауылы, көшелер: Молодежная № 1-ден 10-ға дейін, Белорусская № 1-ден 25-ке дейін, Мичурин № 2-ден 51-ге дейін, Ордженикидзе № 1-ден 24-ке дейін, Виноградов № 1-ден 24-ке дейін, Калинин № 1-ден 30-ға дейін, Ерденбеков № 1-ден 15-ке дейін, Қайысбаев № 1-ден 16-ға дейін, Андызбаев № 1-ден 18-ге дейін, Тимирязев № 1-ден 18-ге дейін.
№ 245 сайлау учаскесі
Орталығы: Теректі ауылы, Құлболдинов көшесі № 17, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Темірғали Исабаев атындағы мектеп жанындағы шағын орталығы бар орта мектеп" КММ.

Границы: село Балпык би, улицы: Наурызбай с № 1 по 63, Алдабергенов с № 1 по 61, т. Жароков с № 1 по 95, Таттыбай с 1 по 67, Амангельды с № 37 по 165 (нечетная сторона), с № 54 по 164 (четная сторона), т. Исабаев с № 187 по 335 (нечетная сторона), с № 260 по 508 (четная сторона).
Избирательный участок № 240
Центр: село Балпык би, улица Тазабулак № 1, КГУ "Средняя школа №2 имени Медеубая Курманова" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Балпык би, улицы: Толебаева с № 1 по 35, Байсеитова с № 1 по 25, Жансугурова с № 2 по 66, Мауленбая с № 1 по 63, Жангельдина с № 1 по 119, Байысова № с 1 по 30, Молдагулова с № 1 по 77, М. Сенгирбаев с № 1 по 28, Бакай батыр с № 1 по 44, Нартбай Датка с № 1 по 30, Гарышкер с № 1 по 14 Бактыбай батыр с № 1 по 33, Жамбыл с № 1 по 20, Б. Момышулы с № 3 по 49, Койшыбаев с № 1 по 2; микрорайон Тазабулак с № 2 по 67.
Избирательный участок № 241
Центр: село Балпык би, улица Сейфуллина № 36, "ГКП на ПХВ ясли-сад "Алпамыс" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Балпык би, улицы: Каблиса с № 1 по 79, Карынбай батыр
с № 1 по 108, Жапсарбаев с № 1 по 85, Абай с № 1 по 64, Сейфуллин с № 1 по 35, Койлык батыр с № 2 до 8, А. Азизбеков с № 1 до 57, Дарабоз Ана с № 1 до 19, Майке Акын с № 2 до 20, М. Тынышбай с № 1 до 4.
Избирательный участок № 242
Центр: село Балпык би, улица Измайлова № 4, ГКП на ПХВ "Коксуская центральная районная больница " Управления здравоохранения Жетысуской области.
Границы: село Балпык би, улица Измайлова № 4.
Избирательный участок № 243
Центр: село Балпык би, улица Т. Исабаева № 102а, ГУ "Отдел полиции Коксуского района Департамента полиции Жетысуской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
Границы: улица Т. Исабаева № 102а, изолятор временного содержания районного отдела внутренних дел.
Избирательный участок № 244
Центр: село Акшатоган, улица Калинина № 15, КГУ "Средняя школа №5 с пришкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Акшатоган, улицы: Молодежная с № 1 по 10, Белорусская с № 1 по 25, Мичуринский с № 2 по 51, Ордженикидзе с № 1 по 24, Виноградов с № 1 по 24, Калинин № 1с 30 до 15, Еренбеков с № 1 до 15, Кайысбаев с № 1 до 16, Андызбаев с № 1 до 18, Тимирязев с № 1 до 18.
Избирательный участок № 245
Центр: село Теректы, улица Кулболдинова № 17, КГУ "Средняя школа с мини-центром при школе имени Темиргали Исабаева" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".

Шекарасы: Теректі ауылы, көшелер: Алимамедов № 1-ден 75-ке дейін, Құлболдинов № 1-ден 35-ке дейін, Коммунистическая № 1-ден 18-ге дейін, Мамедов № 2-ден 17-ге дейін, Е.Исамберлинов № 1-ден 57-ге дейін, Б. Дүйсенбеков № 2-ден 13-ке дейін, Қойшыбеков № 2-ден 32-ге дейін.
№ 246 сайлау учаскесі
Орталығы: З.Тамшыбай ауылы, Н.Аманбайұлы көшесі № 53, "Көксу ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі" МКҚК З.Тамшыбай ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: З.Тамшыбай ауылы, көшелер: Ақниет № 1-ден 40-қа дейін, Толқынбеков № 1-ден 42-ке дейін, Н.Аманбайұлы № 1-ден 51-ге дейін, Есмұратов № 1-ден 89-ға дейін, Қожабергенов № 1-ден 59-ға дейін; Ақ-там, Қарасу учаскелері.
№ 247 сайлау учаскесі
Орталығы: Кеңарал ауылы, С.Қырықбаева көшесі № 51 А, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Сындыбала Қырықбаева атындағы мектеп жанындағы шағын орталығы бар орта мектеп" КММ.
Шекарасы: Кеңарал ауылы, көшелер: С.Қырықбаева № 1-ден 51-ге дейін, Бірлік № 1-ден 19-ға дейін.
№ 248 сайлау учаскесі
Орталығы: Бесқайнар ауылы, Қиялов көшесі № 2 Б, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Бесқайнар атындағы мектеп жанындағы шағын орталығы бар орта мектеп" КММ.
Шекарасы: Бесқайнар ауылы, көшелер: Қиялов № 1-ден 75-ке дейін, Қайнар № 1-ден 36-ға дейін, Жетісу № 2-ден 58-ге дейін.
№ 249 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаратал ауылы, Набережная көшесі № 4 А, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Мектеп жанындағы шағын орталығы бар Қаратал орта мектебі" КММ.
Шекарасы: Қаратал ауылы, көшелер: Набережная № 1-ден 68-ге дейін, Садовая № 1-ден 59-ға дейін.
№ 250 сайлау учаскесі
Орталығы: Жарлыөзек ауылы, Идигов көшесі, № 15, "Көксу аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКМ-сі Жарлыөзек ауылдық дәрігерлік амбулаториясы.
Шекарасы: Жарлыөзек ауылы, көшелер: Абай № 2-ден 17-ге дейін, Медиев № 1-ден 25-ке дейін, Сейдіқожанов № 1-ден 34-ке дейін, Исабаев № 1-ден 12-ге дейін, Байжұманов № 1-ден 56-ға дейін, Ерғалиев № 1-ден 58-ге дейін, Жансүгіров № 3-ден 15-ке дейін, Қыдырәлі № 3-тен 9-ға дейін, Оразбаев № 1-ден 11-ге дейін, Идигов № 11-ден 13-ке дейін.
№ 251 сайлау учаскесі
Орталығы: Бозтоған ауылы, Мәрден көшесі № 1, Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Мұсабек атындағы мектеп жанындағы шағын орталығы бар орта мектеп" КММ.
Шекарасы: Бозтоған ауылы, көшелер: Бейсек № 3-тен 6-ға дейін, Мәрден № 2-ден 8-ге дейін, Мұсабек № 1-ден 36-ға дейін, Керімбаев № 1-ден 7-ге дейін, Карпиков № 2-ден 4-ке дейін, Құсайынов № 1-ден 8-ге дейін, Дөмеев № 1-ден 12-ге дейін, Сыдықов № 1-ден 16-ға дейін, Нұрпейісов № 2-ден 10-ға дейін, Идигов № 10-нан 20-ға дейін, Жапсарбаев № 1-ден 60-қа дейін.
№ 252 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұқаншы ауылы, Мұқаншы көшесі № 5А, "Көксу аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКМ-сі Мұқаншы ауылы фельдшерлік амбулаториялық пункті.

Границы: село Теректы, улицы: Алимамедова с № 1 по 75, Кулболдинова с № 1 по 35, Коммунистическая с № 1 по 18, Мамедова с № 2 по 17, Исамберлинова Е. с № 1 по 57, Б. Дуйсенбеков с № 2 до 13, Койшыбеков с № 2 до 32.
Избирательный участок № 246
Центр: село З. Тамшыбай, улица Н.Аманбаевича № 53, ГККП "Районный Дом культуры акима Коксуского района" сельский Дом культуры
З. Тамшыбай.
Границы: село З. Тамшыбай, улицы: Акниет с № 1 по 40, Толкынбеков с № 1 по 42, Н.Аманбаевич с № 1 по 51, Есмуратов с № 1 по 89, Кожабергенов с № 1 по 59; Участки Ак-там, Карасу.
Избирательный участок № 247
Центр: село Кенарал, улица С. Кырыкбаева № 51 А, ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области" КГУ "Средняя школа с мини-центром при школе имени Сыныбалы Кырыкбаевой".
Границы: село Кенарал, улицы: С. Кырыкбаева с № 1 по 51, Бірлік с № 1 по 19.
Избирательный участок № 248
Центр: село Бескайнар, улица Киялова № 2Б, КГУ "Средняя школа с мини-центром при школе имени Бескайнара " ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Бескайнар, улицы: Киялова с № 1 по 75, Кайнар с № 1 по 36, Жетысу с № 2 по 58.
Избирательный участок № 249
Центр: село Каратал, улица Набережная № 4А, КГУ "Каратальская средняя школа с пришкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Каратал, улицы: Набережная с № 1 по 68, Садовая с № 1 по 59.
Избирательный участок № 250
Центр: село Жарлыозек, улица Идигова, № 15, МКОУ на ПХВ "Коксуская центральная районная больница" Жарлыозекская сельская врачебная амбулатория.
Границы: село Жарлыозек, улицы: Абая с № 2 по 17, Медиева с № 1 по 25, Сейдыкожанова с № 1 по 34, Исабаева с № 1 по 12, Байжуманова с № 1 по 56, Ергалиева № 1с 58, Жансугуров с № 3 до 15, Кыдырали с № 3 до 9, Оразбаев с № 1 до 11, Идигов с № 11 до 13.
Избирательный участок № 251
Центр: село Бозтоган, улица Марден № 1, КГУ "Средняя школа с мини-центром при школе имени Мусабека " ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Бозтоган, улицы: Бейсекская с № 3 по 6, Марден с № 2 по 8, Мусабек с № 1 по 36, Керимбаев с № 1 по 7, Карпиков с № 2 по 4, Кусаинов с № 1 по 8, Домеева с № 1 до 12, Сыдыков с № 1 до 16, Нурпеисов с № 2 до 10, Идигов с № 10 до 20, Жапсарбаев с № 1 до 60.
Избирательный участок № 252
Центр: село Муканши, улица Муканши № 5А, ГКУ на ПХВ "Коксуская центральная районная больница" фельдшерский амбулаторный пункт села Муканши.

Шекарасы: Бозтоған ауылы, көшелер: Құндақбаев № 1-ден 63-ке дейін, Мұқаншы № 1-ден 6-ға дейін, Шадрин № 1-ден 20-ға дейін, Алдабергенов № 2-ден 28-ге дейін, Жамбыл № 2-ден 35-ке дейін.
№ 253 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтекше ауылы, Егінбаев көшесі № 31, "Көксу ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі" МКҚК Ақтекше ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Ақтекше ауылы, көшелер: Жандосов № 2-ден 35-ке дейін, Егінбаев №1-ден 35-ке дейін, Қаблиса № 1-ден 35-ке дейін, Мақұлбеков № 1-ден 50-ге дейін, Сүгүров № 1-ден 11-ге дейін; Көкбастау ауылы, көшелер: Шаған № 1-ден 12-ге дейін, Абай №1-ден 29-ға дейін, Жамбыл № 1-ден 19-ға дейін, Н.Қойшыбеков № 1-ден 27-ге дейін; Солтанай, Жылыкунгей, Қызылбұлақ, Молалы шалғайдағы учаскелері.
№ 254 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтекше ауылы, Малайсары шалғайдағы учаскесі.
Шекарасы: Малайсары шалғайдағы учаскесінің аумағы.
№ 255 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәмбет ауылы, Мәмбет көшесі № 7, "Көксу ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі" МКҚК Мамбет ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Мәмбет ауылы, көшелер: Смайылов № 2-ден 32-ге дейін, Мұратбаев № 1-ден 33-ке дейін, Әбдірахманов № 1-ден 22-ге дейін, Алпысбаев № 1-ден 30-ға дейін, Кешуов № 1-ден 37-ге дейін, Жоламанов № 1-ден 10-ға дейін, Мәмбет № 1-ден 38-ге дейін, Қадырова № 1-ден 40-ка дейін, Баулықов
№ 3-тен 65-ке дейін, Әділбеков № 1-ден 48-ге дейін, Нартбай Датқа № 1-ден 41-ге дейін, Мамытаев № 1-ден 28-ге дейін, Жамбыл № 2-ден 23-ке дейін, Бақтыбай № 1-ден 12-ге дейін, Қыстаубаев № 1-ден 37-ге дейін, Шалбаев № 3-тен 26-ға дейін; Дача, Көксу бөгеті, Жылыжай, Бақ учаскелері.
№ 256 сайлау учаскесі
Орталығы: Еңбекшіқазақ ауылы, Бабашев көшесі № 46, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Еңбекшіқазақ орта мектебі" КММ.
Шекарасы: Еңбекшіқазақ ауылы, көшелер: Бабашев № 1-ден 120-ға дейін, Сақмолданов № 1-ден 26-ға дейін, Алтынсарин № 1-ден 41-ке дейін, Омашбеков № 1-ден 15-ке дейін; Жол жөндеу (ДЭУ), Май зауыты, ПМК, Бақ учаскелері.
№ 257 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәмбет ауылы, Қақпақты шалғайдағы учаскесі.
Шекарасы: Мәмбет ауылының шалғайдағы учаскелері.
№ 258 сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбыл ауылы, Ғарышкер көшесі № 17, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Жамбыл атындағы орта мектеп" КММ.
Шекарасы: Жамбыл ауылы, көшелер: Есмұрзанов № 1-ден 21-ге дейін, Абай № 2-ден 46-ға дейін, Сарсенов № 3-тен 52-ге дейін, Есбосынов № 3-тен 22-ге дейін, Ғарышкер № 3-тен 26-ға дейін, Шаухаров № 2-ден 31-ке дейін, Жамбыл № 2-ден 16-ға дейін, Ауғанбаев № 1-ден 25-ке дейін; Бақ учаскесі.
№ 259 сайлау учаскесі
Орталығы: Талапты ауылы, Абай көшесі № 24, "Көксу ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі" МКҚК Талапты ауылдық клубы.

Границы: село Бозтоган, улицы: Кундакбаев с № 1 по 63, Муканши с № 1 по 6, Шадрин с № 1 по 20, Алдабергенов с № 2 по 28, Жамбыл с № 2 по 35.
Избирательный участок № 253
Центр: село Актекше, улица Егинбаева № 31, "ГККП районный Дом культуры акима Коксуского района" Актекшенский сельский Дом культуры.
Границы: село Актекше, улицы: Жандосова с № 2 по 35, Егинбаева с №1 по 35, Каблиса с № 1 по 35, Макулбекова с № 1 по 50, Сугурова с № 1 по 11; село Кокбастау, улицы: Шаган с № 1 по 12, Абай с №1 по 29, Жамбыл с № 1 по 19, Койшыбеков Н. с № 1 по 27; отдаленные участки Солтанай, Жылыкунгей, Кызылбулак, Молалы.
Избирательный участок № 254
Центр: село Актекше, отдаленный участок Малайсары.
Границы: территория отдаленного участка Малайсары.
Избирательный участок № 255
Центр: село Мамбет, улица Мамбет № 7, "ГККП районный Дом культуры акима Коксуского района" сельский Дом культуры Мамбет.
Границы: село Мамбет, улицы: Смаилов с № 2 по 32, Муратбаев с № 1 по 33, Абдрахманов с № 1 по 22, Алпысбаев с № 1 по 30, Кешуов с № 1 по 37, Жоламанов № 1с 10, Мамбет с № 1 по 38, Кадырова с № 1 по 40 ка, Баулыков
С № 3 до 65, Адильбеков с № 1 до 48, Нартбай Датка с № 1 до 41, Мамытаев с № 1 до 28, Жамбыл с № 2 до 23, Бактыбай с № 1 до 12, Кыстаубаев с № 1 по 37, Шалбаев с № 3 по 26; Дача, плотина Коксу, Теплица, садовые участки.
Избирательный участок № 256
Центр: село Енбекшиказах, улица Бабашева № 46, "КГУ Енбекшиказахская средняя школа ГУ" "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Енбекшиказах, улицы: Бабашев с № 1 по 120, Сакмолданов с № 1 по 26, Алтынсарин с № 1 по 41, Омашбеков с № 1 по 15; Ремонт дорог (ДЭУ), Маслозавод, ПМК, садовые участки.
Избирательный участок № 257
Центр: село Мамбет, отдаленный участок Какпакты.
Границы: отдаленные участки села Мамбет.
Избирательный участок № 258
Центр: село Жамбыл, улица Гарышкер № 17, "КГУ Средняя школа имени Жамбыла ГУ" "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Жамбыл, улицы: Есмурзанова с № 1 по 21, Абая с № 2 по 46, Сарсенова с № 3 по 52, Есбосынова с № 3 по 22, Гарышкер с № 3 по 26, Шаухарова № 2с 31, Жамбыл с № 2 по 16, Ауганбаев с № 1 по 25; садовый участок.
Избирательный участок № 259
Центр: село Талапты, улица Абая № 24, сельский клуб Талапты ГККП "районный Дом культуры акима Коксуского района".

Шекарасы: Талапты ауылы, көшелер: Төлебаев № 1-ден 67-ге дейін, Абай № 1-ден 71-ге дейін, Байжұрынов № 1-ден 54-ке дейін, Абдрахманов № 1-ден 29-ға дейін; Сүт-тауар фермасы, Құс фермасы,
№ 260 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұсабек ауылы, Андасов көшесі № 18, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Мектеп жанындағы шағын орталығы бар Қызыларық орта мектебі" КММ.
Шекарасы: Мұсабек ауылы, көшелер: Абай № 1-ден 25-ке дейін, Мұсабек № 1-ден 30-ға дейін, Естаев № 1-ден 25-ке дейін, Әлібаев № 1-ден 48-ге дейін, Қараулов № 1-ден 24-ке дейін, Тоққожанов № 1-ден 16-ға дейін, Андасов № 1-ден 19-ға дейін, Жамбыл № 1-ден 11-ге дейін, Найманбаев № 1-ден 10-ға дейін.
№ 261 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәулімбай ауылы, Смайыл көшесі № 20, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Жеңіс негізгі орта мектебі" КММ.
Шекарасы: Мәулімбай ауылы, көшелер: Керімбала № 1-ден 30-ға дейін, Смайыл № 1-ден 33-ке дейін, Хамза № 2-ден 14-ке дейін.
№ 262 сайлау учаскесі
Орталығы: Быжы бекеті, бекет кеңсесі.
Шекарасы: Быжы, Бақша, Мойынқұм бекеттерінің аумағы.
№ 263 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұқыры ауылы, Сыдықов көшесі № 12, "Көксу ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі" МКҚК Мұқыры ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Мұқыры ауылы, көшелер: Алтаев № 1-ден 35-ке дейін, Садовая № 3-тен 7-ге дейін, Гагарин № 4-тен 10-ға дейін, Әуезов № 1-ден 17-ге дейін, Мұсабек № 1-ден 25-ке дейін, Ешмұханбет № 1-ден 24-ке дейін, Байсейтова № 1-ден 28-ге дейін, Сейфуллин № 1-ден 27-ге дейін, Абай № 1-ден 22-ге дейін, Алдабергенов № 1-ден 27-ге дейін, Маметова № 1-ден 13-ке дейін, Мұқанов №1-ден 16-ға дейін, Сыдықов № 1-ден 16-ға дейін, Мақатаев № 2-ден 34-ке дейін, Жексенбай № 1-ден 40-ға дейін, Әбілтаев № 1-ден 81-ге дейін; Оразбай № 1-ден 11-ге дейін, Уәлиханов № 1-ден 34-ке дейін, Жандосов № 1-ден 9-ға дейін, Жамбыл № 1-ден 39-ға дейін, Жаңа № 1-ден 24А-ға , Алмалы, Желдіқара, Точка шалғайдағы учаскелері.
№ 264 сайлау учаскесі
Орталығы: 10-жылдық Қазақстан ауылы, Нұрманбетов көшесі № 23, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Рахметолла Толқымбекұлы атындағы орта мектеп" КММ.
Шекарасы: 10-жылдық Қазақстан ауылы, көшелер: Ғабдуллин № 1-ден 24-ке дейін, Оспанов № 1-ден 24-ке дейін, Нұрманбетов № 1-ден 32-ке дейін, Жансүгіров № 1-ден 18-ге дейін, Поливное № 1-ден 4-ке дейін, Сәтбаев № 3.
№ 265 сайлау учаскесі
Орталығы: Көксу бекеті, Байтұлақов көшесі № 11, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Мектеп жанындағы шағын орталығы бар Мұқаншы орта мектебі" КММ.
Шекарасы: Көксу бекеті, көшелер: Байшапанов № 1-ден 26-ға дейін, Жапсарбаев № 1-ден 117-ге дейін, Жансүгіров № 5-тен 21-ге дейін, Нұрпейісов № 1-ден 20-ға дейін, Абай № 1-ден 64-ке дейін, Байтұлақов № 3-тен 43-ке дейін, Рысқұлов № 1-ден 57-ге дейін, Иманов № 2-ден 35-ке дейін, Жабаев № 1-ден 19-ға дейін, Исабаев № 1-ден 28-ге дейін, Алдабергенов № 3-тен 25-ке дейін, Орақты батыр № 8-ден 53-ке дейін, Мұқанов № 2-ден 17-ге дейін.
№ 266 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұқаншы ауылы, Сейфуллин көшесі № 17, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Мектеп жанындағы шағын орталығы бар Мұқаншы орта мектебі" КММ.

Границы: село Талапты, улицы: Толебаева с № 1 по 67, Абая с № 1 по 71, Байжуринова с № 1 по 54, Абдрахманова с № 1 по 29; Молочно-товарная ферма, Птицеферма.
Избирательный участок № 260
Центр: село Мусабек, улица Андасова № 18, КГУ "Кызыларыкская средняя школа с пришкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Мусабек, улицы: Абай с № 1 по 25, Мусабек с № 1 по 30, Естаев с № 1 по 25, Алибаев с № 1 по 48, Караулов с № 1 по 24, Токкожанов № 1с до 16, Андасов с № 1 до 19, Жамбыл с № 1 до 11, Найманбаев с № 1 до 10.
Избирательный участок № 261
Центр: село Маулимбай, улица Смаила № 20, КГУ "Женисская основная средняя школа" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Маулимбай, улицы: Керимбала с № 1 по 30, Смаил с № 1 по 33, Хамза с № 2 по 14.
Избирательный участок № 262
Центр: Станция Быжи, офис станции.
Границы: территория постов Быжы, Бакша, Мойынкум.
Избирательный участок № 263
Центр: село Мукыры, улица Сыдыкова № 12, "ГККП районный Дом культуры акима Коксуского района" сельский Дом культуры Мукыры.
Границы: село Мукыры, улицы: Алтаев с № 1 по 35, Садовая с № 3 по 7, Гагарин с № 4 по 10, Ауэзов с № 1 по 17, Мусабек с № 1 по 25, Ешмуханбет № 1с 24 до 28, Байсейтова с № 1 до 28, Сейфуллин с № 1 до 27, Абай с № 1 до 22, Алдабергенов с № 1 до 27, Маметова с № 1 до 13, Муканов №1с 16 до 16, Сыдыков с № 1 до 16, Макатаев с № 2 до 34, Жексенбай с № 1 до 40, Абильтаев с № 1 до 81; Оразбай с № 1 до 11, Уалиханов с № 1 до 34, Жандосов с № 1 до 9, Жамбыл с № 1 до 39, Новая с № 1 до 24а , отдаленные участки Алмалы, Желдыкара, Точка.
Избирательный участок № 264
Центр: село 10-летие Казахстана, улица Нурманбетова № 23, КГУ "Средняя школа имени Рахметоллы Толкымбекулы" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: 10-летнее село Казахстан, улицы: Габдуллина с № 1 по 24, Оспанова с № 1 по 24, Нурманбетова с № 1 по 32, Жансугурова с № 1 по 18, Поливное с № 1 по 4, Сатпаев № 3.
Избирательный участок № 265
Центр: станция Коксу, улица Байтулакова № 11, КГУ "Муканшинская средняя школа с пришкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: станция Коксу, улицы: Байшапанова с № 1 по 26, Жапсарбаева с № 1 по 117, Жансугурова с № 5 по 21, Нурпеисова с № 1 по 20, Абая с № 1 по 64, Байтулакова № 3с по 43, Рыскулов с № 1 по 57, Иманов с № 2 по 35, Жабаев с № 1 по 19, Исабаев с № 1 по 28, Алдабергенов с № 3 по 25, Оракты батыр
№ с 8 до 53, Муканов с № 2 до 17.
Избирательный участок № 266
Центр: село Муканши, улица Сейфуллина № 17, КГУ "Муканшинская средняя школа с пришкольным мини-центром" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".

Шекарасы: Көксу бекеті, көшелер: Желтоқсан № 1-ден 36-ға дейін, Береке № 1-ден 18-ге дейін, Сейфуллин № 1-ден 15-ке дейін, Молдағұлова № 1-ден 2-ге дейін, Уәлиханов № 5-тен 11-ге дейін, Гагарин № 4-тен 6-ға дейін, Орақты батыр № 42-ден 61-ге дейін, 8-Март № 2-ден 68-ге дейін, Қожабергенов № 1-ден 84-ке дейін, Байсейітова № 1-ден 67-ге дейін, Қазақстан № 5-тен 81-ге дейін, Шалабаев № 1-ден 83-ке дейін, Әуезов № 2-ден 63-ке дейін, политехникалық колледж № 1-ден 8-ге дейін.
№ 267 сайлау учаскесі
Орталығы: Нәдірізбек ауылы, Әлкенов көшесі № 15, дүкен ғимараты.
Шекарасы: Нәдірізбек ауылы, көшелер: Әлкенов № 1-ден 26-ға дейін, Ағыбаев № 4-тен 24-ке дейін; "Өндіріс", орман шаруашылығы учаскелері.
№ 268 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетіжал ауылы, Кәкенов көшесі № 25, "Жетісу облысы білім басқармасының Көксу ауданы бойынша білім бөлімі" ММ "Жетіжал орта мектебі" КММ.
Шекарасы: Жетіжал ауылы, көшелер: Сәтпаев № 1-ден 28-ге дейін, Кәкенов № 2-ден 22-ге дейін, Ешкенов № 1-ден 18-ге дейін, Белғожанов № 1-ден 22-ге дейін, Байсабанов № 1-ден 20-ға дейін, Абай № 1-ден 34-ке дейін, Тоқсанбаев № 1-ден 26-ға дейін, Киров № 3-тен 41-ге дейін.

Границы: станция Коксу, улицы: Желтоксан с № 1 по 36, Береке с № 1 по 18, Сейфуллин с № 1 по 15, Молдагулова с № 1 по 2, Уалиханов с № 5 по 11, Гагарин № 4с до 6, Оракты батыр с № 42 до 61, 8-Март с № 2 до 68, Кожабергенов с № 1 до 84, Байсеитова с № 1 до 67, Казахстан с № 5 до 81, Шалабаев с № 1 по 83, Ауэзов с № 2 по 63, политехнический колледж с № 1 по 8.
Избирательный участок № 267
Центр: село Надирзбек, улица Алкенова № 15, здание магазина.
Границы: село Надирзбек, улицы: Алкенов с № 1 по 26, Агыбаев с № 4 по 24; участки "Өндіріс", лесное хозяйство.
Избирательный участок № 268
Центр: село Жетижал, улица Какенова № 25, КГУ "Жетижалская средняя школа" ГУ "Отдел образования по Коксускому району Управления образования Жетысуской области".
Границы: село Жетижал, улицы: Сатпаев с № 1 по 28, Какенов с № 2 по 22, Ешкенов с № 1 по 18, Белгожанов с № 1 по 22, Байсабанов с № 1 по 20, Абай № 1с 34, Токсанбаев с № 1 по 26, Киров с № 3 по 41.