Кербұлақ аудандық мәслихатының кейбір шешімдерін жою туралы
Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 тамыздағы № 27-212 шешімі
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы Заңының 7-бабы 5 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабы 2 тармағы 2) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 03-28 (Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде № 180596 болып жарияланған);
2 .Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 03-28 "Кербұлақ аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2023 жылғы 04 тамыздағы № 06-46 (Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде № 184813 болып жарияланған) шешімдері жойылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының төрағасы Қ. Бекиев

Об отмене некоторых решений Кербулакского районного маслихата
Решение Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 29 августа 2025 года № 27-212
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении", с подпунктом 2) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решения Кербулакского районного маслихата от 26 апреля 2023 года № 03-28 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Кербулакского районного маслихата" (опубликованного в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан № 180596);
2. Кербулакского районного маслихата от 04 августа 2023 года № 06-46 "О внесении изменений и дополнений в решение Кербулакского районного маслихата от 26 апреля 2023 года № 03-28 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Кербулакского районного маслихата" (опубликованного в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан № 184813).
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Кербулакского районного маслихата К. Бекиев