2021 жылғы 09 қарашадағы "Аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемін есептеу қағидасын бекіту туралы" № 368 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Қаратал ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 16 қыркүйектегі № 426 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 65-бабы 3 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қаратал ауданы әкімдігінің "Аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар,
кенттер, ауылдық округтер бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемін есептеу қағидасын бекіту туралы" 2021 жылғы 09 қарашадағы № 368 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 160119 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А. Қасымжановқа жүктелсін.
Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ұ. Досымбеков

О признании утратившим силу постановление акимата Каратальского района от 09 ноября 2021 года № 368 "Об утверждении Порядка расчетов прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов"
Постановление акимата Каратальского района области Жетісу от 16 сентября 2025 года № 426
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Каратальского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Каратальского района от 09 ноября 2021 года №368 "Об утверждении Порядка расчетов прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрациинормативных правовых актов №160119).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Касымжанова А.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Акима района Досымбеков У. А.