Жетісу облысы Қаратал ауданы әкімінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы "Қаратал ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 06 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жетісу облысы Қаратал ауданы әкімінің 2025 жылғы 8 желтоқсандағы № 3 шешімі
ШЕШТІМ:
1. Қаратал ауданы әкімінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы "Қаратал ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 06 шешіміне (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4951 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
1. Аталған шешімнің қосымшасындағы Қаратал ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерінде:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лауазымы Аты-жөні
"КЕЛІСІЛДІ"
Қаратал аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Қаратал ауданы әкімінің 2025 жылғы "___" _________ №___ шешіміне қосымша
Қаратал ауданы әкімінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 6 шешіміне қосымшандағы сайлау учаскелері
Қаратал ауданының аумағындағы сайлау учаскілері
№ 133 сайлау учаскесі
Орталығы: Үштөбе қаласы, Абай көшесі, № 57, "Жетісу облысы білім басқармасының Қаратал ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А.С.Пушкин атындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үштөбе қаласы, көшелері: Жолбарыс батыр № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 207, 209, 211; Төле би № 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 118, 118а, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136; Пронин № 29, 31, 32, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; Сүйінбай № 4, 6, 8, 10, 12; Абай № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16 А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43 А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82б, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 96; Амангелді № 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Комсомольская № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Морозов № 1, 2, 3, 4, 4а, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 58; Қаблиса ақын № 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ,91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158; Абылай хан № 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 36, 40, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 68, 72, 74, 76, 99, 100, 101, 102; Оспанов №7,9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33; Қабанбай батыр № 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 170, 172, 174, 174а, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 191а.

О внесении изменения в решение акима Каратальского района от 7 декабря 2018 года № 06 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Каратальскому району"
Решение акима Каратальского района области Жетісу от 8 декабря 2025 года № 3
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Каратальского района от 7 декабря 2018 года № 06 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Каратальскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4951) следующие изменения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Каратальского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Должность ФИО
"СОГЛАСОВАНО"
Каратальская районная
территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению акима Каратальского района от " "________ 2025 года №_
Приложение к решению акима Каратальского района от 7 декабря 2018 года №06
Избирательные участки на территории Каратальского района
Избирательный участок № 133
Центр: город Уштобе, улица Абая, № 57, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени А.С. Пушкина с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Каратальскому району управления образования области Жетісу".
В границах: город Уштобе, улицы: Жолбарыс батыра № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 207, 209, 211; Тjле би № 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 118, 118а, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136; Пронина № 29, 31, 32, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; Суйинбая № 4, 6, 8, 10, 12; Абай № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16 А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43 А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82б, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 96; Амангельды № 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Комсомольская № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Морозова № 1, 2, 3, 4, 4а, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 58; Кабылиса ақына № 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ,91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158; Абылай хан № 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 36, 40, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 68, 72, 74, 76, 99, 100, 101, 102; Оспанова №7,9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33; Кабанбай батыра № 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 170, 172, 174, 174а, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 191а.

тұйық көшелер: Жолбарыс батыр № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66; Пронин № 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; Морозов № 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28.
№ 134 сайлау учаскесі
Орталығы: Үштөбе қаласы, Абылайхан көшесі, №22, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Жетісу облысы бойынша филиалының Халыққа қызмет көрсету бойынша Қаратал аудандық бөлімі.
Шекарасы: Үштөбе қаласы, көшелері: Төле би № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, № 50, 53, 55, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 71, 73; Лермонтов № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 17, 19, 23, 24, 25, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41; Байтұғанов № 18, 25; Абдрахман ақын № 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 68, 69, 70, 72, 73, 75, 76, 78, 79, 80, 83, 87, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 99, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 115, 119, 121, 125, 127, 129, 131, 135; Жамбыл № 46, 48, 50, 52, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 68, 69, 70, 72, 73, 75, 76, 78, 79, 80, 83, 87, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 99, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 115, 119, 121, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139, 140, 143, 144, 146, 147, 148, 149, 150; Нүгербеков № 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 55, 57, 59, 67, 71, 73, 77, 79; Шорабаева № 28, 30, 32, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 52, 54, 56, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 67, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 83, 84, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 119, 121, 123; Крылов № 2, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 29, 31, 35, 43, 45; Байсақов № 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 112, 114, 116; Сайланбай № 29, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 56, 64, 66, 68, 70, 72; Төлендинов № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83; Шавров № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; Сәтпаев № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 43; Масанчи № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51; Мира № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ,13, 14, 15 ,16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59; Ушинская № 5, 6, 7, 8, 9; Шевелев № 53, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140.

переулки: Жолбарыс батыра № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66; Пронина № 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; Морозова № 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28.
Избирательный участок № 134
Центр: город Уштобе, улица Абылайхана, № 22, отдел Каратальского района по Обслуживанию населения филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по области Жетісу".
В границах: город Уштобе, улицы: Толе би № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 50, 53, 55, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 71, 73; Лермонтов № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 17, 19, 23, 24, 25, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41; Байтуганова № 18, 25; Абдрахман акына № 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 68, 69, 70, 72, 73, 75, 76, 78, 79, 80, 83, 87, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 99, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 115, 119, 121, 125, 127, 129, 131, 135; Жамбыла № 46, 48, 50, 52, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 68, 69, 70, 72, 73, 75, 76, 78, 79, 80, 83, 87, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 99, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 115, 119, 121, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139, 140, 143, 144, 146, 147, 148, 149, 150; Нугербекова № 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 55, 57, 59, 67, 71, 73, 77, 79; Шорабаева № 28, 30, 32, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 52, 54, 56, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 67, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 83, 84, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 119, 121, 123; Крылова № 2, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 29, 31, 35, 43, 45; Байсакова № 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 112, 114, 116; Сайланбая № 29, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 56, 64, 66, 68, 70, 72; Толендинова № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83; Шаврова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; Сәтпаев № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 43; Масанчи № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51; Мира № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ,13, 14, 15 ,16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59; Ушинская № 5, 6, 7, 8, 9; Шевелева № 53, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140.

тұйық көшелер: Митченко № 3, 4, 5, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 18, 18а; Подстанция № 2/1-ден 2/3-ке дейін; Горсеть №1, 2, 3, 4.
№ 135 сайлау учаскесі
Орталығы: Үштөбе қаласы, Абай көшесі, № 5, "Жетісу облысы Қаратал ауданының балалар және жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үштөбе қаласы, көшелері: Абдрахман ақын №1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Нүгербеков № 16, 17, 19; Шорабаева № 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Жамбыл № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ,16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 52; Төлендинов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 19, 21, 23; Жұбанов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23; Шевелева № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 52; Байсақов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46; Балғынбаева № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9,10, 11, 12, 15; Сайланбай № 1, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26; Қабанбай батыр № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 15, 17, 14, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 46, 48, 50; Қаблиса ақын № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 36, 36, 37, 38, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 59, 61, 61а, 62, 63, 66, 73, 75, 76, 78, 92, 96; Б. Момышұлы № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 174; Крылов № 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Оспанова № 1, 1а, 2а; Мира № 1, 2, 3, 4, 5, 6.
тұйық көшелер: Абдрахман ақын № 1, 3, 4, 6, 8; Сайланбай № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11; Байсақов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Октябрьский № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Колхозный № 2, 6, 7, 8; Жамбыл № 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14; Мира № 2, 3, 5, 6.
№ 136 сайлау учаскесі
Орталығы: Үштөбе қаласы, Құсмолданов көшесі, № 3, "Қаратал аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

переулки: Митченко № 3, 4, 5, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 18, 18а; Подстанция № от 2/1 до 2/3; Горсеть №1, 2, 3, 4.
Избирательный участок № 135
Центр: город Уштобе, улица Абая, № 5, коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа Каратальского района области Жетісу".
В границах: город Уштобе, улицы: Абдрахман ақына №1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Нугербекова № 16, 17, 19; Шорабаева № 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Жамбыла № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ,16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 52; Толендинова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 19, 21, 23; Жубанова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23; Шевелева № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 52; Байсакова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46; Балгынбаева № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9,10, 11, 12, 15; Сайланбая № 1, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26; Кабанбай батыра № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 15, 17, 14, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 46, 48, 50; Кабылиса ақына № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 36, 36, 37, 38, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 59, 61, 61а, 62, 63, 66, 73, 75, 76, 78, 92, 96; Б. Момышулы № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 174; Крылов № 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Оспанова № 1, 1а, 2а; Мира № 1, 2, 3, 4, 5, 6.
переулки: Абдрахман акына № 1, 3, 4, 6, 8; Сайланбая № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11; Байсакова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Октябрьский № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Колхозный № 2, 6, 7, 8; Жамбыла № 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14; Мира № 2, 3, 5, 6.
Избирательный участок № 136
Центр: город Уштобе, улица Кусмолданова, № 3, государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Каратальского района".

Шекарасы: Үштөбе қаласы, көшелері: Иманқұлов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 11а, 12, 13, 14, 14б, 14в, 14а, 15, 16, 20, 18, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; Даулетияров № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88; Құлшықбай № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78а, 79, 80, 82, 84, 86, 88, 89, 90; Косенков № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 12б, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39; Маметова № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25; Қарымсаков № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Түрксіб № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Гагарин № 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Байсейітова № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34,35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114; Қонаев даңғылы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Достоевский № 25, 26, 33, 39, 40, 41, 43; Мақатаев № 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 25а, 25б, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 45, 46, 49, 50, 56; № 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47,49; Пронин № 11, 13, 15, 17, 19, 19а, 21, 23, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28; Құсмолданов № 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Ж. Оспанова № 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 39а, 41, 43.
№ 137 сайлау учаскесі
Орталығы: Үштөбе қаласы, Гагарин көшесі, № 60, "Жетісу облысы білім басқармасының Қаратал ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№13 орта мектебі жанындағы интернатымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

В границах: город Уштобе, улицы: Иманкулова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 11а, 12, 13, 14, 14б, 14в, 14а, 15, 16, 20, 18, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; Даулетиярова № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88; Кулшыкбай № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78а, 79, 80, 82, 84, 86, 88, 89, 90; Косенкова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 12б, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39; Маметова № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25; Қарымсакова № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Турксиба № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Гагарина № 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Байсеитова № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34,35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114; проспект Конаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Достоевского № 25, 26, 33, 39, 40, 41, 43; Макатаева № 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 25а, 25б, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 45, 46, 49, 50, 56; № 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47,49; Пронин № 11, 13, 15, 17, 19, 19а, 21, 23, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28; Кусмолданова № 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Ж. Оспанова № 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 39а, 41, 43.
Избирательный участок № 137
Центр: город Уштобе, улица Гагарина, № 60, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 13 с пришкольным интернатом" государственного учреждения "Отдел образования по Каратальскому району управления образования области Жетісу".

Шекарасы: Үштөбе қаласы, көшелері: Гагарина № 19а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67; Карасай батыра № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Попова № 2, 2а, 4, 4а, 4в, 6, 6а, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; Лесопитомник № 1, 2; Пржевальского № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Илийская № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26; Желтоқсан № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101; Айтеке би № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; Б. Момышұлы № 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143,145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 176, 177, 179, 181, 182, 183, 185, 187, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276; Достоевского № 6, 11, 20; Турксиба № 13, 14, 15, 16, 17, 18,19,20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35; Ш. Уәлиханов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Мұсабаев № 2, 4, 4а, 4б, 4в, 4г, 4д, 6, 8, 8а, 10; О.Жандосов № 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а,10, 3, 5, 5а, 9, 11, 13; Кузнецов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Қонаев даңғылы № 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86.
тұйық көшелер: Кузнецов № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 227, 29, 31, 33, 35, 37, 39; Уштобинский № 7, 8, 9, 10, 11, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41 45, 48; Б. Момышұлы № 2, 4, 6, 8, 10; Ш. Уәлиханов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96; Рысқұлова № 10; Шанырақ ықшам ауданы: № 1, 4, 7, 9, 12, 14, 16.
№ 138 сайлау учаскесі
Орталығы: Үштөбе қаласы, Достық ауылы, Жамбыл көшесі, № 4, "Жетісу облысы білім басқармасының Қаратал ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бикен Римова атындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар орта мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

В границах: город Уштобе, улицы: Гагарина № 19а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67; Карасай батыра № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Попова № 2, 2а, 4, 4а, 4в, 6, 6а, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; Лесопитомник № 1, 2; Пржевальского № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Илийская № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26; Желтоқсан № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101; Айтеке би № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; Б. Момышулы № 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143,145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 176, 177, 179, 181, 182, 183, 185, 187, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276; Достоевского № 6, 11, 20; Турксиба № 13, 14, 15, 16, 17, 18,19,20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35; Ш. Уалиханова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Мусабаева № 2, 4, 4а, 4б, 4в, 4г, 4д, 6, 8, 8а, 10; О.Жандосова № 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а,10, 3, 5, 5а, 9, 11, 13; Кузнецова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; проспект Конаева № 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86.
переулки: Кузнецова № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 227, 29, 31, 33, 35, 37, 39; Уштобинский № 7, 8, 9, 10, 11, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41 45, 48; Б. Момышулы № 2, 4, 6, 8, 10; Ш. Уалиханова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96; Рыскулова № 10; микрорайон Шанырак: № 1, 4, 7, 9, 12, 14, 16.
Избирательный участок № 138
Центр: город Уштобе, село Достык, улица Жамбыла, № 4, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-гимназия с дошкольным мини-центром имени Бикен Римовой" государственного учреждения "Отдел образования по Каратальскому району управление образования области Жетісу".

Шекарасы: Үштөбе қаласы, көшелері: Қарасай батыр № 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Тоқаев № 1, 1а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Б. Момышұлы № 211а, 211б, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 308, 352, 358, 360, 362, 364, 366; Свердлов № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; Нұрмұхамбетов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 42, 51, ; Бақтыбай № 1, 2, 3, 4, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 41б, 43а, 45, 47, 47а, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 75, 77; Фурманов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54; Попова № 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Жамбыл № 1, 2, 3, 4; Әйтеке би № 51, 51а, 52, 54, 54а, 56; Бақай батыр № 1, 2а, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 25, 27, 29, 31, 33, 35; Рысқұлов № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 96а, 98, 98а; Куйбышева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53; Қалдаяқов № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 18, 20, 20а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; Свердлова № 1б, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 11б, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Медина № 1, 4, 6, 6а, 9, 11, 15, 17, 19, 23; Қоғамов № 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
тұйық көшелер: Медина № 6, 6а; Свердлов № 3, 7, 11, 11а, 11б, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Қарасай батыр № 9, 11, 13, 15, 17, 19; Бақтыбай № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
№ 139 сайлау учаскесі
Орталығы: Үштөбе қаласы, Мартынов көшесі, № 2, "Тамас" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты (келісім бойынша).

В границах: город Уштобе, улицы: Қарасай батыра № 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Тоқаева № 1, 1а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Б. Момышулы № 211а, 211б, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 308, 352, 358, 360, 362, 364, 366; Свердлов № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; Нурмухамбетова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 42, 51, ; Бактыбай № 1, 2, 3, 4, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 41б, 43а, 45, 47, 47а, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 75, 77; Фурманова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54; Попова № 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Жамбыла № 1, 2, 3, 4; Айтеке би № 51, 51а, 52, 54, 54а, 56; Бакай батыр № 1, 2а, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 25, 27, 29, 31, 33, 35; Рыскулова № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 96а, 98, 98а; Куйбышева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53; Калдаякова № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 18, 20, 20а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; Свердлова № 1б, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 11б, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Медина № 1, 4, 6, 6а, 9, 11, 15, 17, 19, 23; Когамова № 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
переулки: Медина № 6, 6а; Свердлова № 3, 7, 11, 11а, 11б, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Қарасай батыр № 9, 11, 13, 15, 17, 19; Бактыбай № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
Избирательный участок № 139
Центр: город Уштобе, улица Мартынова, № 2, товарищество с ограниченной ответственностью "Тамас" (по согласованию).

Шекарасы:Үштөбе қаласы, көшелері: Әбдіқұлов № 1, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Мүсірепов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2а, 4а, 6а, 8а,10а,12а; Покрышкин № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; Горняцкая № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Төлебаев № 1, 2, 2а, 4, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 36, 36а, 38, 38а, 40; Панфилов № 1, 1а, 2, 2а, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28; Толстого № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Дружба № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30; Алдабергенов № 1, 1а, 2а, 3, 4а, 5, 6а, 7, 8а, 9, 10а, 11, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Мартынов № 1, 2, 3; Шәкәрім № 1, 1а 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Құрманғазы № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Вавилов № 2, 2а, 4, 6, 8, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Бонивура №1, 2, 2а, 3а, 5, 11, 13, 15, 17; Новая № 2, 3, 4, 6, 9, 10а; Прибрежная № 6, 8; Пристань Каратала № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Балкаш № 1, 3, 5, 7, 9; Жаңалық № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; Алатау № 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; Жетісу № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45.
тұйық көшелер: Алдабергенов № 3, 5, 7а, 9, 11, 13, 14, 15.
№ 140 сайлау учаскесі
Орталығы: Үштөбе қаласы, Ақын Сара көшесі, № 91 "В", "Жетісу облысы білім басқармасының Қаратал ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "І.Есенберлин атындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үштөбе қаласы, көшелері: Белинский № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Тынышбаев № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; Маяковский № 1, 1а, 2, 2б, 3, 4, 4а, 5, 5а, 5б, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Орақты би № 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64; Верещагин № 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40а, 40б, 42, 44; Бейсеков № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64,68; Бұқар жырау № 14,15, 16,17, 18,19,20, 21,22, 23,24, 25, 26,27, 28, 29, 30, 31,32, 33, 34, 35, 36, 37,38, 39, 40, 41, 42, 43,44, 45, 46, 47, 48, 49,50, 51; Береговая № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,34; Қаратал № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63; Айту би № 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; Ақын Сара № 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77 А, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 91а; Котовский №1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64; Қазбек би № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65.

В границах: город Уштобе, улицы: Абдыкулова № 1, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Мусрепова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2а, 4а, 6а, 8а,10а,12а; Покрышкина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; Горняцкая № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Толебаева № 1, 2, 2а, 4, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 36, 36а, 38, 38а, 40; Панфилова № 1, 1а, 2, 2а, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28; Толстого № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Дружба № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30; Алдабергенова № 1, 1а, 2а, 3, 4а, 5, 6а, 7, 8а, 9, 10а, 11, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Мартынов № 1, 2, 3; Шакарима № 1, 1а 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Курмангазы № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Вавилова № 2, 2а, 4, 6, 8, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Бонивура №1, 2, 2а, 3а, 5, 11, 13, 15, 17; Новая № 2, 3, 4, 6, 9, 10а; Прибрежная № 6, 8; Пристань Каратала № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Балкаш № 1, 3, 5, 7, 9; Жаналық № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; Алатау № 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; Жетісу № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45.
переулки: Алдабергенова № 3, 5, 7а, 9, 11, 13, 14, 15.
Избирательный участок № 140
Центр: город Уштобе, улица Акын Сара, № 91 В, коммунальное государственное учреждение Средняя школа имени И. Есенберлина с дошкольным мини-центром государственного учреждения Отдел образования по Каратальскому району управления образования области Жетісу.
В границах: город Уштобе, улицы: Белинского № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Тынышбаева № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; Маяковского № 1, 1а, 2, 2б, 3, 4, 4а, 5, 5а, 5б, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Оракты би № 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64; Верещагина № 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40а, 40б, 42, 44; Бейсекова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64,68; Букар жырау № 14,15, 16,17, 18,19,20, 21,22, 23,24, 25, 26,27, 28, 29, 30, 31,32, 33, 34, 35, 36, 37,38, 39, 40, 41, 42, 43,44, 45, 46, 47, 48, 49,50, 51; Береговая № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,34; Қаратальская № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63; Айту би № 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; Ақын Сара № 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77 А, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 91а; Котовского №1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64; Казбек би № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65.

тұйық көшелер: Қаратал № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 13а, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Оракты би № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Қазыбек би № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34; Бейсекова № 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18; Бұқар жырау № 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Белинский № 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; Тынышбаев № 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37; Котовского № 1, 1а, 1в, 1г, 3, 5, 7, 7а, 9, 11, 13, 15, 17; Акын Сара № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Айту би № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35.
№ 141 сайлау учаскесі
Орталығы: Үштөбе қаласы, Молдағулова көшесі № 63, "Жетісу облысы білім басқармасының Қаратал ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "К.Тоқаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі".
Шекарасы: Үштөбе қаласы, көшелері: Мұратбаев № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25; Северная № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14; Төлеуқұл батыр № 2,2а, 2б, 2в, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Железнодорожная № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66; Ақын Сара № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 20; Жансүгіров № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; Әуезов № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; Молдағұлова № 1, 2, 3,4, 4б, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57; Андропов № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35; Қаптағаев № 1, 1б, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69; Жәлменде би № 1, 2, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83а, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184; Гайдара № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14; Суворов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Линейная № 1б, 1а, 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86; Водопроводная № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9,11,13,15,17,19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49; Островский № 1,1а, 2, 2а, 3, 3а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122; Кутузов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23; Орақты батыр № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Айту би № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6 А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Тельман № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; Бұхар жырау №1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, Гайдар №1, 4, 5, 6, 10, 12, 14, 15, 16.

переулки: Каратальский № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 13а, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Оракты би № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Казыбек би № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34; Бейсекова № 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18; Бұқар жырау № 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Белинского № 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; Тынышбаева № 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37; Котовского № 1, 1а, 1в, 1г, 3, 5, 7, 7а, 9, 11, 13, 15, 17; Акын Сара № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Айту би № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35.
Избирательный участок № 141
Центр: город Уштобе, улица Молдагуловой, № 63, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени К. Токаева" государственного учреждения "Отдел образования по Каратальскому району управления образования области Жетісу".
В границах: город Уштобе, улицы: Мұратбаев № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25; Северная № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14; Төлеуқұл батыр № 2,2а, 2б, 2в, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Железнодорожная № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66; Ақын Сара № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 20; Жансүгіров № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; Әуезов № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; Молдағұлова № 1, 2, 3,4, 4б, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57; Андропов № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35; Қаптағаев № 1, 1б, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69; Жәлменде би № 1, 2, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83а, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184; Гайдара № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14; Суворов № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Линейная № 1б, 1а, 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86; Водопроводная № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9,11,13,15,17,19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49; Островский № 1,1а, 2, 2а, 3, 3а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122; Кутузова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23; Оракты батыра № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Айту би № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6 А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Тельман № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; Бухар жырау №1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, Гайдара №1, 4, 5, 6, 10, 12, 14, 15, 16.

тұйық көшелер: Айту би № 1, 1а, 1б; Әуезов № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 22, 24, 26, 28; Железнодорожная № 3, 4, 6, 8, 10; Орақты батыр № 8а, 10а, 12; Молдағулова № 1, 1б, 2, 4, 9, 10, 11.
№ 142 сайлау учаскесі
Орталығы: Үштөбе қаласы, Б.Момышұлы көшесі, № 229, "Жетісу облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қаратал аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын.
Шекарасы: Үштөбе қаласы, аудандық аурухана аумағы.
№ 143 сайлау учаскесі
Орталығы: Үштөбе қаласы, Төле би көшесі, № 61, Қаратал аудандық полиция бөлімі.
Шекарасы: Үштөбе қаласы, аудандық полиция бөлімінің аумағы.
№ 144 сайлау учаскесі
Орталығы: Үштөбе қаласы, Достық ауылы, Жамбыл көшесі, № 4, "Жетісу облысы білім басқармасының Қаратал ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бикен Римова атындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар орта мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үштөбе қаласы, Достық ауылы, көшелері: Абай № 1, 1а, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58; Новая № 4, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; Әуезов № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 57, 58, 62, 63, 64, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79; Фрунзе № 1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 45, 46, 48, 51 54, 56, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 82, 83; Крылов № 1, 3, 9, 17, 19; Жамбыл № 1, 2, 3, 4а, 6, 7, 7а, 8, 8а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45; Чкалов № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 56, 59, 61; Исаев № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; Вавилов № 1, 2, 3, 4; Пушкин № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Блюхера № 1, 2, 3, 3б, 5; Лазо № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 9а, 16, 17, 19, 23, 29; Мира № 1, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 41; Мерей № 21, 25, 26, 30, 32; Молодежная №1; Әлішпанов № 2, 4, 6, 9, 25, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46.

переулки: Айту би № 1, 1а, 1б; Ауезова № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 22, 24, 26, 28; Железнодорожный № 3, 4, 6, 8, 10; Оракты батыра № 8а, 10а, 12; Молдагуловой № 1, 1б, 2, 4, 9, 10, 11.
Избирательный участок № 142
Центр: город Уштобе, улица Б. Момышулы, № 229, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Каратальская центральная районная больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения области Жетісу".
В границах: город Уштобе, территория районной больницы.
Избирательный участок № 143
Центр: город Уштобе, улица Толе би, № 61, Каратальский районный отдел полиции.
В границах: город Уштобе, территория районного отдела полиции.
Избирательный участок № 144
Центр: город Уштобе, село Достык, улица Жамбыла, № 4, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-гимназия с дошкольным мини-центром имени Бикен Римовой" государственного учреждения "Отдел образования по Каратальскому району управления образования области Жетісу".
В границах: город Уштобе, село Достык, улицы: Абая № 1, 1а, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58; Новая № 4, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; Ауезова № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 57, 58, 62, 63, 64, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79; Фрунзе № 1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 45, 46, 48, 51 54, 56, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 82, 83; Крылова № 1, 3, 9, 17, 19; Жамбыла № 1, 2, 3, 4а, 6, 7, 7а, 8, 8а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45; Чкалова № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 56, 59, 61; Исаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; Вавилова № 1, 2, 3, 4; Пушкина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Блюхера № 1, 2, 3, 3б, 5; Лазо № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 9а, 16, 17, 19, 23, 29; Мира № 1, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 41; Мерей № 21, 25, 26, 30, 32; Молодежная №1; Алишпанова № 2, 4, 6, 9, 25, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46.

тұйық көшелер: Чапаев № 1, 2, 3, 4, 5, 6; Лазо № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Исаев № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 21, 23; Валиханов № 1, 1а, 2, 2а 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11.
№ 145 сайлау учаскесі
Орталығы: Үштөбе қаласы, Абай көшесі, № 57, "Жетісу облысы білім басқармасының Қаратал ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А.С.Пушкин атындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үштөбе қаласының Ойсаз ауылы.
№ 146 сайлау учаскесі
Орталығы: Үштөбе қаласы, Үшкөмей ауылы, Асфендияров көшесі, № 12, Үшкөмей ауылының ауылдық дәрігерлік амбулаториясы.
Шекарасы: Үштөбе қаласының Үшкөмей ауылы.
№ 147 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңаталап ауылы, Жамбыл көшесі, № 42, "Жетісу облысы білім басқармасының Қаратал ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектепке дейін шағын орталығы бар Жаңаталап орта мектебі Ұмтыл бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жаңаталап ауылы, № 15603 әскери бөлімі.
№ 148 сайлау учаскесі
Орталығы: Оян ауылы, Асықбаев көшесі, № 2, "Жетісу облысы білім басқармасының Қаратал ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Оян ауылындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Оян ауылы.
№ 149 сайлау учаскесі
Орталығы: Ұмтыл ауылы, Б. Ахметше көшесі, № 6, Ұмтыл ауылының медициналық пункт.
Шекарасы: Ұмтыл ауылы.
№ 150 сайлау учаскесі
Орталығы: Ескелді ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі, № 2, "Жетісу облысы білім басқармасының Қаратал ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Рақымжан Қошқарбаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ескелді ауылы, Қайнар ауылы.
№ 151 сайлау учаскесі
Орталығы: Көкдала ауылы, Жамбыл көшесі, № 1 "А", "Жетісу облысы білім басқармасының Қаратал ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көкдала орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Көкдала ауылы.
№ 152 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылжар ауылы, Д. Дүйсенбаев көшесі, № 46, "Жетісу облысы білім басқармасының Қаратал ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Лермонтов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қызылжар ауылы.
№ 153 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаражиде ауылы, Жамбыл көшесі, № 1, "Жетісу облысы білім басқармасының Қаратал ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Елтай атындағы орта мектебі Сарыбұлақ бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қаражиде ауылы.
№ 154 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыбұлақ ауылы, Өтеген батыр көшесі, № 15, "Жетісу облысы білім басқармасының Қаратал ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Елтай атындағы орта мектебі Сарыбұлақ бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сарыбұлақ ауылы.
№ 155 сайлау учаскесі
Орталығы: Алмалы ауылы, Абай көшесі, № 5, "Жетісу облысы білім басқармасының Қаратал ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай атындағы орта мектебі Балқаш бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Алмалы ауылы, Дөңши ауылы.
№ 156 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақжар ауылы, Тлеуғұл батыр көшесі, № 3, Ақжар ауылының медициналық пункт ғимараты.
Шекарасы: Ақжар ауылы, мал жайылым учаскелері.
№ 157 сайлау учаскесі
Орталығы: Кәлпе ауылы, Р.Бекенов көшесі, № 35, "Жетісу облысы білім басқармасының Қаратал ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектепке дейінгі шағын орталығы бар Кәлпе орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Кәлпе ауылы.
№ 158 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарашеңгел ауылы, Жамбыл көшесі, № 6, "Жетісу облысы білім басқармасының Қаратал ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарашеңгел орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарашеңгел ауылы.
№ 159 сайлау учаскесі

переулки: Чапаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6; Лазо № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Исаева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 21, 23; Валиханова № 1, 1а, 2, 2а 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11.
Избирательный участок № 145
Центр: город Уштобе, улица Абая, № 57, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени А.С. Пушкина с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Каратальскому району управления образования области Жетісу".
В границах: село Ойсаз города Уштобе.
Избирательный участок № 146
Центр: город Уштобе, село Ушкомей, улица Асфендиярова, №12, сельская врачебная амбулатория села Ушкомей.
В границах: село Ушкомей города Уштобе.
Избирательный участок № 147
Центр: село Жанаталап, улица Жамбыла № 42, коммунальное государственное учреждение "Жанаталапская средняя школа с дошкольным мини-центром с начальной школой Умтыл" государственного учреждения "Отдел образования по Каратальскому району управления образования области Жетісу".
В границах: село Жанаталап, воинская часть № 15603.
Избирательный участок № 148
Центр: село Оян, улица Асыкбаева, № 2, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа в селе Оян с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Каратальскому району управления образования области Жетісу".
В границах: село Оян.
Избирательный участок № 149
Центр: село Умтыл, Ахметше, № 6, медицинский пункт села Умтул.
В границах: село Умтыл.
Избирательный участок № 150
Центр: село Ескельды, улица Ы. Алтынсарина, № 2, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ракымжана Кошкарбаева" государственного учреждения "Отдел образования по Каратальскому району управления образования области Жетісу".
В границах: село Ескельды, село Кайнар.
Избирательный участок № 151
Центр: село Кокдала, улица Жамбыла, № 1 "А", коммунальное государственное учреждение "Неполная средняя школа Кокдала" государственного учреждения "Отдел образования по Каратальскому району управление образования области Жетісу".
В границах: село Кокдала.
Избирательный участок № 152
Центр: село Кызылжар, улица Д. Дүйсенбаева, № 46, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Лермонтова" государственного учреждения "Отдел образования по Каратальскому району управления образования области Жетісу".
В границах: село Кызылжар.
Избирательный участок № 153
Центр: село Каражиде, улица Жамбыла, № 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ельтая с начальной школой Сарыбулак" государственного учреждения "Отдел образования по Каратальскому району управления образования области Жетісу".
В границах: село Каражиде.
Избирательный участок № 154
Центр: село Сарыбулак, улица Отеген батыра, № 15, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ельтая с начальной школой Сарыбулак" государственного учреждения "Отдел образования по Каратальскому району управления образования области Жетісу".
В границах: село Сарыбулак.
Избирательный участок № 155
Центр: село Алмалы, улица Абая, № 5, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Абая с начальной школой Балхаш" государственного учреждения "Отдел образования по Каратальскому району управления образования области Жетісу".
В границах: село Алмалы, село Донши.
Избирательный участок № 156
Центр: село Акжар, улица Тулеукул батыра, № 3, медицинский пункт села Акжар.
В границах: село Акжар, отгонные участки.
Избирательный участок № 157
Центр: село Кальпе, улица Р.Бекенова, № 35, Коммунальное государственное учреждение "Кальпинская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Каратальскому району управления образования области Жетісу".
В границах: село Кальпе.
Избирательный участок № 158
Центр: село Карашенгел, улица Жамбыла, № 6, коммунальное государственное учреждение "Неполная средняя школа Карашенгель" государственного учреждения "Отдел образования по Каратальскому району управления образования области Жетісу".
В границах: село Карашенгель.
Избирательный участок № 159

Орталығы: Қанабек ауылы, Саринов көшесі, № 21, "Қаратал ауданының мәдениет үйі", мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның №3 филиалы Қанабек ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Қанабек ауылы, Айдар ауылы.
№ 160 сайлау учаскесі
Орталығы: Көпбірлік ауылы, Досқожанов көшесі, № 10, "Жетісу облысы білім басқармасының Қаратал ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А.Байтұрсынов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Көпбірлік ауылы.
№ 161 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарақұм ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі, № 4, "Жетісу облысы білім басқармасының Қаратал ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Алғазы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарақұм ауылы.
№ 162 сайлау учаскесі
Орталығы: Бастөбе ауылы, С.Юн көшесі, № 27, "Жетісу облыстық білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Бастөбе сервистік-техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Бастөбе ауылы, № 55078 әскери бөлімі.
№ 163 сайлау учаскесі
Орталығы: Ортатөбе ауылы, Панфилов көшесі, № 16 "Б", "Жетісу облысы білім басқармасының Қаратал ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Панфилов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ортатөбе ауылы.
№ 164 сайлау учаскесі
Орталығы: Кішітөбе ауылы, Комсомольская көшесі, № 2, "Жетісу облысы білім басқармасының Қаратал ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәлік Ғабдуллин атындағы орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Кішітөбе ауылы, Күрішдаласы разъезі, 47-ші разъезд, "Резерв" РМК "Стрела" филиалы.
№ 165 сайлау учаскесі
Орталығы: Жылыбұлақ ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 25, "Жетісу облысы білім басқармасының Қаратал ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жылыбұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жылыбұлақ ауылы.
№ 166 сайлау учаскесі
Орталығы: Көкпекті ауылы, Ыбырайымұлы көшесі, № 2, "Жетісу облысы білім басқармасының Қаратал ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жұбан Молдағалиев атындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар орта мектеп Қожбан бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Көкпекті ауылы.
№ 167 сайлау учаскесі
Орталығы: Қожбан ауылы, Мұңайтпасов көшесі, № 2, "Қаратал ауданының Қожбан ауылындағы спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қожбан ауылы.
№ 168 сайлау учаскесі

Центр: село Канабек, улица Саринова, № 21, Дом культуры села Канабек №3 филиал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры Каратальского района".
В границах: село Канабек, село Айдар.
Избирательный участок № 160
Центр: село Копбирлик, улица Доскожанова, № 10, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ахмета Байтурсынова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Каратальскому району управления образования области Жетісу".
В границах: село Копбирлик.
Избирательный участок № 161
Центр: село Каракум, улица Ы. Алтынсарина, № 4, коммунальное государственное учреждение "Алгазинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Каратальскому району управления образования области Жетісу".
В границах: село Каракум.
Избирательный участок № 162
Центр: село Бастобе, улица С. Юна, № 27, государственное коммунальное казенное предприятие "Бастобинский сервисно-технический колледж" государственного учреждения "Управление образования области Жетісу".
В границах: село Бастобе, воинская часть № 55078.
Избирательный участок № 163
Центр: село Ортатобе, улица Панфилова, № 16 "Б", коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Панфилова" государственного учреждения "Отдел образования по Каратальскому району управление образования области Жетісу".
В границах: село Ортатобе.
Избирательный участок № 164
Центр: село Кишитобе, улица Комсомольская, № 2, коммунальное государственное учреждение "Неполная средняя школа имени Малика Габдуллина" государственного учреждения "Отдел образования по Каратальскому району управления образования области Жетісу", телефон 34800.
В границах: село Кишитобе, разъезд Курушдаласы, 47 разъезд, Филиал "Стрела" РГП "Резерв".
Избирательный участок № 165
Центр: село Жылыбулак, улица Бейбитшилик, № 25, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Жылыбулак" государственного учреждения "Отдел образования по Каратальскому району управления образования области Жетісу".
В границах: село Жылыбулак.
Избирательный участок № 166
Центр: село Кокпекты, улица Ыбырайымулы, № 2, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Жубана Молдагалиева с дошкольным мини-центром с начальной школой Кожбан" государственного учреждения "Отдел образования по Каратальскому району управление образования области Жетісу".
В границах: село Кокпекты.
Избирательный участок № 167
Центр: село Кожбан, улица Мунайтпасова, № 2, коммунальное государственное учреждение "Спортивная школа села Кожбан Каратальского района".
В границах: село Кожбан.
Избирательный участок № 168

Орталығы: Айту ауылы, Достық көшесі, № 20/1, Айту ауылының фельдшерлік пункті.
Шекарасы: Айту ауылы.
№ 169 сайлау учаскесі
Орталығы: Жасталап ауылы, Сейфуллин көшесі, № 1 "Б", "Жетісу облысы білім басқармасының Қаратал ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құлжабай батыр атындағы орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жасталап ауылы.
№ 170 сайлау учаскесі
Орталығы: Тастөбе ауылы, Халықов көшесі № 2, "Жетісу облысы білім басқармасының Қаратал ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Тастөбе ауылы, Бесағаш ауылы, Бірлік ауылы.

Центр: село Айту, улица Достык, № 20/1, фельдшерский пункт села Айту.
В границах: село Айту.
Избирательный участок № 169
Центр: село Жасталап, улица Сейфуллина, № 1 "Б", коммунальное государственное учреждение "Неполная средняя школа имени Кулжабай батыра" государственного учреждения "Отдел образования по Каратальскому району управления образования области Жетісу".
В границах: село Жасталап.
Избирательный участок № 170.
Центр: село Тастобе, улица Халыкова, № 2, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Жамбыла" государственного учреждения "Отдел образования по Каратальскому району управления образования области Жетісу".
В границах: село Тастобе, село Бесагаш, село Бирлик.