Алакөл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 2 қарашадағы "Аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемін есептеу қағидасын бекіту туралы" № 294 қаулысының күшін жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 30 қыркүйектегі № 351 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 37 – бабының 8 – тармағына, Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 – бабының 9 – тармағына сәйкес, Алакөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алакөл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 2 қарашадағы "Аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемін есептеу қағидасын бекіту туралы" № 294 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алакөл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алакөл ауданының әкімі А.Абдинов

О признании утратившим силу постановления акимата Алакольского района от 2 ноября 2021 года № 294 "Об утверждении Порядка расчетов прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов"
Постановление акимата Алакольского района области Жетісу от 30 сентября 2025 года № 351
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 9 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Алакольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алакольского района от 2 ноября 2021 года №294 "Об утверждении Порядка расчетов прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов".
2. Контроль по исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Алакольского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алакольского района А.Абдинов