Алакөл ауданы әкімінің 2023 жылғы 13 сәуірдегі " Алакөл ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" №13 шешімнің күшін жою туралы
Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімінің 2025 жылғы 3 желтоқсандағы № 112 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Алакөл ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл ауданы әкімінің 2023 жылғы 13 сәуірдегі № 13 "Алакөл ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 179760 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.С.Абдинов

О признании утратившим силу решение акима Алакольского района от 13 апреля 2025 года № 13 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Алакольского района"
Решение акима Алакольского района области Жетісу от 3 декабря 2025 года № 112
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" аким Алакольского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Алакольского района от 13 апреля 2023 года №13 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Алакольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 179760).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Акима района А.Абдинов