Жетісу облыстық мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 3-25 "Жетісу облыстық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облыстық мәслихатының 2025 жылғы 17 қыркүйектегі № 30-189 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Жетісу облыстық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісу облыстық мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 3-25 "Жетісу облыстық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 181742 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың төрағасы Г. Тойлыбаева

О признании утратившим силу решения маслихата области Жетісу от 16 мая 2023 года № 3-25 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата маслихата области Жетісу"
Решение маслихата области Жетісу от 17 сентября 2025 года № 30-189
В соответствии пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 2) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат области Жетісу РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения маслихата области Жетісу "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата маслихата области Жетісу" от 16 мая 2023 года № 3-25 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 181742).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Г. Тойлыбаева