Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және орман шаруашылығы саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 27 тамыздағы № 261 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Еңбек кодексiнің" 18-бабының 2-тармақшасына, 139-бабының 9-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и лесного хозяйства, являющихся гражданскими служащими работающих в сельской местности финансируемых из областного бюджета
Постановление акимата области Жетісу от 27 августа 2025 года № 261
В соответствии с подпунктом 2 статьи 18, пунктом 9 статьи 139 "Трудового Кодекса" Республики Казахстан, статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ: