207
22
21
"Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D001 - Педагогика және психология
9
D005 - Дене шынықтыру педагогтерін даярлау
3
D011 - Физика педагогтерін даярлау
4
D012 - Информатика педагогтерін даярлау
3
D015 - География педагогтерін даярлау
10
D017 - Қазақ тілі мен әдебиетінің педагогтерін даярлау
9
D018 - Орыс тілі мен әдебиетінің педагогтерін даярлау
14
1
"Халел Досмұхамедов атындағы Атырау университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
1
"Қазақстан-Американдық еркін университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
D019 - Шет тілі педагогтерін даярлау
12
1
"Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
1
"М. Әуезов атындағы Оңтүстiк Қазақстан университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D020 - Әлеуметтік педагогика бойынша кадрларды даярлау
4
1
"Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D050 - Философия және этика
14
2
"Философия, саясаттану және дінтану институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D051 - Дінтану және теология
8
1
"Философия, саясаттану және дінтану институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D052 - Исламтану
4
1
"Философия, саясаттану және дінтану институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D053 - Тарих
10
2
"Ғылым ордасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
2
"Ш. Уәлиханов атындығы Тарих және этнология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D153 - Археология және этнология
13
2
"Ә.Х. Марғұлан атындағы Археология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D054 - Түркітану
8
D055 - Шығыстану
13
1
"Ғылым ордасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
2
"Р.Б.Сүлейменов атындағы Шығыстану институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық қатынастар және әлем тілдері университеті" акционерлік қоғамы
D056 - Аударма ісі, ілеспе аударма
8
1
"Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық қатынастар және әлем тілдері университеті" акционерлік қоғамы
D057 - Лингвистика
16
4
"А.Байтұрсынов атындағы Тіл білімі институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"М.Х. Дулати атындағы Тараз университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D058 - Әдебиет
18
2
"Ғылым ордасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
2
"М.О.Әуезов атындағы Әдебиет және өнер институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D059 - Шетел филологиясы
12
D060 - Филология
12
4
"А.Байтұрсынов атындағы Тіл білімі институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D061 - Әлеуметтану
10
2
"Философия, саясаттану және дінтану институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D062 - Мәдениеттану
7
D063 - Саясаттану және конфликтология
14
2
"Философия, саясаттану және дінтану институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D064 - Халықаралық қатынастар
7
1
"М. Әуезов атындағы Оңтүстiк Қазақстан университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D065 - Аймақтану
7
D066 - Психология
11
1
"Қазақ спорт және туризм академиясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
1
"Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті" акционерлік қоғамы
D067 - Журналистика және репортерлық іс
15
1
"Халел Досмұхамедов атындағы Атырау университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
2
"Тұран" университеті" мекемесі
D069 - Кітапхана ісі, ақпараттарды өңдеу және мұрағат ісі
6
D070 - Экономика
14
4
"Экономика институты" шаурашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Ғылым ордасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D071 - Мемлекеттік және жергілікті басқару
10
D072 - Менеджмент және басқару
7
D073 - Аудит және салық салу
3
D074 - Қаржы, банктік және сақтандыру ісі
7
D075 - Маркетинг және жарнама
6
D078 - Құқық
13
1
"Сәрсен Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
1
"Торайғыров университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
1
"Ш. Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D080 - Биология
22
1
"Маңғышлақ эксперименттік ботаникалық бағы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
2
"Өсімдіктердің биологиясы және биотехнологиясы институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
2
"Генетика және физиология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
2
"Зоология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорыны
1
"М.А.Айтхожин атындағы молекулярлық биология және биохимия институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D081 - Генетика
10
2
"Өсімдіктердің биологиясы және биотехнологиясы институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
2
"Генетика және физиология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D082 - Биотехнология
12
2
"Микробиология және вирусология ғылыми-өндірістік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1
"Өсімдіктердің биологиясы және биотехнологиясы институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Генетика және физиология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"М.А.Айтхожин атындағы молекулярлық биология және биохимия институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D083 - Геоботаника
16
1
"Маңғышлақ эксперименттік ботаникалық бағы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D084 - География
10
1
"М. Әуезов атындағы Оңтүстiк Қазақстан университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
1
"География және су қауіпсіздігі институты" акционерлік қоғамы
D085 - Гидрология
8
D086 - Метеорология
4
D087 - Қоршаған ортаны қорғау технологиясы
14
1
"Жану проблемалары институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D089 - Химия
11
D090 - Физика
15
D092 - Математика және статистика
8
1
"Философия, саясаттану және дінтану институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
2
"Математика және математикалық модельдеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D093 - Механика
6
D094 - Ақпараттық технологиялар
21
1
"Философия, саясаттану және дінтану институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
2
"Ақпараттық және есептеу технологиялары институты" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
"Логистика және көлік академиясы" акционерлік қоғамы
D095 - Ақпараттық қауіпсіздік
16
2
"Ақпараттық және есептеу технологиялары институты" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D096 - Коммуникация және коммуникациялық технологиялар
5
D097 - Химиялық инженерия және процесстер
14
D098 - Жылу энергетикасы
10
D099 - Энергетика және электр техникасы
5
D100 - Автоматтандыру және басқару
17
D101 - Материалтану және жаңа материалдар технологиясы
6
D102 - Роботты техника және мехатроника
8
2
"Академик Ө.А. Жолдасбеков атындағы Механика және машинатану институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
D107 - Ғарыштық инженерия
4
D108 - Наноматериалдар және нанотехнологиялар
8
1
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы "Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясы" жоғары ғылыми ұйымы
D123 - Геодезия
11
D128 - Жерге орналастыру
10
1
"М. Әуезов атындағы Оңтүстiк Қазақстан университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
D130 - Стандарттау, сертификаттау және метрология (сала бойынша)
5
D134 - Балық шаруашылығы
3
D142 - Әлеуметтік жұмыс
5
D143 - Туризм
2
D145 - Мейрамхана ісі және мейманхана бизнесі
4
D148 - Логистика (сала бойынша)
4
1
"К. Сағадиев атындағы Халықаралық Бизнес Университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
D195 - Криптология
3
Барлығы

207
22
21
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный университет имени аль-Фараби"
D001 - Педагогика и психология
9
D005 - Подготовка педагогов физической культуры
3
D011 - Подготовка педагогов физики
4
D012 - Подготовка педагогов информатики
3
D015 - Подготовка педагогов географии
10
D017 - Подготовка педагогов казахского языка и литературы
9
D018 - Подготовка педагогов русского языка и литературы
14
1
Некоммерческое акционерное общество "Атырауский университет имени Халела Досмухамедова"
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Казахстанско-Американский Свободный Университет"
D019 - Подготовка педагогов иностранного языка
12
1
Некоммерческое акционерное общество "Жетысуский университет имени Ильяса Жансугурова"
1
Некоммерческое акционерное общество "Южно-Казахстанский университет имени М.Ауэзова"
D020 - Подготовка кадров по социальной педагогике и самопознанию
4
1
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный педагогический университет имени Абая"
D050 - Философия и этика
14
2
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт философии, политологии и религиоведения"
1
Некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный аграрный исследовательский университет"
D051 - Религия и теология
8
1
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт философии, политологии и религиоведения"
D052 - Исламоведение
4
1
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт философии, политологии и религиоведения"
D053 - История
10
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ғылым ордасы"
2
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт истории и этнологии имени Ч.Ч. Валиханова"
D153 - Археология и этнология
13
2
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт археологии имени А.Х. Маргулана"
1
Некоммерческое акционерное общество "Жетысуский университет имени Ильяса Жансугурова"
D054 - Тюркология
8
D055 - Востоковедение
13
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ғылым ордасы"
2
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт востоковедения имени Р.Б. Сулейменова"
1
Акционерное общество "Казахский университет международных отношений и мировых языков имени Абылай хана"
D056 - Переводческое дело, синхронный перевод
8
1
Акционерное общество "Казахский университет международных отношений и мировых языков имени Абылай хана"
D057 - Лингвистика
16
4
Институт языкознания имени А. Байтурсынулы
1
Некоммерческое акционерное общество "Таразский университет им. М.Х.Дулати"
D058 - Литература
18
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ғылым ордасы"
2
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт литературы и искусства имени М.О. Ауэзова"
D059 - Иностранная филология
12
D060 - Филология
12
4
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт языкознания имени А. Байтурсынова"
D061 - Социология
10
2
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт философии, политологии и религиоведения"
D062 - Культурология
7
D063 - Политология и конфликтология
14
2
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт философии, политологии и религиоведения"
D064 - Международные отношения
7
1
Некоммерческое акционерное общество "Южно-Казахстанский университет имени М.Ауэзова"
D065 - Регионоведение
7
D066 - Психология
11
1
Акционерное общество "Казахская академия спорта и туризма"
1
Акционерное общество "Международный университет информационных технологий"
D067 - Журналистика и репортерское дело
15
1
Некоммерческое акционерное общество "Атырауский университет имени Халела Досмухамедова"
2
Учреждение "Университет "Туран"
D069 - Библиотечное дело, обработка информации и архивное дело
6
D070 - Экономика
14
4
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт экономики"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ғылым ордасы"
D071 - Государственное и местное управление
10
D072 - Менеджмент и управление
7
D073 - Аудит и налогообложение
3
D074 - Финансы, банковское и страховое дело
7
D075 - Маркетинг и реклама
6
D078 - Право
13
1
Некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский университет имениСарсена Аманжолова"
1
Некоммерческое акционерное общество "Торайгыров университет"
1
Некоммерческое акционерное общество "Каспийский университет технологий и инжиниринга имени Ш. Есенова"
D080 - Биология
22
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мангышлакский экспериментальный ботанический сад"
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт биологии и биотехнологии растений"
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт генетики и физиологии"
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт зоологии"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт молекулярной биологии и биохимии им. М.А. Айтхожина"
D081 - Генетика
10
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт биологии и биотехнологии растений"
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт генетики и физиологии"
D082 - Биотехнология
12
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "НПЦ микробиологии и вирусологии"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт биологии и биотехнологии растений"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт генетики и физиологии"
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт молекулярной биологии и биохимии им. М.А. Айтхожина"
D083 - Геоботаника
16
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мангышлакский экспериментальный ботанический сад"
D084 - География
10
1
Некоммерческое акционерное общество "Южно-Казахстанский университет имени М.Ауэзова"
1
Акционерное общество "Институт географии и водной безопасности"
D085 - Гидрология
8
D086 - Метеорология
4
D087 - Технология охраны окружающей среды
14
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт проблем горения"
D089 - Химия
11
D090 - Физика
15
D092 - Математика и статистика
8
1
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт философии, политологии и религиоведения"
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт математики и математического моделирования"
D093 - Механика
6
D094 - Информационные технологии
21
1
Республиканское государственное казенное предприятие "Институт философии, политологии и религиоведения"
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт информационных и вычислительных технологий"
1
Акционерное общество "Академия логистики и транспорта"
D095 - Информационная безопасность
16
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт информационных и вычислительных технологий"
D096 - Коммуникации и коммуникационные технологии
5
D097 - Химическая инженерия и процессы
14
D098 - Теплоэнергетика
10
D099 - Энергетика и электротехника
5
D100 - Автоматизация и управление
17
D101 - Материаловедение и технология новых материалов
6
D102 - Робототехника и мехатроника
8
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт механики и машиноведения имени академика У.А. Джолдасбекова"
D107 - Космическая инженерия
4
D108 - Наноматериалы и нанотехнологии
8
1
Высшая научная организация "Национальная академия наук Республики Казахстан" при Президенте Республики Казахстан
D123 - Геодезия
11
D128 - Землеустройство
10
1
Некоммерческое акционерное общество "Южно-Казахстанский университет имени М.Ауэзова"
D130 - Стандартизация, сертификация и метрология (по отраслям)
5
D134 - Рыбное хозяйство
3
D142 - Социальная работа
5
D143 - Туризм
2
D145 - Ресторанное дело и гостиничный бизнес
4
D148 - Логистика по отраслям
4
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Университет международного бизнеса имени К. Сагадиева"
D195 - Криптология
3
Всего