1. "Ұлттық ғылыми кеңестер құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2023 жылғы 5 маусымдағы № 258 бұйрығы.
2. "Ұлттық ғылыми кеңестер құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрінің 2023 жылғы 5 маусымдағы № 258 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" және Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2023 жылғы 4 қазандағы № 516 бұйрығы.
3. "Ұлттық ғылыми кеңестер құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрінің 2023 жылғы 5 маусымдағы № 258 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" "Ұлттық ғылыми кеңестердің құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2024 жылғы 13 мамырдағы № 224 бұйрығы.

1. Приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 5 июня 2023 года № 258 "Об утверждении состава национальных научных советов".
2. Приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 4 октября 2023 года № 516 "О внесении изменений в приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 5 июня 2023 года № 258 "Об утверждении состава национальных научных советов".
3. Приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 13 мая 2024 года № 224 "О внесении изменения в приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстана от 5 июня 2023 года № 258 "Об утверждении состава национальных научных советов".