Жаңаарқа аудандық маслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 34/200 "Халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 36/208 шешімі
Жаңаарқа аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы №34/200 "Жаңаарқа ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, тасымалдау, сұрыптау және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешім осы шешімнің қосымшасына сәйкес қосымшамен толықтырылсын.

О внесении дополнения в решение Жанааркинского районного маслихата от 28 ноября 2025 года № 34/200 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов"
Решение Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 25 декабря 2025 года № 36/208
Жанааркинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 28 ноября 2025 года №34/200 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Жанааркинскому району" в следующее дополнение:
указанное решение дополнить приложением согласно к приложению настоящему решению.

2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа аудандық мәслихат төрағасы Ю.Бекқожин
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2025 жылғы 25 желтоқсандағы
№36/208
шешіміне 1 қосымша
Жаңаарқа ауданыны бойынша халық үшін қаттытұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Жинақталу нормасы Жылна 1 тұрғынға м3
Есептік бірлігі
Қызметтердің құны ТБО (ҚҚС-сыз тенге)
Барлығы (ҚҚС-сыз тенге)
Жинау және тасымалдау
Көму
Сұрыптау
ҚҚС-сыз
ҚҚС-қоса
Жайлыүйлер

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жанааркинского районного маслихата Ю.Беккожин
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 25 декабря 2025 года № 36/200
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Жанааркинскому району
Наименование
Норма на копления на 1-го жителя в год м3
Расчетная единица
Стоимость услуги ТБО (тенге без НДС)
Всего тенге
Сбор, транспорти-ровка
Захоро-нение
Сорти-ровка
Без НДС
С НДС
Домовладения благоустроенные