Жаңаарқа ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтары жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 34/200 шешімі.
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Жаңаарқа аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қосаберілген қосымшаға сәйкес Жаңаарқа ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтары жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері бекітілсін.

"Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Жанааркинскому району"
Решение Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 28 ноября 2025 года № 34/200.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Жанааркинского района РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Жанааркинскому району согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа аудандық мәслихатының төрағасы Ю.А.Бекқожин
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2025 жылғы 25 желтоқсандағы
№36/208
шешіміне 1 қосымша
Жаңаарқа ауданыны бойынша халық үшін қаттытұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Ескерту. Шешім қосымшамен толықтырылды - Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 25.12.2025 № 36/208 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Атауы

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жанааркинского районного маслихата Ю.А.Беккожин
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 25 декабря 2025 года № 36/200
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Жанааркинскому району
Сноска. Решение дополнено приложением в соответствии с решением Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 25.12.2025 № 36/208 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование