Жезқазған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/170 "2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 37/210 шешімі
Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/170 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205393 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Кеңгір ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 170 822 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 57 383 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 390 теңге;
трансферттер түсімі – 111 049 мың теңге;
2) шығындар – 195 659 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 24 837 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 837 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 837 мың теңге.
2 -тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. "2025-2027 жылдарға арналған Талап ауылдық округтер бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 649 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 66 649 мың теңге;
2) шығындар – 73 034 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 385 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 385 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 385 мың теңге."
3 -тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение Жезказганского городского маслихата от 26 декабря 2024 года № 29/170 "О бюджете сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 28 ноября 2025 года № 37/210
Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жезказганского городского маслихата от 26 декабря 2024 года № 29/170 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 205393) "О бюджете сельских округов на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенгирского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 170 822 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 57 383 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 390 тенге;
поступления трансфертов – 111 049 тысяч тенге;
2) затраты – 195 659 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 24 837 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 837 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашения займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 837 тенге."
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Талапского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 649 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 66 649 тысяч тенге;
2) затраты – 73 034 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 385 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 385 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашения займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 385 тенге."
пункт 3 изложить в следующей редакции:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 674 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1,4,7 қосымшалары осы шешімнің 1,2,3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қалалық мәслихатының төрағасы Р. Капарова
Жезқазған қалалық мәслихатының
2025 жылғы 28 қарашадағы
№ 37/210
шешіміне 1 қосымша
Жезқазған қалалық мәслихатының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы

используемые остатки бюджетных средств – 1 674 тенге."
приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Жезказганского городского маслихата Р. Капарова
Приложение 1 к решению
Жезказганского городского маслихата
от 28 ноября 2025 года
№37/210
Приложение 1 к решению
Жезказганского городского маслихата
от 26 декабря 2024 года