Жер теліміне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2025 жылғы 4 шілдедегі № 26/19 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 18,43,67,69,71 баптарына сәйкес және 2025 жылғы 12 маусымдағы № ЗТ-2025-01954921 "КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің өкілінің өтініші негізінде Жезқазған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Ұлытау облысы, Жезқазған қаласы, Шығыс айналма көшесі, 2 үй мекен- жайында орналасқан, жалпы ауданы 0,0296 га талшықты - оптикалық байланыс желілерді орнату және пайдалану үшін, уақытша өтеулі жер пайдалану құқығымен ұзақ мерзімге 2030 жылдың 30 желтоқсан айына дейін қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Жер пайдаланушы - "КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне:
1) жер учаскелерін пайдаланған уақытта, елді мекендердің аумағын күтіп-ұстауды қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар санитарлық- эпидемиологиялық қағидалары мен нормаларын ескере отырып объектіге іргелес аумақты күтіп-ұстауды;
2) жер телімінде орналасқан инженерлік желілерге техникалық қызмет көрсету және қажет жағдайда жаңасын орнату үшін пайдалану қызметтерінің жер теліміне кедергісіз кіруін қамтамасыз ету қажет.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Жезқазған қаласының әкімі К.Шайжанов

Об установлении публичного сервитута на земельный участок
Постановление акимата города Жезказган области Ұлытау от 4 июля 2025 года № 26/19
В соответствии со статьями 18, 43, 67, 69 и 71 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, на основании заявления представителя товарищества с ограниченной ответственностью "КаР-Тел" от 12 июня 2025 года № ЗТ-2025-01954921 акимат города Жезказган ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "КаР-Тел" на земельный участок расположенный по адресу: область Ұлытау, город Жезказган, улица Восточная объездная, дом 2, общей площадью 0,0296 га для установки и эксплуатации волоконно – оптической линии связи на праве временного возмездного долгосрочного землепользования сроком до 30 декабря 2030 года.
2. Землепользователю - товариществу с ограниченной ответственностью "КаР-Тел" необходимо:
1) во время пользования земельными участками, содержать прилегающую к объекту территорию с учетом санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно - эпидемиологические требования к содержанию территории населенных мест";
2) обеспечить беспрепятственный доступ на земельный участок эксплуатирующим службам для технического обслуживания инженерных сетей, расположенных на земельном участке, и прокладке новых в случае необходимости.
3. Контроль за исполиением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
Аким города Жезказган К.Шайжанов