2025-2026 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2025 жылғы 30 маусымдағы № 56/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Занының 27-бабы 1-тармағының 1-13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Занының 6-бабы 2-тармағының 8-3) тармақшасына сәйкес, Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2025-2026 учебный год
Постановление акимата области Ұлытау от 30 июня 2025 года № 56/01
В соответствии с подпунктом 1-13) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2025-2026 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1, 2- қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Ұлытау облысының әкімі Д. Рыспеков
Ұлытау облысы әкімдінің
2025 жылғы "30" маусымдағы
№ 56/01 қаулысына қосымша 1
Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрларды даярлаудың 2025-2026 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Білім деңгейінің, мамандық және біліктілік коды
Мамандықтың атауы
2025-2026 оқу жылына мемлекеттік білім беру тапсырысы көлемі (орын саны) күндізгі оқыту нысаны/ радиациялық қауіп аймағында
Оқу жылында бір маманды оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар/ радиациялық қауіп аймағында, теңге
қала
ауыл
Білім
1

1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2025-2026 учебный год согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Аким области Ұлытау Д. Рыспеков
Приложение 1
к постановлению акимата
области Ұлытау
от "30" июня 2025 года
№ 56/01
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным образованием на 2025-2026 учебный год
Код уровня образования, специальности и квалификации
Наименование специальности
Объем государственного образовательного заказа на 2025-2026 учебный год (количество мест) очной формы обучения/ в зоне радиационного риска
Средние расходы на обучение одного специалиста/ в зоне радиационного риска за учебный год, тенге
город
село
Образование
1