"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің аумақтық органдары туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2022 жылғы 21 шiлдедегi № 163 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2025 жылғы 13 тамыздағы № 135 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің аумақтық органдары туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2022 жылғы 21 шiлдедегi № 163 бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Абай облысы бойынша департаменті туралы ереже" деген 1-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Абай облысы бойынша департаменті (бұдан әрі – Департамент) белгіленген құзыреттілік шегінде мемлекеттік қызмет және мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау салаларында іске асыру және бақылау функцияларын, тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатын іске асыруды, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл саласындағы үйлестіруді, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайтуды, сондай-ақ сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) аумақтық органы болып табылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Департаменттің орналасқан жері: 071400, Қазақстан Республикасы, Абай облысы, Семей қаласы, Жүсіпбек Аймауытов көшесі, 143 "А".";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Мақсаттары:
1) тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде мемлекеттік қызмет, мемлекеттік қызметтердің көрсетілу сапасын бағалау және мемлекеттік қызметтердің көрсетілу сапасын мемлекеттік бақылау салаларында мемлекеттік саясатты іске асыру, сондай-ақ мемлекеттік аппаратты бюрократиядан арылту жөніндегі шараларды тұжырымдау;
2) мемлекеттік қызмет туралы және мемлекеттік көрсететін қызметтер туралы заңнаманы сақтау мәселелерін ұйымдастыруда орталық мемлекеттік органдардың және олардың ведомстволарының аумақтық бөлімшелерінің, жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын атқарушы органдардың (бұдан әрі – мемлекеттік органдар) қызметін үйлестіру;
3) тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатты қалыптастыру және іске асыру;

О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 21 июля 2022 года № 163 "Об утверждении положений о территориальных органах Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 13 августа 2025 года № 135
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 21 июля 2022 года № 163 "Об утверждении положений о территориальных органах Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы" следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 "Положение о Департаменте Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по области Абай", утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по области Абай (далее – Департамент) является территориальным органом Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (далее – Агентство), осуществляющим в пределах установленной компетенции реализационные и контрольные функции в сферах государственной службы и контроля за соблюдением качества оказания государственных услуг, реализации антикоррупционной политики, координации в сфере противодействия коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений, а также формирование антикоррупционной культуры.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Местонахождение Департамента: 071400, Республика Казахстан, область Абай, город Семей, улица Жусупбека Аймауытова, 143 "А".";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Задачи:
1) реализация в пределах соответствующей административно-территориальной единицы государственной политики в сферах государственной службы, оценки качества оказания государственных услуг, и государственного контроля за качеством оказания государственных услуг, а также выработка мер по дебюрократизации государственного аппарата;
2) координация деятельности территориальных подразделений центральных государственных органов и их ведомств, исполнительных органов, финансируемых из местных бюджетов (далее – государственные органы), организаций в вопросах соблюдения законодательства о государственной службе и о государственных услугах;
3) формирование и реализация антикоррупционной политики в пределах соответствующей административно-территориальной единицы;

4) қоғамда сыбайлас жемқорлыққа төзбеушілік ахуалын қалыптастыру;
5) сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін жағдайлар мен себептерді анықтау және олардың салдарын жою;
6) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл субъектілерінің өзара іс-қимылын нығайту.";
15-тармақта:
1) және 2) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"1) мемлекеттік қызмет және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл саласында Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жоспарлау жүйесінің құжаттарын іске асыруға қатысу;
2) өз құзыреті шегінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызмет, мемлекеттік қызметтердің көрсетілу сапасын бағалау, мемлекеттік қызметтердің көрсетілу сапасын мемлекеттік бақылау салаларында мемлекеттік саясатты іске асыруға, сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатты іске асыруға, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл саласындағы үйлестіру, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайту, сондай-ақ сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға қатысу;";
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"6) мемлекеттік қызмет, мемлекеттік қызметтер көрсету, сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясат салаларында басқа мемлекеттік органдармен өзара іс-қимыл жасасу;";
мынадай мазмұндағы 35-5), 35-6), 35-7), 35-8), 35-9), 35-10), 35-11), 35-12), 35-13), 35-14), 35-15), 35-16) және 35-17) тармақшалармен толықтырылсын:
"35-5) "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес мемлекеттік органдардың, ұйымдардың және квазимемлекеттік сектор субъектілерінің қызметінде сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды анықтау";
35-6) сыбайлас жемқорлық тәуекелдеріне сыртқы талдауды жүзеге асыру;
35-7) сыбайлас жемқорлық тәуекелдерін сыртқы талдау нәтижелері бойынша шығарылған сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою жөніндегі ұсынымдарды мемлекеттік органдардың, ұйымдардың, квазимемлекеттік сектор субъектілерінің орындауына мониторинг жасау;
35-8) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мониторинг жүргізу;
35-9) сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатты қалыптастыру және үйлестіру, сыбайлас жемқорлықтың алдын алу, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайту мәселелерінде мемлекеттік органдардың, ұйымдардың қызметін үйлестіру;
35-10) квазимемлекеттік сектор субъектісінде әдіснамалық қолдау, оқыту іс-шараларын жүргізу және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша ақпарат алмасу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметтердің жұмысын үйлестіру;

4) формирование в обществе атмосферы нетерпимости к коррупции;
5) выявление условий и причин, способствующих совершению коррупционных правонарушений, и устранение их последствий;
6) укрепление взаимодействия субъектов противодействия коррупции.";
в пункте 15:
подпункты 1) и 2) изложить в следующей редакции:
"1) участие в реализации документов системы государственного планирования в Республике Казахстан в сфере государственной службы и антикоррупционной политики;
2) участие в реализации государственной политики в сферах государственной службы, оценки качества оказания государственных услуг, государственного контроля за качеством оказания государственных услуг, формирования и реализации антикоррупционной политики, координации в сфере противодействия коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений, а также формирования антикоррупционной культуры в соответствии с законодательством Республики Казахстан в пределах своей компетенции;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) взаимодействие с другими государственными органами в сферах государственной службы, оказания государственных услуг, антикоррупционной политики;";
дополнить подпунктами 35-5), 35-6), 35-7), 35-8), 35-9), 35-10), 35-11), 35-12), 35-13), 35-14), 35-15), 35-16) и 35-17) следующего содержания:
"35-5) выявление причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений в деятельности государственных органов, организаций и субъектов квазигосударственного сектора, в соответствии с Законом Республики Казахстан "О противодействии коррупции";
35-6) осуществление внешнего анализа коррупционных рисков;
35-7) мониторинг исполнения государственными органами, организациями, субъектами квазигосударственного сектора рекомендаций по устранению причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений, вынесенных по результатам внешнего анализа коррупционных рисков;
35-8) проведение антикоррупционного мониторинга;
35-9) координация антикоррупционной политики, координация деятельности государственных органов, организаций в вопросах предупреждения коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений;
35-10) координация деятельности антикоррупционных комплаенс-служб в субъектах квазигосударственного сектора в рамках методологической поддержки, проведения обучающих мероприятий и обмена информацией по противодействию коррупции в субъекте квазигосударственного сектора;

35-11) мемлекеттік және жеке секторлардағы сыбайлас жемқорлық деңгейін бағалау;
35-12) сыбайлас жемқорлыққа қарсы оқу-ағартуды ұйымдастыру;
35-13) қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған шаралар кешенін ұйымдастыру;
35-14) мемлекеттік органдар мен ұйымдардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау жөніндегі қызметін үйлестіру;
35-15) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру саласында білім беру бағдарламаларын жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдау;
35-16) сыбайлас жемқорлыққа қарсы білім беру мен тәрбиелеу, ақпараттық және түсіндіру қызметі, сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыруда сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл субъектілеріне жәрдемдесу және әдістемелік көмек көрсету;
35-17) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша азаматтық қоғам институттарымен өзара іс-қимыл жасау;";
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Департамент басшысының Агенттіктің аппарат басшысы қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын орынбасарлары болады.";
20-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Ақмола облысы бойынша департаменті туралы ереже" деген 2-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Ақмола облысы бойынша департаменті (бұдан әрі – Департамент) белгіленген құзыреттілік шегінде мемлекеттік қызмет және мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау салаларында іске асыру және бақылау функцияларын, тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатын іске асыруды, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл саласындағы үйлестіруді, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайтуды, сондай-ақ сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) аумақтық органы болып табылады.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Мақсаттары:
1) тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде мемлекеттік қызмет, мемлекеттік қызметтердің көрсетілу сапасын бағалау және мемлекеттік қызметтердің көрсетілу сапасын мемлекеттік бақылау салаларында мемлекеттік саясатты іске асыру, сондай-ақ мемлекеттік аппаратты бюрократиядан арылту жөніндегі шараларды тұжырымдау;

35-11) оценка уровня коррупции;
35-12) организация антикоррупционного просвещения;
35-13) организация комплекса мер, направленных на формирование в обществе антикоррупционной культуры;
35-14) координация деятельности государственных органов и организаций по исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-15) выработка предложений по совершенствованию образовательных программ в сфере формирования антикоррупционной культуры;
35-16) содействие и оказание методической помощи субъектам противодействия коррупции в реализации образовательных программ по антикоррупционному образованию и воспитанию, информационной и разъяснительной деятельности, исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-17) взаимодействие с институтами гражданского общества по вопросам противодействия коррупции;";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Руководитель Департамента имеет заместителей, которые назначаются на должность и освобождаются от должностей руководителем аппарата Агентства.";
пункт 20 исключить;
в приложении 2 "Положение о Департаменте Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Акмолинской области", утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Акмолинской области (далее – Департамент) является территориальным органом Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (далее – Агентство), осуществляющим в пределах установленной компетенции реализационные и контрольные функции в сферах государственной службы и контроля за соблюдением качества оказания государственных услуг, реализации антикоррупционной политики, координации в сфере противодействия коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений, а также формирование антикоррупционной культуры.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Задачи:
1) реализация в пределах соответствующей административно-территориальной единицы государственной политики в сферах государственной службы, оценки качества оказания государственных услуг, и государственного контроля за качеством оказания государственных услуг, а также выработка мер по дебюрократизации государственного аппарата;

35-10) квазимемлекеттік сектор субъектісінде әдіснамалық қолдау, оқыту іс-шараларын жүргізу және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша ақпарат алмасу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметтердің жұмысын үйлестіру;
35-11) мемлекеттік және жеке секторлардағы сыбайлас жемқорлық деңгейін бағалау;
35-12) сыбайлас жемқорлыққа қарсы оқу-ағартуды ұйымдастыру;
35-13) қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған шаралар кешенін ұйымдастыру;
35-14) мемлекеттік органдар мен ұйымдардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау жөніндегі қызметін үйлестіру;
35-15) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру саласында білім беру бағдарламаларын жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдау;
35-16) сыбайлас жемқорлыққа қарсы білім беру мен тәрбиелеу, ақпараттық және түсіндіру қызметі, сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыруда сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл субъектілеріне жәрдемдесу және әдістемелік көмек көрсету;
35-17) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша азаматтық қоғам институттарымен өзара іс-қимыл жасау;";
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Департамент басшысының Агенттіктің аппарат басшысы қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын орынбасарлары болады.";
20-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті туралы ереже" деген 3-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті (бұдан әрі – Департамент) белгіленген құзыреттілік шегінде мемлекеттік қызмет және мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау салаларында іске асыру және бақылау функцияларын, тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатын іске асыруды, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл саласындағы үйлестіруді, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайтуды, сондай-ақ сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) аумақтық органы болып табылады.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Мақсаттары:
1) тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде мемлекеттік қызмет, мемлекеттік қызметтердің көрсетілу сапасын бағалау және мемлекеттік қызметтердің көрсетілу сапасын мемлекеттік бақылау салаларында мемлекеттік саясатты іске асыру, сондай-ақ мемлекеттік аппаратты бюрократиядан арылту жөніндегі шараларды тұжырымдау;

35-10) координация деятельности антикоррупционных комплаенс-служб в субъектах квазигосударственного сектора в рамках методологической поддержки, проведения обучающих мероприятий и обмена информацией по противодействию коррупции в субъекте квазигосударственного сектора;
35-11) оценка уровня коррупции;
35-12) организация антикоррупционного просвещения;
35-13) организация комплекса мер, направленных на формирование в обществе антикоррупционной культуры;
35-14) координация деятельности государственных органов и организаций по исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-15) выработка предложений по совершенствованию образовательных программ в сфере формирования антикоррупционной культуры;
35-16) содействие и оказание методической помощи субъектам противодействия коррупции в реализации образовательных программ по антикоррупционному образованию и воспитанию, информационной и разъяснительной деятельности, исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-17) взаимодействие с институтами гражданского общества по вопросам противодействия коррупции;";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Руководитель Департамента имеет заместителей, которые назначаются на должность и освобождаются от должностей руководителем аппарата Агентства.";
пункт 20 исключить;
в приложении 3 "Положение о Департаменте Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Актюбинской области", утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Актюбинской области (далее – Департамент) является территориальным органом Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (далее – Агентство), осуществляющим в пределах установленной компетенции реализационные и контрольные функции в сферах государственной службы и контроля за соблюдением качества оказания государственных услуг, реализации антикоррупционной политики, координации в сфере противодействия коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений, а также формирование антикоррупционной культуры.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Задачи:
1) реализация в пределах соответствующей административно-территориальной единицы государственной политики в сферах государственной службы, оценки качества оказания государственных услуг, и государственного контроля за качеством оказания государственных услуг, а также выработка мер по дебюрократизации государственного аппарата;

35-10) квазимемлекеттік сектор субъектісінде әдіснамалық қолдау, оқыту іс-шараларын жүргізу және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша ақпарат алмасу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметтердің жұмысын үйлестіру;
35-11) мемлекеттік және жеке секторлардағы сыбайлас жемқорлық деңгейін бағалау;
35-12) сыбайлас жемқорлыққа қарсы оқу-ағартуды ұйымдастыру;
35-13) қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған шаралар кешенін ұйымдастыру;
35-14) мемлекеттік органдар мен ұйымдардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау жөніндегі қызметін үйлестіру;
35-15) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру саласында білім беру бағдарламаларын жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдау;
35-16) сыбайлас жемқорлыққа қарсы білім беру мен тәрбиелеу, ақпараттық және түсіндіру қызметі, сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыруда сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл субъектілеріне жәрдемдесу және әдістемелік көмек көрсету;
35-17) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша азаматтық қоғам институттарымен өзара іс-қимыл жасау;";
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Департамент басшысының Агенттіктің аппарат басшысы қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын орынбасарлары болады.";
20-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Алматы облысы бойынша департаменті туралы ереже" деген 4-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Алматы облысы бойынша департаменті (бұдан әрі – Департамент) белгіленген құзыреттілік шегінде мемлекеттік қызмет және мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау салаларында іске асыру және бақылау функцияларын, тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатын іске асыруды, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл саласындағы үйлестіруді, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайтуды, сондай-ақ сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) аумақтық органы болып табылады.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Мақсаттары:
1) тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде мемлекеттік қызмет, мемлекеттік қызметтердің көрсетілу сапасын бағалау және мемлекеттік қызметтердің көрсетілу сапасын мемлекеттік бақылау салаларында мемлекеттік саясатты іске асыру, сондай-ақ мемлекеттік аппаратты бюрократиядан арылту жөніндегі шараларды тұжырымдау;

35-10) координация деятельности антикоррупционных комплаенс-служб в субъектах квазигосударственного сектора в рамках методологической поддержки, проведения обучающих мероприятий и обмена информацией по противодействию коррупции в субъекте квазигосударственного сектора;
35-11) оценка уровня коррупции;
35-12) организация антикоррупционного просвещения;
35-13) организация комплекса мер, направленных на формирование в обществе антикоррупционной культуры;
35-14) координация деятельности государственных органов и организаций по исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-15) выработка предложений по совершенствованию образовательных программ в сфере формирования антикоррупционной культуры;
35-16) содействие и оказание методической помощи субъектам противодействия коррупции в реализации образовательных программ по антикоррупционному образованию и воспитанию, информационной и разъяснительной деятельности, исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-17) взаимодействие с институтами гражданского общества по вопросам противодействия коррупции;";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Руководитель Департамента имеет заместителей, которые назначаются на должность и освобождаются от должностей руководителем аппарата Агентства.";
пункт 20 исключить;
в приложении 4 "Положение о Департаменте Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Алматинской области", утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Алматинской области (далее – Департамент) является территориальным органом Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (далее – Агентство), осуществляющим в пределах установленной компетенции реализационные и контрольные функции в сферах государственной службы и контроля за соблюдением качества оказания государственных услуг, реализации антикоррупционной политики, координации в сфере противодействия коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений, а также формирование антикоррупционной культуры.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Задачи:
1) реализация в пределах соответствующей административно-территориальной единицы государственной политики в сферах государственной службы, оценки качества оказания государственных услуг, и государственного контроля за качеством оказания государственных услуг, а также выработка мер по дебюрократизации государственного аппарата;

35-10) квазимемлекеттік сектор субъектісінде әдіснамалық қолдау, оқыту іс-шараларын жүргізу және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша ақпарат алмасу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметтердің жұмысын үйлестіру;
35-11) мемлекеттік және жеке секторлардағы сыбайлас жемқорлық деңгейін бағалау;
35-12) сыбайлас жемқорлыққа қарсы оқу-ағартуды ұйымдастыру;
35-13) қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған шаралар кешенін ұйымдастыру;
35-14) мемлекеттік органдар мен ұйымдардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау жөніндегі қызметін үйлестіру;
35-15) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру саласында білім беру бағдарламаларын жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдау;
35-16) сыбайлас жемқорлыққа қарсы білім беру мен тәрбиелеу, ақпараттық және түсіндіру қызметі, сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыруда сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл субъектілеріне жәрдемдесу және әдістемелік көмек көрсету;
35-17) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша азаматтық қоғам институттарымен өзара іс-қимыл жасау;";
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Департамент басшысының Агенттіктің аппарат басшысы қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын орынбасарлары болады.";
20-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Атырау облысы бойынша департаменті туралы ереже" 5-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Атырау облысы бойынша департаменті (бұдан әрі – Департамент) белгіленген құзыреттілік шегінде мемлекеттік қызмет және мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау салаларында іске асыру және бақылау функцияларын, тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатын іске асыруды, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл саласындағы үйлестіруді, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайтуды, сондай-ақ сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) аумақтық органы болып табылады.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Мақсаттары:
1) тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде мемлекеттік қызмет, мемлекеттік қызметтердің көрсетілу сапасын бағалау және мемлекеттік қызметтердің көрсетілу сапасын мемлекеттік бақылау салаларында мемлекеттік саясатты іске асыру, сондай-ақ мемлекеттік аппаратты бюрократиядан арылту жөніндегі шараларды тұжырымдау;

35-10) координация деятельности антикоррупционных комплаенс-служб в субъектах квазигосударственного сектора в рамках методологической поддержки, проведения обучающих мероприятий и обмена информацией по противодействию коррупции в субъекте квазигосударственного сектора;
35-11) оценка уровня коррупции;
35-12) организация антикоррупционного просвещения;
35-13) организация комплекса мер, направленных на формирование в обществе антикоррупционной культуры;
35-14) координация деятельности государственных органов и организаций по исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-15) выработка предложений по совершенствованию образовательных программ в сфере формирования антикоррупционной культуры;
35-16) содействие и оказание методической помощи субъектам противодействия коррупции в реализации образовательных программ по антикоррупционному образованию и воспитанию, информационной и разъяснительной деятельности, исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-17) взаимодействие с институтами гражданского общества по вопросам противодействия коррупции;";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Руководитель Департамента имеет заместителей, которые назначаются на должность и освобождаются от должностей руководителем аппарата Агентства.";
пункт 20 исключить;
в приложении 5 "Положение о Департаменте Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Атырауской области", утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Атырауской области (далее – Департамент) является территориальным органом Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (далее – Агентство), осуществляющим в пределах установленной компетенции реализационные и контрольные функции в сферах государственной службы и контроля за соблюдением качества оказания государственных услуг, реализации антикоррупционной политики, координации в сфере противодействия коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений, а также формирование антикоррупционной культуры.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Задачи:
1) реализация в пределах соответствующей административно-территориальной единицы государственной политики в сферах государственной службы, оценки качества оказания государственных услуг, и государственного контроля за качеством оказания государственных услуг, а также выработка мер по дебюрократизации государственного аппарата;

35-10) квазимемлекеттік сектор субъектісінде әдіснамалық қолдау, оқыту іс-шараларын жүргізу және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша ақпарат алмасу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметтердің жұмысын үйлестіру;
35-11) мемлекеттік және жеке секторлардағы сыбайлас жемқорлық деңгейін бағалау;
35-12) сыбайлас жемқорлыққа қарсы оқу-ағартуды ұйымдастыру;
35-13) қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған шаралар кешенін ұйымдастыру;
35-14) мемлекеттік органдар мен ұйымдардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау жөніндегі қызметін үйлестіру;
35-15) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру саласында білім беру бағдарламаларын жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдау;
35-16) сыбайлас жемқорлыққа қарсы білім беру мен тәрбиелеу, ақпараттық және түсіндіру қызметі, сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыруда сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл субъектілеріне жәрдемдесу және әдістемелік көмек көрсету;
35-17) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша азаматтық қоғам институттарымен өзара іс-қимыл жасау;";
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Департамент басшысының Агенттіктің аппарат басшысы қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын орынбасарлары болады.";
20-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті туралы ереже" деген 6-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті (бұдан әрі – Департамент) белгіленген құзыреттілік шегінде мемлекеттік қызмет және мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау салаларында іске асыру және бақылау функцияларын, тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатын іске асыруды, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл саласындағы үйлестіруді, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайтуды, сондай-ақ сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) аумақтық органы болып табылады.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Мақсаттары:
1) тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде мемлекеттік қызмет, мемлекеттік қызметтердің көрсетілу сапасын бағалау және мемлекеттік қызметтердің көрсетілу сапасын мемлекеттік бақылау салаларында мемлекеттік саясатты іске асыру, сондай-ақ мемлекеттік аппаратты бюрократиядан арылту жөніндегі шараларды тұжырымдау;

35-10) координация деятельности антикоррупционных комплаенс-служб в субъектах квазигосударственного сектора в рамках методологической поддержки, проведения обучающих мероприятий и обмена информацией по противодействию коррупции в субъекте квазигосударственного сектора;
35-11) оценка уровня коррупции;
35-12) организация антикоррупционного просвещения;
35-13) организация комплекса мер, направленных на формирование в обществе антикоррупционной культуры;
35-14) координация деятельности государственных органов и организаций по исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-15) выработка предложений по совершенствованию образовательных программ в сфере формирования антикоррупционной культуры;
35-16) содействие и оказание методической помощи субъектам противодействия коррупции в реализации образовательных программ по антикоррупционному образованию и воспитанию, информационной и разъяснительной деятельности, исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-17) взаимодействие с институтами гражданского общества по вопросам противодействия коррупции;";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Руководитель Департамента имеет заместителей, которые назначаются на должность и освобождаются от должностей руководителем аппарата Агентства.";
пункт 20 исключить;
в приложении 6 "Положение о Департаменте Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Западно-Казахстанской области", утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Западно-Казахстанской области (далее – Департамент) является территориальным органом Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (далее – Агентство), осуществляющим в пределах установленной компетенции реализационные и контрольные функции в сферах государственной службы и контроля за соблюдением качества оказания государственных услуг, реализации антикоррупционной политики, координации в сфере противодействия коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений, а также формирование антикоррупционной культуры.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Задачи:
1) реализация в пределах соответствующей административно-территориальной единицы государственной политики в сферах государственной службы, оценки качества оказания государственных услуг, и государственного контроля за качеством оказания государственных услуг, а также выработка мер по дебюрократизации государственного аппарата;

35-10) квазимемлекеттік сектор субъектісінде әдіснамалық қолдау, оқыту іс-шараларын жүргізу және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша ақпарат алмасу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметтердің жұмысын үйлестіру;
35-11) мемлекеттік және жеке секторлардағы сыбайлас жемқорлық деңгейін бағалау;
35-12) сыбайлас жемқорлыққа қарсы оқу-ағартуды ұйымдастыру;
35-13) қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған шаралар кешенін ұйымдастыру;
35-14) мемлекеттік органдар мен ұйымдардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау жөніндегі қызметін үйлестіру;
35-15) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру саласында білім беру бағдарламаларын жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдау;
35-16) сыбайлас жемқорлыққа қарсы білім беру мен тәрбиелеу, ақпараттық және түсіндіру қызметі, сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыруда сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл субъектілеріне жәрдемдесу және әдістемелік көмек көрсету;
35-17) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша азаматтық қоғам институттарымен өзара іс-қимыл жасау;";
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Департамент басшысының Агенттіктің аппарат басшысы қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын орынбасарлары болады.";
20-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Жамбыл облысы бойынша департаменті туралы ереже" деген 7-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Жамбыл облысы бойынша департаменті (бұдан әрі – Департамент) белгіленген құзыреттілік шегінде мемлекеттік қызмет және мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау салаларында іске асыру және бақылау функцияларын, тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатын іске асыруды, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл саласындағы үйлестіруді, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайтуды, сондай-ақ сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) аумақтық органы болып табылады.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Мақсаттары:
1) тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде мемлекеттік қызмет, мемлекеттік қызметтердің көрсетілу сапасын бағалау және мемлекеттік қызметтердің көрсетілу сапасын мемлекеттік бақылау салаларында мемлекеттік саясатты іске асыру, сондай-ақ мемлекеттік аппаратты бюрократиядан арылту жөніндегі шараларды тұжырымдау;

35-10) координация деятельности антикоррупционных комплаенс-служб в субъектах квазигосударственного сектора в рамках методологической поддержки, проведения обучающих мероприятий и обмена информацией по противодействию коррупции в субъекте квазигосударственного сектора;
35-11) оценка уровня коррупции;
35-12) организация антикоррупционного просвещения;
35-13) организация комплекса мер, направленных на формирование в обществе антикоррупционной культуры;
35-14) координация деятельности государственных органов и организаций по исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-15) выработка предложений по совершенствованию образовательных программ в сфере формирования антикоррупционной культуры;
35-16) содействие и оказание методической помощи субъектам противодействия коррупции в реализации образовательных программ по антикоррупционному образованию и воспитанию, информационной и разъяснительной деятельности, исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-17) взаимодействие с институтами гражданского общества по вопросам противодействия коррупции;";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Руководитель Департамента имеет заместителей, которые назначаются на должность и освобождаются от должностей руководителем аппарата Агентства.";
пункт 20 исключить;
в приложении 7 "Положение о Департаменте Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Жамбылской области", утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Жамбылской области (далее – Департамент) является территориальным органом Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (далее – Агентство), осуществляющим в пределах установленной компетенции реализационные и контрольные функции в сферах государственной службы и контроля за соблюдением качества оказания государственных услуг, реализации антикоррупционной политики, координации в сфере противодействия коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений, а также формирование антикоррупционной культуры.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Задачи:
1) реализация в пределах соответствующей административно-территориальной единицы государственной политики в сферах государственной службы, оценки качества оказания государственных услуг, и государственного контроля за качеством оказания государственных услуг, а также выработка мер по дебюрократизации государственного аппарата;

35-10) квазимемлекеттік сектор субъектісінде әдіснамалық қолдау, оқыту іс-шараларын жүргізу және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша ақпарат алмасу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметтердің жұмысын үйлестіру;
35-11) мемлекеттік және жеке секторлардағы сыбайлас жемқорлық деңгейін бағалау;
35-12) сыбайлас жемқорлыққа қарсы оқу-ағартуды ұйымдастыру;
35-13) қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған шаралар кешенін ұйымдастыру;
35-14) мемлекеттік органдар мен ұйымдардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау жөніндегі қызметін үйлестіру;
35-15) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру саласында білім беру бағдарламаларын жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдау;
35-16) сыбайлас жемқорлыққа қарсы білім беру мен тәрбиелеу, ақпараттық және түсіндіру қызметі, сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыруда сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл субъектілеріне жәрдемдесу және әдістемелік көмек көрсету;
35-17) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша азаматтық қоғам институттарымен өзара іс-қимыл жасау;";
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Департамент басшысының Агенттіктің аппарат басшысы қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын орынбасарлары болады.";
20-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Жетісу облысы бойынша департаменті туралы ереже" деген 8-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Жетісу облысы бойынша департаменті (бұдан әрі – Департамент) белгіленген құзыреттілік шегінде мемлекеттік қызмет және мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау салаларында іске асыру және бақылау функцияларын, тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатын іске асыруды, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл саласындағы үйлестіруді, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайтуды, сондай-ақ сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) аумақтық органы болып табылады.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Мақсаттары:
1) тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде мемлекеттік қызмет, мемлекеттік қызметтердің көрсетілу сапасын бағалау және мемлекеттік қызметтердің көрсетілу сапасын мемлекеттік бақылау салаларында мемлекеттік саясатты іске асыру, сондай-ақ мемлекеттік аппаратты бюрократиядан арылту жөніндегі шараларды тұжырымдау;

35-10) координация деятельности антикоррупционных комплаенс-служб в субъектах квазигосударственного сектора в рамках методологической поддержки, проведения обучающих мероприятий и обмена информацией по противодействию коррупции в субъекте квазигосударственного сектора;
35-11) оценка уровня коррупции;
35-12) организация антикоррупционного просвещения;
35-13) организация комплекса мер, направленных на формирование в обществе антикоррупционной культуры;
35-14) координация деятельности государственных органов и организаций по исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-15) выработка предложений по совершенствованию образовательных программ в сфере формирования антикоррупционной культуры;
35-16) содействие и оказание методической помощи субъектам противодействия коррупции в реализации образовательных программ по антикоррупционному образованию и воспитанию, информационной и разъяснительной деятельности, исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-17) взаимодействие с институтами гражданского общества по вопросам противодействия коррупции;";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Руководитель Департамента имеет заместителей, которые назначаются на должность и освобождаются от должностей руководителем аппарата Агентства.";
пункт 20 исключить;
в приложении 8 "Положение о Департаменте Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по области Жетісу", утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по области Жетісу (далее – Департамент) является территориальным органом Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (далее – Агентство), осуществляющим в пределах установленной компетенции реализационные и контрольные функции в сферах государственной службы и контроля за соблюдением качества оказания государственных услуг, реализации антикоррупционной политики, координации в сфере противодействия коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений, а также формирование антикоррупционной культуры.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Задачи:
1) реализация в пределах соответствующей административно-территориальной единицы государственной политики в сферах государственной службы, оценки качества оказания государственных услуг, и государственного контроля за качеством оказания государственных услуг, а также выработка мер по дебюрократизации государственного аппарата;

35-10) квазимемлекеттік сектор субъектісінде әдіснамалық қолдау, оқыту іс-шараларын жүргізу және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша ақпарат алмасу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметтердің жұмысын үйлестіру;
35-11) мемлекеттік және жеке секторлардағы сыбайлас жемқорлық деңгейін бағалау;
35-12) сыбайлас жемқорлыққа қарсы оқу-ағартуды ұйымдастыру;
35-13) қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған шаралар кешенін ұйымдастыру;
35-14) мемлекеттік органдар мен ұйымдардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау жөніндегі қызметін үйлестіру;
35-15) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру саласында білім беру бағдарламаларын жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдау;
35-16) сыбайлас жемқорлыққа қарсы білім беру мен тәрбиелеу, ақпараттық және түсіндіру қызметі, сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыруда сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл субъектілеріне жәрдемдесу және әдістемелік көмек көрсету;
35-17) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша азаматтық қоғам институттарымен өзара іс-қимыл жасау;";
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Департамент басшысының Агенттіктің аппарат басшысы қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын орынбасарлары болады.";
20-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Қарағанды облысы бойынша департаменті туралы ереже" деген 9-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Қарағанды облысы бойынша департаменті (бұдан әрі – Департамент) белгіленген құзыреттілік шегінде мемлекеттік қызмет және мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау салаларында іске асыру және бақылау функцияларын, тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатын іске асыруды, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл саласындағы үйлестіруді, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайтуды, сондай-ақ сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) аумақтық органы болып табылады.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Мақсаттары:
1) тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде мемлекеттік қызмет, мемлекеттік қызметтердің көрсетілу сапасын бағалау және мемлекеттік қызметтердің көрсетілу сапасын мемлекеттік бақылау салаларында мемлекеттік саясатты іске асыру, сондай-ақ мемлекеттік аппаратты бюрократиядан арылту жөніндегі шараларды тұжырымдау;

35-10) координация деятельности антикоррупционных комплаенс-служб в субъектах квазигосударственного сектора в рамках методологической поддержки, проведения обучающих мероприятий и обмена информацией по противодействию коррупции в субъекте квазигосударственного сектора;
35-11) оценка уровня коррупции;
35-12) организация антикоррупционного просвещения;
35-13) организация комплекса мер, направленных на формирование в обществе антикоррупционной культуры;
35-14) координация деятельности государственных органов и организаций по исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-15) выработка предложений по совершенствованию образовательных программ в сфере формирования антикоррупционной культуры;
35-16) содействие и оказание методической помощи субъектам противодействия коррупции в реализации образовательных программ по антикоррупционному образованию и воспитанию, информационной и разъяснительной деятельности, исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-17) взаимодействие с институтами гражданского общества по вопросам противодействия коррупции;";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Руководитель Департамента имеет заместителей, которые назначаются на должность и освобождаются от должностей руководителем аппарата Агентства.";
пункт 20 исключить;
в приложении 9 "Положение о Департаменте Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Карагандинской области", утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Карагандинской области (далее – Департамент) является территориальным органом Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (далее – Агентство), осуществляющим в пределах установленной компетенции реализационные и контрольные функции в сферах государственной службы и контроля за соблюдением качества оказания государственных услуг, реализации антикоррупционной политики, координации в сфере противодействия коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений, а также формирование антикоррупционной культуры.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Задачи:
1) реализация в пределах соответствующей административно-территориальной единицы государственной политики в сферах государственной службы, оценки качества оказания государственных услуг, и государственного контроля за качеством оказания государственных услуг, а также выработка мер по дебюрократизации государственного аппарата;

35-10) квазимемлекеттік сектор субъектісінде әдіснамалық қолдау, оқыту іс-шараларын жүргізу және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша ақпарат алмасу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметтердің жұмысын үйлестіру;
35-11) мемлекеттік және жеке секторлардағы сыбайлас жемқорлық деңгейін бағалау;
35-12) сыбайлас жемқорлыққа қарсы оқу-ағартуды ұйымдастыру;
35-13) қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған шаралар кешенін ұйымдастыру;
35-14) мемлекеттік органдар мен ұйымдардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау жөніндегі қызметін үйлестіру;
35-15) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру саласында білім беру бағдарламаларын жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдау;
35-16) сыбайлас жемқорлыққа қарсы білім беру мен тәрбиелеу, ақпараттық және түсіндіру қызметі, сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыруда сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл субъектілеріне жәрдемдесу және әдістемелік көмек көрсету;
35-17) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша азаматтық қоғам институттарымен өзара іс-қимыл жасау;";
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Департамент басшысының Агенттіктің аппарат басшысы қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын орынбасарлары болады.";
20-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Қостанай облысы бойынша департаменті туралы ереже" деген 10-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Қостанай облысы бойынша департаменті (бұдан әрі – Департамент) белгіленген құзыреттілік шегінде мемлекеттік қызмет және мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау салаларында іске асыру және бақылау функцияларын, тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатын іске асыруды, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл саласындағы үйлестіруді, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайтуды, сондай-ақ сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) аумақтық органы болып табылады.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Мақсаттары:
1) тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде мемлекеттік қызмет, мемлекеттік қызметтердің көрсетілу сапасын бағалау және мемлекеттік қызметтердің көрсетілу сапасын мемлекеттік бақылау салаларында мемлекеттік саясатты іске асыру, сондай-ақ мемлекеттік аппаратты бюрократиядан арылту жөніндегі шараларды тұжырымдау;

35-10) координация деятельности антикоррупционных комплаенс-служб в субъектах квазигосударственного сектора в рамках методологической поддержки, проведения обучающих мероприятий и обмена информацией по противодействию коррупции в субъекте квазигосударственного сектора;
35-11) оценка уровня коррупции;
35-12) организация антикоррупционного просвещения;
35-13) организация комплекса мер, направленных на формирование в обществе антикоррупционной культуры;
35-14) координация деятельности государственных органов и организаций по исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-15) выработка предложений по совершенствованию образовательных программ в сфере формирования антикоррупционной культуры;
35-16) содействие и оказание методической помощи субъектам противодействия коррупции в реализации образовательных программ по антикоррупционному образованию и воспитанию, информационной и разъяснительной деятельности, исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-17) взаимодействие с институтами гражданского общества по вопросам противодействия коррупции;";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Руководитель Департамента имеет заместителей, которые назначаются на должность и освобождаются от должностей руководителем аппарата Агентства.";
пункт 20 исключить;
в приложении 10 "Положение о Департаменте Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Костанайской области", утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Костанайской области (далее – Департамент) является территориальным органом Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (далее – Агентство), осуществляющим в пределах установленной компетенции реализационные и контрольные функции в сферах государственной службы и контроля за соблюдением качества оказания государственных услуг, реализации антикоррупционной политики, координации в сфере противодействия коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений, а также формирование антикоррупционной культуры.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Задачи:
1) реализация в пределах соответствующей административно-территориальной единицы государственной политики в сферах государственной службы, оценки качества оказания государственных услуг, и государственного контроля за качеством оказания государственных услуг, а также выработка мер по дебюрократизации государственного аппарата;

35-10) квазимемлекеттік сектор субъектісінде әдіснамалық қолдау, оқыту іс-шараларын жүргізу және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша ақпарат алмасу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметтердің жұмысын үйлестіру;
35-11) мемлекеттік және жеке секторлардағы сыбайлас жемқорлық деңгейін бағалау;
35-12) сыбайлас жемқорлыққа қарсы оқу-ағартуды ұйымдастыру;
35-13) қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған шаралар кешенін ұйымдастыру;
35-14) мемлекеттік органдар мен ұйымдардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау жөніндегі қызметін үйлестіру;
35-15) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру саласында білім беру бағдарламаларын жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдау;
35-16) сыбайлас жемқорлыққа қарсы білім беру мен тәрбиелеу, ақпараттық және түсіндіру қызметі, сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыруда сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл субъектілеріне жәрдемдесу және әдістемелік көмек көрсету;
35-17) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша азаматтық қоғам институттарымен өзара іс-қимыл жасау;";
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Департамент басшысының Агенттіктің аппарат басшысы қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын орынбасарлары болады.";
20-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Қызылорда облысы бойынша департаменті туралы ереже" деген 11-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Қызылорда облысы бойынша департаменті (бұдан әрі – Департамент) белгіленген құзыреттілік шегінде мемлекеттік қызмет және мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау салаларында іске асыру және бақылау функцияларын, тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатын іске асыруды, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл саласындағы үйлестіруді, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайтуды, сондай-ақ сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) аумақтық органы болып табылады.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Мақсаттары:
1) тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде мемлекеттік қызмет, мемлекеттік қызметтердің көрсетілу сапасын бағалау және мемлекеттік қызметтердің көрсетілу сапасын мемлекеттік бақылау салаларында мемлекеттік саясатты іске асыру, сондай-ақ мемлекеттік аппаратты бюрократиядан арылту жөніндегі шараларды тұжырымдау;

35-10) координация деятельности антикоррупционных комплаенс-служб в субъектах квазигосударственного сектора в рамках методологической поддержки, проведения обучающих мероприятий и обмена информацией по противодействию коррупции в субъекте квазигосударственного сектора;
35-11) оценка уровня коррупции;
35-12) организация антикоррупционного просвещения;
35-13) организация комплекса мер, направленных на формирование в обществе антикоррупционной культуры;
35-14) координация деятельности государственных органов и организаций по исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-15) выработка предложений по совершенствованию образовательных программ в сфере формирования антикоррупционной культуры;
35-16) содействие и оказание методической помощи субъектам противодействия коррупции в реализации образовательных программ по антикоррупционному образованию и воспитанию, информационной и разъяснительной деятельности, исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-17) взаимодействие с институтами гражданского общества по вопросам противодействия коррупции;";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Руководитель Департамента имеет заместителей, которые назначаются на должность и освобождаются от должностей руководителем аппарата Агентства.";
пункт 20 исключить;
в приложении 11 "Положение о Департаменте Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Кызылординской области", утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Кызылординской области (далее – Департамент) является территориальным органом Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (далее – Агентство), осуществляющим в пределах установленной компетенции реализационные и контрольные функции в сферах государственной службы и контроля за соблюдением качества оказания государственных услуг, реализации антикоррупционной политики, координации в сфере противодействия коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений, а также формирование антикоррупционной культуры.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Задачи:
1) реализация в пределах соответствующей административно-территориальной единицы государственной политики в сферах государственной службы, оценки качества оказания государственных услуг, и государственного контроля за качеством оказания государственных услуг, а также выработка мер по дебюрократизации государственного аппарата;

35-10) квазимемлекеттік сектор субъектісінде әдіснамалық қолдау, оқыту іс-шараларын жүргізу және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша ақпарат алмасу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметтердің жұмысын үйлестіру;
35-11) мемлекеттік және жеке секторлардағы сыбайлас жемқорлық деңгейін бағалау;
35-12) сыбайлас жемқорлыққа қарсы оқу-ағартуды ұйымдастыру;
35-13) қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған шаралар кешенін ұйымдастыру;
35-14) мемлекеттік органдар мен ұйымдардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау жөніндегі қызметін үйлестіру;
35-15) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру саласында білім беру бағдарламаларын жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдау;
35-16) сыбайлас жемқорлыққа қарсы білім беру мен тәрбиелеу, ақпараттық және түсіндіру қызметі, сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыруда сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл субъектілеріне жәрдемдесу және әдістемелік көмек көрсету;
35-17) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша азаматтық қоғам институттарымен өзара іс-қимыл жасау;";
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Департамент басшысының Агенттіктің аппарат басшысы қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын орынбасарлары болады.";
20-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті туралы ереже" деген 12-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті (бұдан әрі – Департамент) белгіленген құзыреттілік шегінде мемлекеттік қызмет және мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау салаларында іске асыру және бақылау функцияларын, тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатын іске асыруды, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл саласындағы үйлестіруді, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайтуды, сондай-ақ сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) аумақтық органы болып табылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Департаменттің орналасқан жері: 130000, Қазақстан Республикасы, Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, 14-шағын аудан, ғимарат 71.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

35-10) координация деятельности антикоррупционных комплаенс-служб в субъектах квазигосударственного сектора в рамках методологической поддержки, проведения обучающих мероприятий и обмена информацией по противодействию коррупции в субъекте квазигосударственного сектора;
35-11) оценка уровня коррупции;
35-12) организация антикоррупционного просвещения;
35-13) организация комплекса мер, направленных на формирование в обществе антикоррупционной культуры;
35-14) координация деятельности государственных органов и организаций по исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-15) выработка предложений по совершенствованию образовательных программ в сфере формирования антикоррупционной культуры;
35-16) содействие и оказание методической помощи субъектам противодействия коррупции в реализации образовательных программ по антикоррупционному образованию и воспитанию, информационной и разъяснительной деятельности, исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-17) взаимодействие с институтами гражданского общества по вопросам противодействия коррупции;";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Руководитель Департамента имеет заместителей, которые назначаются на должность и освобождаются от должностей руководителем аппарата Агентства.";
пункт 20 исключить;
в приложении 12 "Положение о Департаменте Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Мангистауской области", утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Мангистауской области (далее – Департамент) является территориальным органом Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (далее – Агентство), осуществляющим в пределах установленной компетенции реализационные и контрольные функции в сферах государственной службы и контроля за соблюдением качества оказания государственных услуг, реализации антикоррупционной политики, координации в сфере противодействия коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений, а также формирование антикоррупционной культуры.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Местонахождение Департамента: 130000, Республика Казахстан, Мангистауская область, город Актау, микрорайон 14, здание 71.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:

35-8) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мониторинг жүргізу;
35-9) сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатты қалыптастыру және үйлестіру, сыбайлас жемқорлықтың алдын алу, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайту мәселелерінде мемлекеттік органдардың, ұйымдардың қызметін үйлестіру;
35-10) квазимемлекеттік сектор субъектісінде әдіснамалық қолдау, оқыту іс-шараларын жүргізу және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша ақпарат алмасу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметтердің жұмысын үйлестіру;
35-11) мемлекеттік және жеке секторлардағы сыбайлас жемқорлық деңгейін бағалау;
35-12) сыбайлас жемқорлыққа қарсы оқу-ағартуды ұйымдастыру;
35-13) қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған шаралар кешенін ұйымдастыру;
35-14) мемлекеттік органдар мен ұйымдардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау жөніндегі қызметін үйлестіру;
35-15) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру саласында білім беру бағдарламаларын жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдау;
35-16) сыбайлас жемқорлыққа қарсы білім беру мен тәрбиелеу, ақпараттық және түсіндіру қызметі, сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыруда сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл субъектілеріне жәрдемдесу және әдістемелік көмек көрсету;
35-17) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша азаматтық қоғам институттарымен өзара іс-қимыл жасау;";
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Департамент басшысының Агенттіктің аппарат басшысы қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын орынбасарлары болады.";
20-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Павлодар облысы бойынша департаменті туралы ереже" деген 13-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Павлодар облысы бойынша департаменті (бұдан әрі – Департамент) белгіленген құзыреттілік шегінде мемлекеттік қызмет және мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау салаларында іске асыру және бақылау функцияларын, тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатын іске асыруды, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл саласындағы үйлестіруді, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайтуды, сондай-ақ сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) аумақтық органы болып табылады.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

35-8) проведение антикоррупционного мониторинга;
35-9) координация антикоррупционной политики, координация деятельности государственных органов, организаций в вопросах предупреждения коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений;
35-10) координация деятельности антикоррупционных комплаенс-служб в субъектах квазигосударственного сектора в рамках методологической поддержки, проведения обучающих мероприятий и обмена информацией по противодействию коррупции в субъекте квазигосударственного сектора;
35-11) оценка уровня коррупции;
35-12) организация антикоррупционного просвещения;
35-13) организация комплекса мер, направленных на формирование в обществе антикоррупционной культуры;
35-14) координация деятельности государственных органов и организаций по исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-15) выработка предложений по совершенствованию образовательных программ в сфере формирования антикоррупционной культуры;
35-16) содействие и оказание методической помощи субъектам противодействия коррупции в реализации образовательных программ по антикоррупционному образованию и воспитанию, информационной и разъяснительной деятельности, исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-17) взаимодействие с институтами гражданского общества по вопросам противодействия коррупции;";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Руководитель Департамента имеет заместителей, которые назначаются на должность и освобождаются от должностей руководителем аппарата Агентства.";
пункт 20 исключить;
в приложении 13 "Положение о Департаменте Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Павлодарской области", утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Павлодарской области (далее – Департамент) является территориальным органом Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (далее – Агентство), осуществляющим в пределах установленной компетенции реализационные и контрольные функции в сферах государственной службы и контроля за соблюдением качества оказания государственных услуг, реализации антикоррупционной политики, координации в сфере противодействия коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений, а также формирование антикоррупционной культуры.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:

35-8) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мониторинг жүргізу;
35-9) сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатты қалыптастыру және үйлестіру, сыбайлас жемқорлықтың алдын алу, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайту мәселелерінде мемлекеттік органдардың, ұйымдардың қызметін үйлестіру;
35-10) квазимемлекеттік сектор субъектісінде әдіснамалық қолдау, оқыту іс-шараларын жүргізу және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша ақпарат алмасу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметтердің жұмысын үйлестіру;
35-11) мемлекеттік және жеке секторлардағы сыбайлас жемқорлық деңгейін бағалау;
35-12) сыбайлас жемқорлыққа қарсы оқу-ағартуды ұйымдастыру;
35-13) қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған шаралар кешенін ұйымдастыру;
35-14) мемлекеттік органдар мен ұйымдардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау жөніндегі қызметін үйлестіру;
35-15) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру саласында білім беру бағдарламаларын жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдау;
35-16) сыбайлас жемқорлыққа қарсы білім беру мен тәрбиелеу, ақпараттық және түсіндіру қызметі, сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыруда сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл субъектілеріне жәрдемдесу және әдістемелік көмек көрсету;
35-17) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша азаматтық қоғам институттарымен өзара іс-қимыл жасау;";
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Департамент басшысының Агенттіктің аппарат басшысы қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын орынбасарлары болады.";
20-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті туралы ереже" деген 14-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті (бұдан әрі – Департамент) белгіленген құзыреттілік шегінде мемлекеттік қызмет және мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау салаларында іске асыру және бақылау функцияларын, тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатын іске асыруды, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл саласындағы үйлестіруді, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайтуды, сондай-ақ сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) аумақтық органы болып табылады.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

35-8) проведение антикоррупционного мониторинга;
35-9) координация антикоррупционной политики, координация деятельности государственных органов, организаций в вопросах предупреждения коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений;
35-10) координация деятельности антикоррупционных комплаенс-служб в субъектах квазигосударственного сектора в рамках методологической поддержки, проведения обучающих мероприятий и обмена информацией по противодействию коррупции в субъекте квазигосударственного сектора;
35-11) оценка уровня коррупции;
35-12) организация антикоррупционного просвещения;
35-13) организация комплекса мер, направленных на формирование в обществе антикоррупционной культуры;
35-14) координация деятельности государственных органов и организаций по исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-15) выработка предложений по совершенствованию образовательных программ в сфере формирования антикоррупционной культуры;
35-16) содействие и оказание методической помощи субъектам противодействия коррупции в реализации образовательных программ по антикоррупционному образованию и воспитанию, информационной и разъяснительной деятельности, исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-17) взаимодействие с институтами гражданского общества по вопросам противодействия коррупции;";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Руководитель Департамента имеет заместителей, которые назначаются на должность и освобождаются от должностей руководителем аппарата Агентства.";
пункт 20 исключить;
в приложении 14 "Положение о Департаменте Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Северо-Казахстанской области", утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Северо-Казахстанской области (далее – Департамент) является территориальным органом Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (далее – Агентство), осуществляющим в пределах установленной компетенции реализационные и контрольные функции в сферах государственной службы и контроля за соблюдением качества оказания государственных услуг, реализации антикоррупционной политики, координации в сфере противодействия коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений, а также формирование антикоррупционной культуры.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:

35-8) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мониторинг жүргізу;
35-9) сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатты қалыптастыру және үйлестіру, сыбайлас жемқорлықтың алдын алу, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайту мәселелерінде мемлекеттік органдардың, ұйымдардың қызметін үйлестіру;
35-10) квазимемлекеттік сектор субъектісінде әдіснамалық қолдау, оқыту іс-шараларын жүргізу және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша ақпарат алмасу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметтердің жұмысын үйлестіру;
35-11) мемлекеттік және жеке секторлардағы сыбайлас жемқорлық деңгейін бағалау;
35-12) сыбайлас жемқорлыққа қарсы оқу-ағартуды ұйымдастыру;
35-13) қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған шаралар кешенін ұйымдастыру;
35-14) мемлекеттік органдар мен ұйымдардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау жөніндегі қызметін үйлестіру;
35-15) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру саласында білім беру бағдарламаларын жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдау;
35-16) сыбайлас жемқорлыққа қарсы білім беру мен тәрбиелеу, ақпараттық және түсіндіру қызметі, сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыруда сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл субъектілеріне жәрдемдесу және әдістемелік көмек көрсету;
35-17) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша азаматтық қоғам институттарымен өзара іс-қимыл жасау;";
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Департамент басшысының Агенттіктің аппарат басшысы қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын орынбасарлары болады.";
20-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Түркістан облысы бойынша департаменті туралы ереже" деген 15-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Түркістан облысы бойынша департаменті (бұдан әрі – Департамент) белгіленген құзыреттілік шегінде мемлекеттік қызмет және мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау салаларында іске асыру және бақылау функцияларын, тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатын іске асыруды, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл саласындағы үйлестіруді, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайтуды, сондай-ақ сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) аумақтық органы болып табылады.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

35-8) проведение антикоррупционного мониторинга;
35-9) координация антикоррупционной политики, координация деятельности государственных органов, организаций в вопросах предупреждения коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений;
35-10) координация деятельности антикоррупционных комплаенс-служб в субъектах квазигосударственного сектора в рамках методологической поддержки, проведения обучающих мероприятий и обмена информацией по противодействию коррупции в субъекте квазигосударственного сектора;
35-11) оценка уровня коррупции;
35-12) организация антикоррупционного просвещения;
35-13) организация комплекса мер, направленных на формирование в обществе антикоррупционной культуры;
35-14) координация деятельности государственных органов и организаций по исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-15) выработка предложений по совершенствованию образовательных программ в сфере формирования антикоррупционной культуры;
35-16) содействие и оказание методической помощи субъектам противодействия коррупции в реализации образовательных программ по антикоррупционному образованию и воспитанию, информационной и разъяснительной деятельности, исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-17) взаимодействие с институтами гражданского общества по вопросам противодействия коррупции;";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Руководитель Департамента имеет заместителей, которые назначаются на должность и освобождаются от должностей руководителем аппарата Агентства.";
пункт 20 исключить;
в приложении 15 "Положение о Департаменте Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Туркестанской области", утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Туркестанской области (далее – Департамент) является территориальным органом Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (далее – Агентство), осуществляющим в пределах установленной компетенции реализационные и контрольные функции в сферах государственной службы и контроля за соблюдением качества оказания государственных услуг, реализации антикоррупционной политики, координации в сфере противодействия коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений, а также формирование антикоррупционной культуры.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:

35-8) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мониторинг жүргізу;
35-9) сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатты қалыптастыру және үйлестіру, сыбайлас жемқорлықтың алдын алу, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайту мәселелерінде мемлекеттік органдардың, ұйымдардың қызметін үйлестіру;
35-10) квазимемлекеттік сектор субъектісінде әдіснамалық қолдау, оқыту іс-шараларын жүргізу және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша ақпарат алмасу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметтердің жұмысын үйлестіру;
35-11) мемлекеттік және жеке секторлардағы сыбайлас жемқорлық деңгейін бағалау;
35-12) сыбайлас жемқорлыққа қарсы оқу-ағартуды ұйымдастыру;
35-13) қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған шаралар кешенін ұйымдастыру;
35-14) мемлекеттік органдар мен ұйымдардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау жөніндегі қызметін үйлестіру;
35-15) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру саласында білім беру бағдарламаларын жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдау;
35-16) сыбайлас жемқорлыққа қарсы білім беру мен тәрбиелеу, ақпараттық және түсіндіру қызметі, сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыруда сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл субъектілеріне жәрдемдесу және әдістемелік көмек көрсету;
35-17) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша азаматтық қоғам институттарымен өзара іс-қимыл жасау;";
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Департамент басшысының Агенттіктің аппарат басшысы қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын орынбасарлары болады.";
20-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Ұлытау облысы бойынша департаменті туралы ереже" деген 16-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Ұлытау облысы бойынша департаменті (бұдан әрі – Департамент) белгіленген құзыреттілік шегінде мемлекеттік қызмет және мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау салаларында іске асыру және бақылау функцияларын, тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатын іске асыруды, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл саласындағы үйлестіруді, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайтуды, сондай-ақ сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) аумақтық органы болып табылады.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

35-8) проведение антикоррупционного мониторинга;
35-9) координация антикоррупционной политики, координация деятельности государственных органов, организаций в вопросах предупреждения коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений;
35-10) координация деятельности антикоррупционных комплаенс-служб в субъектах квазигосударственного сектора в рамках методологической поддержки, проведения обучающих мероприятий и обмена информацией по противодействию коррупции в субъекте квазигосударственного сектора;
35-11) оценка уровня коррупции;
35-12) организация антикоррупционного просвещения;
35-13) организация комплекса мер, направленных на формирование в обществе антикоррупционной культуры;
35-14) координация деятельности государственных органов и организаций по исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-15) выработка предложений по совершенствованию образовательных программ в сфере формирования антикоррупционной культуры;
35-16) содействие и оказание методической помощи субъектам противодействия коррупции в реализации образовательных программ по антикоррупционному образованию и воспитанию, информационной и разъяснительной деятельности, исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-17) взаимодействие с институтами гражданского общества по вопросам противодействия коррупции;";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Руководитель Департамента имеет заместителей, которые назначаются на должность и освобождаются от должностей руководителем аппарата Агентства.";
пункт 20 исключить;
в приложении 16 "Положение о Департаменте Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по области Ұлытау", утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по области Ұлытау (далее – Департамент) является территориальным органом Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (далее – Агентство), осуществляющим в пределах установленной компетенции реализационные и контрольные функции в сферах государственной службы и контроля за соблюдением качества оказания государственных услуг, реализации антикоррупционной политики, координации в сфере противодействия коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений, а также формирование антикоррупционной культуры.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:

35-8) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мониторинг жүргізу;
35-9) сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатты қалыптастыру және үйлестіру, сыбайлас жемқорлықтың алдын алу, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайту мәселелерінде мемлекеттік органдардың, ұйымдардың қызметін үйлестіру;
35-10) квазимемлекеттік сектор субъектісінде әдіснамалық қолдау, оқыту іс-шараларын жүргізу және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша ақпарат алмасу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметтердің жұмысын үйлестіру;
35-11) мемлекеттік және жеке секторлардағы сыбайлас жемқорлық деңгейін бағалау;
35-12) сыбайлас жемқорлыққа қарсы оқу-ағартуды ұйымдастыру;
35-13) қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған шаралар кешенін ұйымдастыру;
35-14) мемлекеттік органдар мен ұйымдардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау жөніндегі қызметін үйлестіру;
35-15) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру саласында білім беру бағдарламаларын жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдау;
35-16) сыбайлас жемқорлыққа қарсы білім беру мен тәрбиелеу, ақпараттық және түсіндіру қызметі, сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыруда сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл субъектілеріне жәрдемдесу және әдістемелік көмек көрсету;
35-17) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша азаматтық қоғам институттарымен өзара іс-қимыл жасау;";
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Департамент басшысының Агенттіктің аппарат басшысы қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын орынбасарлары болады.";
20-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті туралы ереже" деген 17-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті (бұдан әрі – Департамент) белгіленген құзыреттілік шегінде мемлекеттік қызмет және мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау салаларында іске асыру және бақылау функцияларын, тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатын іске асыруды, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл саласындағы үйлестіруді, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайтуды, сондай-ақ сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) аумақтық органы болып табылады.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

35-8) проведение антикоррупционного мониторинга;
35-9) координация антикоррупционной политики, координация деятельности государственных органов, организаций в вопросах предупреждения коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений;
35-10) координация деятельности антикоррупционных комплаенс-служб в субъектах квазигосударственного сектора в рамках методологической поддержки, проведения обучающих мероприятий и обмена информацией по противодействию коррупции в субъекте квазигосударственного сектора;
35-11) оценка уровня коррупции;
35-12) организация антикоррупционного просвещения;
35-13) организация комплекса мер, направленных на формирование в обществе антикоррупционной культуры;
35-14) координация деятельности государственных органов и организаций по исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-15) выработка предложений по совершенствованию образовательных программ в сфере формирования антикоррупционной культуры;
35-16) содействие и оказание методической помощи субъектам противодействия коррупции в реализации образовательных программ по антикоррупционному образованию и воспитанию, информационной и разъяснительной деятельности, исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-17) взаимодействие с институтами гражданского общества по вопросам противодействия коррупции;";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Руководитель Департамента имеет заместителей, которые назначаются на должность и освобождаются от должностей руководителем аппарата Агентства.";
пункт 20 исключить;
в приложении 17 "Положение о Департаменте Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Восточно-Казахстанской области", утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Восточно-Казахстанской области (далее – Департамент) является территориальным органом Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (далее – Агентство), осуществляющим в пределах установленной компетенции реализационные и контрольные функции в сферах государственной службы и контроля за соблюдением качества оказания государственных услуг, реализации антикоррупционной политики, координации в сфере противодействия коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений, а также формирование антикоррупционной культуры.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:

35-8) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мониторинг жүргізу;
35-9) сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатты қалыптастыру және үйлестіру, сыбайлас жемқорлықтың алдын алу, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайту мәселелерінде мемлекеттік органдардың, ұйымдардың қызметін үйлестіру;
35-10) квазимемлекеттік сектор субъектісінде әдіснамалық қолдау, оқыту іс-шараларын жүргізу және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша ақпарат алмасу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметтердің жұмысын үйлестіру;
35-11) мемлекеттік және жеке секторлардағы сыбайлас жемқорлық деңгейін бағалау;
35-12) сыбайлас жемқорлыққа қарсы оқу-ағартуды ұйымдастыру;
35-13) қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған шаралар кешенін ұйымдастыру;
35-14) мемлекеттік органдар мен ұйымдардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау жөніндегі қызметін үйлестіру;
35-15) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру саласында білім беру бағдарламаларын жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдау;
35-16) сыбайлас жемқорлыққа қарсы білім беру мен тәрбиелеу, ақпараттық және түсіндіру қызметі, сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыруда сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл субъектілеріне жәрдемдесу және әдістемелік көмек көрсету;
35-17) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша азаматтық қоғам институттарымен өзара іс-қимыл жасау;";
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Департамент басшысының Агенттіктің аппарат басшысы қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын орынбасарлары болады.";
20-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Астана қаласы бойынша департаменті туралы ереже" деген 18-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Астана қаласы бойынша департаменті (бұдан әрі – Департамент) белгіленген құзыреттілік шегінде мемлекеттік қызмет және мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау салаларында іске асыру және бақылау функцияларын, тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатын іске асыруды, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл саласындағы үйлестіруді, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайтуды, сондай-ақ сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) аумақтық органы болып табылады.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

35-8) проведение антикоррупционного мониторинга;
35-9) координация антикоррупционной политики, координация деятельности государственных органов, организаций в вопросах предупреждения коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений;
35-10) координация деятельности антикоррупционных комплаенс-служб в субъектах квазигосударственного сектора в рамках методологической поддержки, проведения обучающих мероприятий и обмена информацией по противодействию коррупции в субъекте квазигосударственного сектора;
35-11) оценка уровня коррупции;
35-12) организация антикоррупционного просвещения;
35-13) организация комплекса мер, направленных на формирование в обществе антикоррупционной культуры;
35-14) координация деятельности государственных органов и организаций по исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-15) выработка предложений по совершенствованию образовательных программ в сфере формирования антикоррупционной культуры;
35-16) содействие и оказание методической помощи субъектам противодействия коррупции в реализации образовательных программ по антикоррупционному образованию и воспитанию, информационной и разъяснительной деятельности, исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-17) взаимодействие с институтами гражданского общества по вопросам противодействия коррупции;";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Руководитель Департамента имеет заместителей, которые назначаются на должность и освобождаются от должностей руководителем аппарата Агентства.";
пункт 20 исключить;
в приложении 18 "Положение о Департаменте Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по городу Астане", утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по городу Астане (далее – Департамент) является территориальным органом Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (далее – Агентство), осуществляющим в пределах установленной компетенции реализационные и контрольные функции в сферах государственной службы и контроля за соблюдением качества оказания государственных услуг, реализации антикоррупционной политики, координации в сфере противодействия коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений, а также формирование антикоррупционной культуры.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:

35-8) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мониторинг жүргізу;
35-9) сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатты қалыптастыру және үйлестіру, сыбайлас жемқорлықтың алдын алу, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайту мәселелерінде мемлекеттік органдардың, ұйымдардың қызметін үйлестіру;
35-10) квазимемлекеттік сектор субъектісінде әдіснамалық қолдау, оқыту іс-шараларын жүргізу және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша ақпарат алмасу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметтердің жұмысын үйлестіру;
35-11) мемлекеттік және жеке секторлардағы сыбайлас жемқорлық деңгейін бағалау;
35-12) сыбайлас жемқорлыққа қарсы оқу-ағартуды ұйымдастыру;
35-13) қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған шаралар кешенін ұйымдастыру;
35-14) мемлекеттік органдар мен ұйымдардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау жөніндегі қызметін үйлестіру;
35-15) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру саласында білім беру бағдарламаларын жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдау;
35-16) сыбайлас жемқорлыққа қарсы білім беру мен тәрбиелеу, ақпараттық және түсіндіру қызметі, сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыруда сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл субъектілеріне жәрдемдесу және әдістемелік көмек көрсету;
35-17) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша азаматтық қоғам институттарымен өзара іс-қимыл жасау;";
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Департамент басшысының Агенттіктің аппарат басшысы қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын орынбасарлары болады.";
20-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Алматы қаласы бойынша департаменті туралы ереже" деген 19-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Алматы қаласы бойынша департаменті (бұдан әрі – Департамент) белгіленген құзыреттілік шегінде мемлекеттік қызмет және мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау салаларында іске асыру және бақылау функцияларын, тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатын іске асыруды, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл саласындағы үйлестіруді, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайтуды, сондай-ақ сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) аумақтық органы болып табылады.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

35-8) проведение антикоррупционного мониторинга;
35-9) координация антикоррупционной политики, координация деятельности государственных органов, организаций в вопросах предупреждения коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений;
35-10) координация деятельности антикоррупционных комплаенс-служб в субъектах квазигосударственного сектора в рамках методологической поддержки, проведения обучающих мероприятий и обмена информацией по противодействию коррупции в субъекте квазигосударственного сектора;
35-11) оценка уровня коррупции;
35-12) организация антикоррупционного просвещения;
35-13) организация комплекса мер, направленных на формирование в обществе антикоррупционной культуры;
35-14) координация деятельности государственных органов и организаций по исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-15) выработка предложений по совершенствованию образовательных программ в сфере формирования антикоррупционной культуры;
35-16) содействие и оказание методической помощи субъектам противодействия коррупции в реализации образовательных программ по антикоррупционному образованию и воспитанию, информационной и разъяснительной деятельности, исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-17) взаимодействие с институтами гражданского общества по вопросам противодействия коррупции;";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Руководитель Департамента имеет заместителей, которые назначаются на должность и освобождаются от должностей руководителем аппарата Агентства.";
пункт 20 исключить;
в приложении 19 "Положение о Департаменте Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по городу Алматы", утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по городу Алматы (далее – Департамент) является территориальным органом Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (далее – Агентство), осуществляющим в пределах установленной компетенции реализационные и контрольные функции в сферах государственной службы и контроля за соблюдением качества оказания государственных услуг, реализации антикоррупционной политики, координации в сфере противодействия коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений, а также формирование антикоррупционной культуры.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:

35-8) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мониторинг жүргізу;
35-9) сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатты қалыптастыру және үйлестіру, сыбайлас жемқорлықтың алдын алу, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайту мәселелерінде мемлекеттік органдардың, ұйымдардың қызметін үйлестіру;
35-10) квазимемлекеттік сектор субъектісінде әдіснамалық қолдау, оқыту іс-шараларын жүргізу және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша ақпарат алмасу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметтердің жұмысын үйлестіру;
35-11) мемлекеттік және жеке секторлардағы сыбайлас жемқорлық деңгейін бағалау;
35-12) сыбайлас жемқорлыққа қарсы оқу-ағартуды ұйымдастыру;
35-13) қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған шаралар кешенін ұйымдастыру;
35-14) мемлекеттік органдар мен ұйымдардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау жөніндегі қызметін үйлестіру;
35-15) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру саласында білім беру бағдарламаларын жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдау;
35-16) сыбайлас жемқорлыққа қарсы білім беру мен тәрбиелеу, ақпараттық және түсіндіру қызметі, сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыруда сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл субъектілеріне жәрдемдесу және әдістемелік көмек көрсету;
35-17) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша азаматтық қоғам институттарымен өзара іс-қимыл жасау;";
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Департамент басшысының Агенттіктің аппарат басшысы қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын орынбасарлары болады.";
20-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Шымкент қаласы бойынша департаменті туралы ереже" деген 20-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Шымкент қаласы бойынша департаменті (бұдан әрі – Департамент) белгіленген құзыреттілік шегінде мемлекеттік қызмет және мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау салаларында іске асыру және бақылау функцияларын, тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік шегінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатын іске асыруды, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл саласындағы үйлестіруді, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайтуды, сондай-ақ сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) аумақтық органы болып табылады.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

35-8) проведение антикоррупционного мониторинга;
35-9) координация антикоррупционной политики, координация деятельности государственных органов, организаций в вопросах предупреждения коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений;
35-10) координация деятельности антикоррупционных комплаенс-служб в субъектах квазигосударственного сектора в рамках методологической поддержки, проведения обучающих мероприятий и обмена информацией по противодействию коррупции в субъекте квазигосударственного сектора;
35-11) оценка уровня коррупции;
35-12) организация антикоррупционного просвещения;
35-13) организация комплекса мер, направленных на формирование в обществе антикоррупционной культуры;
35-14) координация деятельности государственных органов и организаций по исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-15) выработка предложений по совершенствованию образовательных программ в сфере формирования антикоррупционной культуры;
35-16) содействие и оказание методической помощи субъектам противодействия коррупции в реализации образовательных программ по антикоррупционному образованию и воспитанию, информационной и разъяснительной деятельности, исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-17) взаимодействие с институтами гражданского общества по вопросам противодействия коррупции;";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Руководитель Департамента имеет заместителей, которые назначаются на должность и освобождаются от должностей руководителем аппарата Агентства.";
пункт 20 исключить;
в приложении 20 "Положение о Департаменте Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по городу Шымкенту", утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по городу Шымкенту (далее – Департамент) является территориальным органом Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (далее – Агентство), осуществляющим в пределах установленной компетенции реализационные и контрольные функции в сферах государственной службы и контроля за соблюдением качества оказания государственных услуг, реализации антикоррупционной политики, координации в сфере противодействия коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений, а также формирование антикоррупционной культуры.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:

35-8) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мониторинг жүргізу;
35-9) сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатты қалыптастыру және үйлестіру, сыбайлас жемқорлықтың алдын алу, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды барынша азайту мәселелерінде мемлекеттік органдардың, ұйымдардың қызметін үйлестіру;
35-10) квазимемлекеттік сектор субъектісінде әдіснамалық қолдау, оқыту іс-шараларын жүргізу және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша ақпарат алмасу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс-қызметтердің жұмысын үйлестіру;
35-11) мемлекеттік және жеке секторлардағы сыбайлас жемқорлық деңгейін бағалау;
35-12) сыбайлас жемқорлыққа қарсы оқу-ағартуды ұйымдастыру;
35-13) қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған шаралар кешенін ұйымдастыру;
35-14) мемлекеттік органдар мен ұйымдардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау жөніндегі қызметін үйлестіру;
35-15) сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру саласында білім беру бағдарламаларын жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдау;
35-16) сыбайлас жемқорлыққа қарсы білім беру мен тәрбиелеу, ақпараттық және түсіндіру қызметі, сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыруға бағытталған мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орындау бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыруда сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл субъектілеріне жәрдемдесу және әдістемелік көмек көрсету;
35-17) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша азаматтық қоғам институттарымен өзара іс-қимыл жасау;";
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Департамент басшысының Агенттіктің аппарат басшысы қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын орынбасарлары болады.";
20-тармақ алып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) Заң департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрыққа қол қойылғаннан кейін күнтізбелік он күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықтың Агенттіктің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Агенттіктің аумақтық органдарының басшылары осы бұйрықтан туындайтын тиісті шараларды қабылдасын.

35-8) проведение антикоррупционного мониторинга;
35-9) координация антикоррупционной политики, координация деятельности государственных органов, организаций в вопросах предупреждения коррупции, минимизации причин и условий, способствующих совершению коррупционных правонарушений;
35-10) координация деятельности антикоррупционных комплаенс-служб в субъектах квазигосударственного сектора в рамках методологической поддержки, проведения обучающих мероприятий и обмена информацией по противодействию коррупции в субъекте квазигосударственного сектора;
35-11) оценка уровня коррупции;
35-12) организация антикоррупционного просвещения;
35-13) организация комплекса мер, направленных на формирование в обществе антикоррупционной культуры;
35-14) координация деятельности государственных органов и организаций по исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-15) выработка предложений по совершенствованию образовательных программ в сфере формирования антикоррупционной культуры;
35-16) содействие и оказание методической помощи субъектам противодействия коррупции в реализации образовательных программ по антикоррупционному образованию и воспитанию, информационной и разъяснительной деятельности, исполнению государственного социального заказа, направленного на формирование антикоррупционной культуры;
35-17) взаимодействие с институтами гражданского общества по вопросам противодействия коррупции;";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Руководитель Департамента имеет заместителей, которые назначаются на должность и освобождаются от должностей руководителем аппарата Агентства.";
пункт 20 исключить.
2. Юридическому департаменту Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (далее – Агентство) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней после подписания настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства.
3. Руководителям территориальных органов Агентства принять соответствующие меры, вытекающие из настоящего приказа.

4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Төрағасы
Д. Жазықбай

4. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Председатель Агентства
Республики Казахстан по делам
государственной службы
Д. Жазықбай