"2025-2027 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 37-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 9 сәуірдегі № 39-4 шешімі
Сарысу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 37-3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Жаңатас қаласы бойынша:
1) кірістер – 973 008 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 278 461 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 125 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 882 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 685 540 мың теңге;
2) шығындар – 982 300 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 292 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 292 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 9 292 мың теңге.
2 тармақта:
Байқадам ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 185 964 мың теңге,оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 60 134 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 56 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 124 774 мың теңге;
2) шығындар – 199 863 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -13 899 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 899 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 13 899 мың теңге.
3 тармақта:
Жайылма ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 152 921 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 108 810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 44 111 мың теңге;
2) шығындар – 164 734 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 813 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 813 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 11 813 мың теңге.
4 тармақта:
Жаңаарық ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 142 921 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 27 404 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 150 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 115 367 мың теңге;
2) шығындар – 143 818 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -897 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 897 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 897 мың теңге.
5 тармақта:
Жаңаталап ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 105 167 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 37-3 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2025-2027 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 9 апреля 2025 года № 39-4
Сарысуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 37-3 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2025-2027 годы" следующие изменения:
в пункте 1:
По городу Жанатас:
1) доходы – 973 008 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 278 461 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 125 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 882 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 685 540 тысяч тенге;
2) затраты – 982 300 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 292 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 292 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 292 тысяч тенге.
в пункте 2:
По Байкадамскому сельскому округу:
1) доходы – 185 964 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 60 134 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 56 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 124 774 тысяч тенге;
2) затраты – 199 863 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -13 899 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 899 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 13 899 тысяч тенге.
в пункте 3:
По Жайылминскому сельскому округу:
1) доходы – 152 921 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 108 810 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 44 111 тысяч тенге;
2) затраты – 164 734 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 813 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 813 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 813 тысяч тенге.
в пункте 4:
По Жанаарыкскому сельскому округу:
1) доходы – 142 921 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 404 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 115 367 тысяч тенге;
2) затраты – 143 818 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -897 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 897 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 897 тысяч тенге.
в пункте 5:
По Жанаталапскому сельскому округу:
1) доходы – 105 167 тысяч тенге, в том числе:

2) шығындар – 43 059 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 720 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 720 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 2 720 мың теңге.
Аталған шешімнің 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1, 10-1 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Сарысу аудандық мәслихат төрағасы Ш. Мұсабеков
Сарысу аудандық мәслихатының

2) затраты – 43 059 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 720 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 720 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 720 тысяч тенге.
Приложения 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1, 10-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Сарысуского районного маслихата Ш. Мусабеков
Приложение 1 к решению
Сарысуского районного маслихата