2026 - 2028 жылдарға арналған Т. Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 45-4 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3 тармағымен.
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2026 - 2028 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1. Құлан ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 403122 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 311918 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23125 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 68079 мың теңге;
2) шығындар – 403122 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.
1.2. Луговой ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 228587 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 83946 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1431 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 143210 мың теңге;
2) шығындар – 228587 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.
1.3. Ақбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 87776 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18434 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 69342 мың теңге;
2) шығындар – 87776 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;

О бюджете сельских округов района Т. Рыскулова на 2026 - 2028 годы
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 25 декабря 2025 года № 45-4
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
Маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельских округов на 2026 - 2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1.1. По Куланскому сельскому округу:
1) доходы - 403122 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 311918 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23125 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68079 тысяч тенге;
2) затраты – 403122 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 0 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тысяч тенге.
1.2. По Луговскому сельскому округу:
1) доходы - 228587 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 83946 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1431 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 143210 тысяч тенге;
2) затраты – 228587 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 0 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тысяч тенге.
1.3. По Акбулакскому сельскому округу:
1) доходы - 87776 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18434 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 69342 тысяч тенге;
2) затраты – 87776 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

2. 2026 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен қарастырылған нысаналы ағымдағы трансферттер сомалары ескерілсін.
3. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасының міндетін уақытша атқарушы М. Мейманханов
2025 жылғы 25 желтоқсандағы №45-4
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
шешіміне 1- қосымша
2026 жылға арналған Құлан ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР

2. В бюджете сельских округов на 2026 год учесть суммы целевых текущих трансфертов, предусмотренных за счет средств районного бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Временно исполняющий обязанности председателя районного маслихата М. Мейманханов
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
от 25 декабря 2025 года №45-4
Бюджет сельского округа Кулан на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1.Доходы