"2025-2027 жылдарға арналған Т. Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 31-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 20 тамыздағы № 37-4 шешімі
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2024 жылдың 27 желтоқсандағы №31-4 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 және 17- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1. Құлан ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 613905 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 306821 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14177 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1436 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 291471 мың теңге;
2) шығындар – 626046 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -12141 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 12141 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 12141 мың теңге.
1.2. Луговой ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 324024 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 106381 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1002 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 216641 мың теңге;
2) шығындар – 324558 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -534 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 534 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 534 мың теңге.
1.3. Ақбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 92644 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21529 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 71115 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области "О бюджете сельских округов района Т. Рыскулова на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 31-4
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 20 августа 2025 года № 37-4
Маслихат района Т.Рыскулова Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области "О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года №31- 4 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 и 17, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1.1. По Куланскому сельскому округу:
1) доходы - 613905 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 306821 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14177 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1436 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 291471 тысяч тенге;
2) затраты – 626046 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -12141 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 12141 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 12141 тысяч тенге.
1.2. По Луговскому сельскому округу:
1) доходы - 324024 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 106381 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1002 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 216641 тысяч тенге;
2) затраты – 324558 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -534 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 534 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 534 тысяч тенге.
1.3. По Акбулакскому сельскому округу:
1) доходы - 92644 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21529 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 71115 тысяч тенге;

көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15- қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Е. Абуталипов
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2025 жылғы 20 тамыздағы
№ 37-4 шешіміне 1 қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№31-4 шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Құлан ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
1.КІРІСТЕР

приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Е. Абуталипов
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 37-4 от 20 августа 2025 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 31-4 от 27 декабря 2024 года
Бюджет сельского округа Кулан на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1.Доходы