Мойынқұм аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "2025-2027 жылдарға арналған Мойынқұм ауданының ауыл, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" № 35-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2025 жылғы 7 сәуірдегі № 37-2 шешімі
Мойынқұм аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мойынқұм аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "2025-2027 жылдарға арналған Мойынқұм ауданының ауыл, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" № 35-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1.2025-2027 жылдарға арналған ауыл, ауылдық округтерінің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1.1. Мойынқұм ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 211 443 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 86 647 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 124 796 мың теңге;
2) шығындар – 229 500 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18 057 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18 057 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18 057 мың теңге.
1.2. Бірлік ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 160 838 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 640 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 138 198 мың теңге;
2) шығындар – 163 877 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 039 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 039 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата "О бюджете сел, сельских округов Мойынкумского района на 2025 – 2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 35-2
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 7 апреля 2025 года № 37-2
Мойынкумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата "О бюджете сел, сельских округов Мойынкумского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 35-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сел, сельских округов на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1.1. По Мойынкумскому сельскому округу:
1) доходы – 211 443 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 86 647 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 124 796 тысяч тенге;
2) затраты – 229 500 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты- 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18 057 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 057 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 18 057 тысяч тенге.
1.2. По Берликскому сельскому округу:
1) доходы – 160 838 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 640 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 138 198 тысяч тенге;
2) затраты – 163 877 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты- 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 039 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 039 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 170 мың теңге."
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мойынқұм аудандық мәслихатының төрағасы
Н. Саурыков
Мойынқұм аудандық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 1 170 тысяч тенге."
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Мойынкумского района Саурыков Н.
Приложение 1 к решению
Мойынкумского районного маслихата