Меркі ауданының елді мекенінің шекарасын (шегі) белгілеу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 қарашадағы № 49-4 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Меркі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ, Меркі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Меркі ауданының елді мекенінің шекаралары (шегі) белгіленсін:
1) Ақермен ауылдық округіндегі Ақермен ауылының шекаралары (шегі) жалпы алаңы 810,3741 гектар 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін;
2) Ақермен ауылдық округіндегі Ақкөз-Қайнар ауылының шекаралары (шегі) жалпы алаңы 3245,8238 гектар 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін;
3) Кеңес ауылдық округіндегі Кеңес ауылының шекаралары (шегі) жалпы алаңы 3243,8727 гектар 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін;
2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және маслихаттың шешімінің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Меркі ауданының әкімі Е. Жиенқұлов
Меркі аудандық мәслихатының төрағасы М. Көкрекбаев
Меркі ауданы әкімінің аппараты
2025 жылғы 27 қарашадағы № 338 мен
Меркі аудандық мәслихаты
2025 жылғы 27 қарашадағы № 49-4
бірлескен қаулысы мен шешіміне
1-қосымша бірлескен қаулысы мен
шешімімен бекітілген
Ақермен ауылдық округінің Ақермен ауылының шекараларын белгілеу бойынша жер учаскелерінің түсіндірмесі
Шекараларда белгіленген жер учаскелері
Жалпы ауданы, гектар
е-
г-
і-
с-
т-
і-
к
о-
н-
ы-
ң
і-
ш-
і-
н-
д-
е
с-
у-
а-
р-
м-
а-
л-
ы
к-
ө-
п
ж-
ы-
л-
д-
ы-
қ
е-
к-
п-
е-
л-
е-
р
о-
н-
ы-
ң
і-
ш-
і-
н-
д-
е
б-
а-
у-
л-
а-
р
ш-
а-
б-
ы-
н-
д-
ы-
қ
ж-
а-
й-
ы-
л-
ы-
м
с-
у
а-
с-
т-
ы
ж-
о-
л-
д-
а-
р
а-
с-
т-
ы
Қ-
ұ-
р-
ы-
л-
ы-
с
а-
с-
т-
ы
б-
а-
с-
қ-
а
а-
л-
қ-
а-
п-
т-
а-
р
о-
р-
м-
а-
н
а-
л-
қ-
а-
п-
т-
а-
р-
ы
1
Ақермен ауылдық округінің Ақермен ауылының жерлері

Об установлении границ (черты) населенных пунктов Меркенского района
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 27 ноября 2025 года № 49-4
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Меркенского района ПОСТАНОВИЛ, Меркенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы (черты) населенных пунктов Меркенского района:
1) установить границы (черты) села Акермен Акерменского сельского округа общей площадью 810,3741 гектаров согласно приложению 1; 2) установить границы (черты) села Аккоз-Кайнар Акерменского сельского округа общей площадью 3245,8238 гектаров согласно приложению 2;
3) установить границы (черты) села Кенес Кенесского сельского округа общей площадью 3243,8727 гектаров согласно приложению 3;
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на заместителя акима района.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Меркенского района Е. Жиенкулов
Председатель Меркенского районного маслихата М. Кокрекбаев
Приложение 1 к совместному
постановлению и решению
акимата утверждено совместным
постановлением и решением
Аппарат акима Меркенского района
От 27 ноября 2025 года № 338 и
Меркенского районного маслихата
от 27 ноября 2025 года №49-4
экспликация земельных участков по установлению границ села Акермен Акерменского сельского округа
Земельные
участки,
предос-
тавлен-
ные в
границах
Общая площадь, гектар
п-
а-
ш-
н-
я
в
т-
о-
м
ч-
и-
с-
л-
е
о-
р-
о-
ш-
а-
е-
м-
ы-
е
м-
н-
о-
г-
о-
л-
е-
т-
н-
и-
е
н-
а-
с-
а-
ж-
д-
е-
н-
и-
я
в
т-
о-
м
ч-
и-
с-
л-
е
о-
г-
о-
р-
о-
д-
ы
с-
е-
н-
о-
к-
о-
с
п-
а-
с-
т-
б-
и-
щ-
а
п-
о-
д
в-
о-
д-
о-
й
п-
о-
д
д-
о-
р-
о-
г-
а-
м-
и
п-
о-
д
с-
р-
о-
и-
т-
е-
л-
ь-
с-
т-
в-
о
п-
р-
о-
ч-
и-
е
з-
е-
м-
л-
и
л-
е-
с-
н-
ы-
х
у-
г-
о-
д-
ь-
и
1
Земли села Акермен Акерменского сельского округа

810,3741
59,0
27,14
5,0
3,46
38,
7037
421,
5363
13,0
85,0
14,0
161,0
10,0
2
Оның ішінде елді мекен жерлері
3,1341
0,0
0,0
0,0
0,0
0,0
3,
1341
0,0
0,0
0,0
0,0
0,0
Меркі ауданы әкімінің аппараты
2025 жылғы 27 қарашадағы № 338 мен
Меркі аудандық мәслихаты
2025 жылғы 27 қарашадағы № 49-4
бірлескен қаулысы мен шешіміне
2-қосымша бірлескен қаулысы
мен шешімімен бекітілген
Ақермен ауылдық округінің Ақкөз-Қайнар ауылының шекараларын белгілеу бойынша жер учаскелерінің түсіндірмесі
Шекараларда белгіленген жер учаскелері
Жалпы ауданы, гектар
е-
г-
і-
с-
т-
і-
к
о-
н-
ы-
ң
і-
ш-
і-
н-
д-
е
с-
у-
а-
р-
м-
а-
л-
ы
к-
ө-
п
ж-
ы-
л-
д-
ы-
қ
е-
к-
п-
е-
л-
е-
р
о-
н-
ы-
ң
і-
ш-
і-
н-
д-
е
б-
а-
у-
л-
а-
р
ш-
а-
б-
ы-
н-
д-
ы-
қ
ж-
а-
й-
ы-
л-
ы-
м
с-
у
а-
с-
т-
ы
ж-
о-
л-
д-
а-
р
а-
с-
т-
ы
Қ-
ұ-
р-
ы-
л-
ы-
с
а-
с-
т-
ы
б-
а-
с-
қ-
а
а-
л-
қ-
а-
п-
т-
а-
р
о-
р-
м-
а-
н
а-
л-
қ-
а-
п-
т-
а-
р-
ы
1
Ақермен ауылдық округінің Ақкөз-Қайнар ауылының жерлері

810,3741
59,0
27,14
5,0
3,46
38,
7037
421,
5363
13,0
85,0
14,0
161,0
10,0
2
В том числе земли населенного пункта
3,1341
0,0
0,0
0,0
0,0
0,0
3,
1341
0,0
0,0
0,0
0,0
0,0
Приложение 2 к совместному
постановлению и решению
акимата утверждено совместным
постановлением и решением
Аппарат акима Меркенского района
От 27 ноября 2025 года № 338 и
Меркенского районного маслихата
от 27 ноября 2025 года №49-4
Экспликация земельных участков по установлению границ села Аккоз-Кайнар Акерменского сельского округа
Земельные
участки,
предос-
тавлен-
ные в
границах
Общая площадь, гектар
п-
а-
ш-
н-
я
в
т-
о-
м
ч-
и-
с-
л-
е
о-
р-
о-
ш-
а-
е-
м-
ы-
е
м-
н-
о-
г-
о-
л-
е-
т-
н-
и-
е
н-
а-
с-
а-
ж-
д-
е-
н-
и-
я
в
т-
о-
м
ч-
и-
с-
л-
е
о-
г-
о-
р-
о-
д-
ы
с-
е-
н-
о-
к-
о-
с
п-
а-
с-
т-
б-
и-
щ-
а
п-
о-
д
в-
о-
д-
о-
й
п-
о-
д
д-
о-
р-
о-
г-
а-
м-
и
п-
о-
д
с-
р-
о-
и-
т-
е-
л-
ь-
с-
т-
в-
о
п-
р-
о-
ч-
и-
е
з-
е-
м-
л-
и
л-
е-
с-
н-
ы-
х
у-
г-
о-
д-
ь-
и
1
Земли села Аккоз-Кайнар Акерменского сельского округа