Қордай ауданы Масанчи ауылдық округі Масанчи ауылындағы Береговая көшесін Шерхан Мұртаза көшесі деп атау туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Масаншы ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 15 желтоқсандағы № 243 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына және "Қазақстан Республикасының әкімшіліқ-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2025 жылғы 17 қыркүйектегі қорытындысы негізінде және халықтың пікірін ескере отырып, Масанчи ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қордай ауданы Масанчи ауылдық округі Масанчи ауылындағы Береговая көшесін Шерхан Мұртаза көшесі деп қайта аталсын
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күніненкейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі м. у. а. А.Е. Есиркепов

О переименовании улицы Береговая на улицу Шерхан Мұртаза Масанчинского сельского округа Кордайского района
Решение акима Масанчинского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 15 декабря 2025 года № 243
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан" Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Жамбылкой областной ономастической комиссии от 17 сентября 2025 года и с учетом мнения населения, аким Масанчинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Береговая на улицу Шерхана Муртазы Масанчинского сельского округа
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Данное решение вступает в силу после первого официального опубликования.
В.и.о. акима Масанчинского сельского округа Есиркепов А. Е.