"2025-2027 жылдарға арналған Қордай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 39-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 9 сәуірдегі № 42-2 шешімі
Қордай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Қордай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 39-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алға ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64 783 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 901 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49 812 мың теңге;
2) шығындар – 64 921 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 138 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 138 мың теңге, оның ішінде;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 138 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Ауқатты ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 180 645 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 77 051 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 150 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 103 444 мың теңге;
2) шығындар – 183 583 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 938 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 938 мың теңге, оның ішінде;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 39-2 "О бюджете сельских округов Кордайского района на 2025-2027 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 9 апреля 2025 года № 42-2
Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата "О бюджете сельских округов Кордайского района на 2025–2027 годы от 30 декабря 2024 года № 39-2 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алгинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 783 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –14 901 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 70 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 812 тысяч тенге;
2) затраты – 64 921 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 138 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 138 тысяч тенге, в том числе;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 138 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Аухаттинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 180 645 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 77 051 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 103 444 тысяч тенге;
2) затраты – 183 583 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 2 938 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 2 938 тысяч тенге, в том числе;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 313 мың теңге, оның ішінде;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 313 мың теңге".
2. Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 313 тысяч тенге, в том числе;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 313 тысяч тенге".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 к настоящему решению.