Жуалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-3 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 тамыздағы № 48-2 шешімі
Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жуалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 35-3 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жалдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 761 076 мың теңге;
салықтық түсімдер – 2 692 600 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 35 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 45 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 987 976 мың теңге.
2) шығындар – 9 964 054 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 159 257 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 241 818 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 82 561 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 159 257 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 159 257 мың теңге:
қарыздар түсімі – 241 818 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 82 561 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 35-3 "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 18 августа 2025 года № 48-2
Жуалынский районный маслихат ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 35-3 "О районном бюджете на 2025-2027 годы" следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 761 076 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 692 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 35 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 45 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 987 976 тысяч тенге.
2) затраты – 9 964 054 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 159 257 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 241 818 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 82 561 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –159 257 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 159 257 тысяч тенге:
поступление займов – 241 818 тысяч тенге;
погашение займов – 82 561 тысяч тенге;

бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы – 202 978 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілді.
Мәслихат төрағасы З. Бурлибаев
Жуалы аудандық мәслихатының
2025 жылғы 18 тамыздағы
№ 48-2 шешіміне 1 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№35-3 шешіміне 1-қосымша
Жуалы ауданының 2025 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1. КІРІС

используемые остатки бюджетных средств – 202 978 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата З. Бурлибаев
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
от 18 августа 2025 года № 48-2
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
от 25 декабря 2024 года №35-3
Районный бюджет Жуалынского района на 2025 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
І.ДОХОДЫ