2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 49-2 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 5 тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 88-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 443 964 мың теңге;
салықтық түсімдер – 6 127 513 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 666 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 477 900 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 826 885 мың теңге;
2) шығындар – 8 444 807 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 61 071 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 99 475 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 38 404 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -61 914 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 61 914 мың теңге;
қарыздар түсімі – 99 475 мың теңге;

"О районном бюджете на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Жамбылской области от 23 декабря 2025 года № 49-2
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 5 настоящего решения.
В соответствии со статьей 88 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 443 964 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 127 513 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 666 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 477 900 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 826 885 тысяч тенге;
2) затраты – 8 444 807 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 61 071 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 99 475 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 38 404 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -61 914 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 61 914 тысяч тенге:
поступления займов – 99 475 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 37 561 мың теңге;
бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы – 0 мың теңге.
2. 2026 жылға ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін трансферттердің бөлінуі Жамбыл ауданы әкімінің қаулысы негізінде айқындалады.
3. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Заңының 510 бабының 1 тармағына сәйкес 2026-2028 жылдарға жер заңнамасына сәйкес жүргiзiлетiн жердi аймаққа бөлу жобалары (схемалары) негiзiнде жер салығының мөлшерлемелерін Салық кодексінің 505 және 506 баптарында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелерінің 50 пайызға жоғарылату белгіленсін.

погашение займов – 37 561 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
2. Объем трансфертов бюджетам аульных округов на 2026 год определяются на основании постановления акимата Жамбылского района.
3. В соответствии с пунктом 1 статьй 510 Налогового кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) установить на 2026-2028 года на основании проектов (схем) зонирования земель повышение ставки земельного налога на 50 процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 505 и 506 Налогового Кодекса.

47712
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
47712
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
47712
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
737103
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
167000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
167000
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
430686
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
56225
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
87617
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4048
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
3000
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
277796
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
129417
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75417
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
8000
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
45000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
10000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
295350
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5353
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
5353
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
889
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
889
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

47712
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
47712
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
47712
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
737103
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
167000
005
Государственная адресная социальная помощь
167000
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
430686
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
56225
006
Оказание жилищной помощи
2000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
87617
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4048
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3000
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
277796
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
129417
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
75417
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
8000
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
45000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
10000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
295350
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5353
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
5353
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
889
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
889
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

112649
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
15650
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
15650
462
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
37276
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36831
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
445
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
53216
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40598
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
12218
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6507
057
Жануарларға арналған баспаналарды, уақытша ұстау пункттерін ұстау
6507
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
37175
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
37175
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
33175
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1000
12
Көлік және коммуникация
453355
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
453355
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
74530
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық) қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
236425
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
142400
13
Басқалар
1034622
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
130000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
130000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
904622
079
Ауыл-Ел бесігі жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік

112649
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
15650
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
15650
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
37276
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
36831
006
Капитальные расходы государственного органа
445
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
53216
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
40598
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
12218
007
Капитальные расходы государственного органа
400
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6507
057
Содержание приютов, пунктов временного содержания для животных
6507
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
37175
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
37175
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
33175
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3000
015
Капитальные расходы государственного органа
1000
12
Транспорт и коммуникации
453355
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
453355
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
74530
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениямСубсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
236425
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
142400
13
Прочие
1034622
452
Отдел финансов района (города областного значения)
130000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
130000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
904622
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

1700
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
660629
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
35590
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35004
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
586
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1196801
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
483519
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
51810
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
661472
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
34325
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті,өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34325
02
Қорғаныс
79432
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
79432
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
33822
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
7693
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдардың құрылмаған елді мекендердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
37917
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
47712
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
47712
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
47712
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
737103
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
167000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
167000
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
430686
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
56225
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
87617
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету

1700
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
660629
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
35590
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
35004
004
Капитальные расходы государственного органа
586
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1196801
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
483519
013
Капитальные расходы государственного органа
51810
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
661472
494
Отдел предпринимательства и промышленностирайона (города областного значения)
34325
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
34325
02
Оборона
79432
122
Аппарат акима района (города областного значения)
79432
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
33822
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
7693
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
37917
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
47712
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
47712
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
47712
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
737103
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
167000
005
Государственная адресная социальная помощь
167000
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
430686
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
56225
006
Оказание жилищной помощи
2000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
87617
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому

306635
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
5000
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5000
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
283595
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
282595
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
1000
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
46000
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
46000
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
31126
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24926
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдарының күрделі шығыстары
6200
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
264222
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87043
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
174532
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдарының күрделі шығыстары
2647
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
112649
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
15650
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
15650
462
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
37276
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36831
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
445
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
53216
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40598
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
12218
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6507
057
Жануарларға арналған баспаналарды, уақытша ұстау пункттерін ұстау
6507
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
34175
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

306635
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5000
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5000
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
283595
006
Функционирование районных (городских) библиотек
282595
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1000
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
46000
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
46000
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
31126
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
24926
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6200
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
264222
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
87043
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
174532
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2647
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
112649
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
15650
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
15650
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
37276
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
36831
006
Капитальные расходы государственного органа
445
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
53216
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
40598
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
12218
007
Капитальные расходы государственного органа
400
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6507
057
Содержание приютов, пунктов временного содержания для животных
6507
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
34175
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)