"Байзақ ауданы Жалғызтөбе ауылдық округі Жетібай ауылының кейбір құрамдас бөліктерін қайта атау туралы" Жалғызтөбе ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 21 маусымдағы № 23 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы Жалғызтөбе ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 7 қазандағы № 49 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына сәйкес Жалғызтөбе ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Байзақ ауданы Жалғызтөбе ауылдық округі Жетібай ауылының кейбір құрамдас бөліктерін қайта атау туралы" Жалғызтөбе ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 21 маусымдағы№ 23 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 198080 болып тіркелген, 2024 жылғы 28 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалғызтөбе ауылдық округінің әкімі М. Тайтелиев

О признании утратившим силу решения акима Жалгизтюбинского сельского округа от 21 июня 2024 года № 23 "О переименовании некоторых составных частей села Жетибай Жалгизтюбинского сельского округа Байзакского района"
Решение акима Жалгизтюбинского сельского округа Байзакского района Жамбылской области от 7 октября 2025 года № 49
В соответствии статьи 37 Закона Республики Казакстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Жалгизтюбинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жалгизтюбинского сельского округа от 21 июня 2024 года № 23 "О переименовании некоторых составных частей села Жетибай Жалгизтюбинского сельского округа Байзакского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 198080, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 28 июня 2024 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жалгизтюбинского сельского округа Тайтелиев М.