Байзақ ауданы Бурыл ауылдық округі Бурыл ауылының құрамдас бөліктеріне атау беру туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы Бурыл ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 6 қарашадағы № 117 шешімі
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 17 қыркүйектегі қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Бурыл ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Байзақ ауданы Бурыл ауылдық округі Бурыл ауылындағы Байзақ датқа алабының көшелеріне атау берілсін:
1 - көшесі Салауат көшесіне;
2 - көшесі Жерұйық көшесіне;
3 - көшесі Тұмар көшесіне;
4 - көшесі Ордабасы көшесіне;
5 - көшесі Көксай көшесіне;
6 - көшесі Береке көшесіне;
7 - көшесі Көктем көшесіне;
8 - көшесі Ұлытау көшесіне;
9 - көшесі Жуалы көшесіне;
10 - көшесі Байқоныр көшесіне;
11 - көшесі Құлан көшесіне;
12 - көшесі Балқаш көшесіне;
13 - көшесі Арал көшесіне;
15 - көшесі Тұран көшесіне;
Арай алабының:
6 - көшесі Қайнар көшесіне;
11- көшесі Аңсар көшесіне.
2. Байзақ ауданы Бурыл ауылдық округі Құмжота ауылындағы Нұр алабының:
1 - көшесі Жас қыран көшесіне;
2 - көшесі Жерұйық көшесіне;
3 - көшесі Ақбаян көшесіне;
4 - көшесі Ақбидай көшесіне;
5 - көшесі Ақжар көшесіне;
6 - көшесі Ақжүніс көшесіне;
7 - көшесі Ақотау көшесіне;
8 - көшесі Ақсарай көшесіне;
9 - көшесі Аманат көшесіне;
10 - көшесі Құлагер көшесіне;
11 - көшесі Назқоныр көшесіне;
12 - көшесі Арна көшесіне;
13 - көшесі Атамұра көшесіне;
14 - көшесі Күншуақ көшесіне;
15 - көшесі Қазына көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бурыл ауылдық округінің әкімі М. Жұматаев

О присвоении наименований составным частям села Бурыл Бурылского сельского округа Байзакского района
Решение акима Бурылского сельского округа Байзакского района Жамбылской области от 6 ноября 2025 года № 117
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан",с учетам мнения населения села на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от17 сентября 2025 года, аким Бурылского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования составным частям по массиву Байзақ датқа села Бурыл Бурылского сельского округаБайзакского района:
1 - улица на улицу Салауат;
2 - улица на улицу Жерұйық;
3 - улица на улицу Тұмар;
4 - улица на улицу Ордабасы;
5 - улица на улицу Көксай;
6 - улица на улицу Береке;
7 - улица на улицу Көктем;
8 - улица на улицу Ұлытау;
9 - улица на улицу Жуалы;
10 - улица на улицу Байқоныр;
11 - улица на улицу Құлан;
12 - улица на улицу Балқаш;
13 - улица на улицу Арал;
15 - улица на улицу Тұран;
по массиву Арай:
6 - улица на улицу Қайнар;
11 - улица на улицу Аңсар.
2. по массиву Нұр села Құмжота Бурылского сельского округа Байзакского района:
1 - улица на улицу Жас қыран;
2 - улица на улицу Жерұйық;
3 - улица на улицу Ақбаян;
4 - улица на улицу Ақбидай;
5 – улица на улицуАқжар;
6 - улица на улицу Ақжүніс;
7 - улица на улицу Ақотау;
8 - улица на улицуАқсарай;
9 - улица на улицу Аманат;
10 - улица на улицу Құлагер;
11 - улица на улицу Назқоныр;
12 - улица на улицу Арна;
13 - улица на улицу Атамұра;
14 - улица на улицу Күншуақ;
15 - улица на улицу Қазына.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бурылского сельского округа Жұматаев М.