2025-2026 оқу жылына жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2025 жылғы 21 тамыздағы № 180 қаулысы.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2025-2026 оқу жылына жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1, 2 - қосымшаларына сәйкес орналастырылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесінің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Жамбыл облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін оның Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысы әкімінің міндетін атқарушы Н. Календеров
Жамбыл облысы әкімдігінің
2025 жылғы "_21_" тамыздағы
№ 180 қаулысына 1-қосымша

О размещении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2025-2026 учебный год
Постановление акимата Жамбылской области от 21 августа 2025 года № 180.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разместить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2025-2026 учебный год согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление образования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Жамбылской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Жамбылской области Н. Календеров
Н. Оршубеков
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылской области
от "_21_" августа 2025 года № 180

2025-2026 оқу жылына жоғары білімі бар (бакалавриат) кадрларды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы (жергілікті бюджет есебінен)
Ескерту. Қосымша-1 жаңа редакцияда - Жамбыл облысы әкімдігінің 02.12.2025 № 245 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Даярлау бағыттарының коды және сыныпталуы
Білім беру бағдарламасы тобының коды және атауы
2025-2026 оқу жылына мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысының көлемі (орын саны)
Оқу жылында
1 студентті оқытуға жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге) күндізгі оқу (толық оқу)
ерекше мәртебесі бар жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
басқа жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
С. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті
1

Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием (бакалавриат) на 2025-2026 учебный год (за счет местного бюджета)
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Жамбылской области от 02.12.2025 № 245 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Код и наименование группы
образовательных программ
Объем
госу-
дарс-
твен-
ного
обра-
зова-
тель-
ного
заказа
на
2025-
2026
учеб-
ный
год
(коли-
чество
мест)
Средняя стоимость расходов на обучение 1 студента за учебный год (тенге) очное обучение (полное обучение)
организации высшего и (или) послевузовского образования с особым статусом
другие организации высшего (или) послевузовского образования с особым статусом
Казахский национальный медицинский университет им. С. Асфендиярова
1

6B02 Өнер және гуманитарлық ғылымдар
6В022 Гуманитарлық ғылымдар
В033 Дінтану және теология
7
1209300
1055900
М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университеті
6
6В08 Ауыл шаруашылығы және биоресурстар
6B082 Мал шаруашылығы
B078 Мал шаруашылығы
3
933600
831800
Барлығы
30
Жамбыл облысы әкімдігінің
2025 жылғы "_21_" тамыздағы
№_180_қаулысына 2-қосымша
2025-2026 оқу жылына жоғары орнынан кейінгі (резидентура) білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы (жергілікті бюджет есебінен)
Ескерту. Қосымша-2 жаңа редакцияда - Жамбыл облысы әкімдігінің 02.12.2025 № 245 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Білім беру бағдарламасы тобының коды
және атауы
2025-2026 оқу жылына мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысының көлемі (орын саны)
Оқу жылында
1 студентті оқытуға жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге) күндізгі оқу (толық оқу)
ерекше мәртебесі бар жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
басқа жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
С. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті
1

6B02 Искусство и гуманитарные науки
6В022 Гуманитарные науки
В033 Религия и теология
7
1209300
1055900
Южно-Казахста́нский университе́т имени М. О. Ауэзова
6
6B08 Сельское хозяйство и биоресурсы
6B082 Животноводство
B078 Животноводство
3
933600
831 00
Всего
30
Приложение 2 к постановлению
акимата Жамбылской области
от "_21_" августа 2025 года № 180
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с послевузовским образованием (резидентура) на 2025-2026 учебный год (за счет местного бюджета)
Сноска. Приложение 2 в редакции постановления акимата Жамбылской области от 02.12.2025 № 245 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Код и классификация области образования
Код и найменование группы
образовательных программ
Объем государственного образовательного заказа на 2025-2026 учебный год (количество мест)
Средняя стоимость расходов на обучение 1 студента за учебный год (тенге) очное обучение (полное обучение)
организации высшего и (или) послевузовского образования с особым статусом
другие организации высшего (или) послевузовского образования с особым статусом
1