"Жамбыл облысы аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2024 жылғы 27 ақпандағы № 43 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2025 жылғы 4 ақпандағы № 24 қаулысы
Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1."Жамбыл облысы аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2024 жылғы 27 ақпандағы № 43 қаулысына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2, 3, 4, 5, 6 – қосымшалары осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Жамбыл облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Тараз қаласы мен аудан әкімдері осы қаулыдан туындайтын шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Е. Қарашөкеев
Жобаны ұсынушы:
Жамбыл облысы әкімдігінің
ауыл шаруашылығы
басқармасының басшысы Қ. Көшенов
Жамбыл облысы әкімдігінің
2025 жылғы "___" "______"
№___қаулысына 1-қосымша
Жамбыл облысы әкімдігінің
2024 жылғы 27 ақпандағы
№ 43 қаулысына 1- қосымша
Жамбыл облысы аумағында жатаған (қызғылт) у кекіремен (Acroptilon repens D.C.) зақымданған алқаптар көлемінде карантин режимі енгізілген карантин аймағы
Ауылдық округтердің және қалалардың атауы
Жер учаскесінің тиесілігі
Зақымданған алаң, гектар
1
Байзақ ауданы
Ботамойнақ
"Жамбыл" облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
75
"Үшбұлақ" станциясы
3
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық Компаниясы" акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
39
"Шарипов" шаруа қожалығы

О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 27 февраля 2024 года № 43 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Жамбылской области"
Постановление акимата Жамбылской области от 4 февраля 2025 года № 24
Акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в постановление акимата Жамбылской области от 27 февраля 2024 года № 43 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Жамбылской области":
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Жамбылской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области после его официального опубликования.
3. Акимам города Тараз и районов обеспечить принятие мер, вытекающих из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жамбылской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Е. Карашукеев
Проект вносит:
Руководитель управления
сельского хозяйства
акимата Жамбылской области К. Кошенов
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылской области
от "___" "____" 2025 года №___
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылской области
от 27 февраля 2024 года № 43
Карантинная зона с введением карантинного режима на территории Жамбылской области в объемах зараженных площадей горчаком ползучим (Acroptilon repens (D.C.)
Наименование сельских округов и городов
Принадлежность земельного участка
Площадь заражения, гектар
1
Байзакский район
Ботамойнакский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
75
станция "Үшбұлақ"
3
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания ҚазАвтоЖол"
39
крестьянское хозяйство "Шарипов"

0,08
Төле би көшесі
1,3
Тәуке хан көшесі
0,1
Желтоқсан көшесі
4
Тараз айналмалы жолы
1
Асанбай Асқаров көшесі
1,8
Байзақ Батыр көшесі
2
Қолбасшы Қойгелді көшесі
2
"Ұлы дала" мөлтек ауданы
6
Қала бойынша барлығы
66,7465
Облыс бойынша барлығы
32 436,9565
Жамбыл облысы әкімдігінің
2025 жылғы "___" "______"
№___қаулысына 2-қосымша
Жамбыл облысы әкімдігінің
2024 жылғы 27 ақпандағы
№ 43 қаулысына 2- қосымша
Жамбыл облысы аумағында арам сояумен (Cuscuta sp.) зақымданған алқаптар көлемінде карантин режимі енгізілген карантин аймағы
Аудандық округтердің және қалалардың атауы
Жер учаскесінің тиесілігі
Зақымданған алаң, гектар
1
Байзақ ауданы
Ботамойнақ
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
28
Дихан
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12
"Байзақ ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
Жаңатұрмыс
"Ниет" шаруа қожалығы
5
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
"Байзақ ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
7
Қостөбе
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
7
"Тараз қалаллық әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
"Erk-Oil" автокөлікке жанармай құю станциясы
0,3
"Қазақстан темір жолы" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы "Жамбыл магистралдық желі бөлімшесі" филиалы
7,7
ауылдық округ жері
2,05
Сазтерек
"Байзақ ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
11
Түймекент
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
Темірбек
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
Ынтымақ
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1
Аудан бойынша барлығы
117,05
2
Жамбыл ауданы
Аса
"Дүлдүл" шаруа қожалығы
3
"Нұрдаулет" шаруа қожалығы
7
"Ерсұлтан" шаруа қожалығы
9
Ақбастау
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
Бесағаш
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1,5
Гродеково
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Ерназар
Жамбыл ауданы әкімдігінің "Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" бөлімі
6
Жамбыл
"Сады востока" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

0,08
улица Толе би
1,3
улица Тауке хана
0,1
улица Желтоксан
4
кольцевая дорога Тараза
1
улица Асанбай Аскарова
1,8
улица Байзақ Батыра
2
улица Колбасшы Койгелді
2
микрорайон "Ұлы дала"
6
Всего по городу
66,7465
Всего по области
32 436,9565
Приложение 2 к постановлению
акимата Жамбылской области
от "___" "____" 2025 года №___
Приложение 2 к постановлению
акимата Жамбылской области
от 27 февраля 2024 года № 43
Карантинная зона с введением карантинного режима на территории Жамбылской области в объемах зараженных площадей повиликой (Guscuta sp.)
Наименова ние районных округов и городов
Принадлежность земельного участка
Площадь заражения, гектар
1
Байзакский район
Ботамойнакский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
28
Диханский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
12
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Байзакского района"
5
Жанатурмысский
крестьянское хозяйство "Ниет"
5
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
8
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Байзакского района"
7
Костюбинский
кКоммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
7
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз"
4
автомобильная заправочная станция "Erk-Oil"
0,3
филиал "Жамбылское отделение магистральной сети "акционерного общества" Национальная компания "Қазақстан темір жолы"
7,7
земля сельского округа
2,05
Сазтерекский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Байзакского района"
11
Туймекентский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
4
Темирбекский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
15
Ынтымакский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
1
Всего по району
117,05
2
Жамбылский район
Асинский
крестьянское хозяйство "Дулдул"
3
крестьянское хозяйство "Нурдаулет"
7
крестьянское хозяйство "Ерсултан"
9
Акбастауский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
5
Бесагашский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
1,5
Гродековский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
2
Ерназарский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылского района"
6
Жамбылский
товарищество с ограниченной ответственностью "Сады востока"

0,15
Көлқайнар
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
2
Жамбыл ауданы әкімдігінің "Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" бөлімі
6
Қаракемер
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Өрнек
Жамбыл ауданы әкімдігінің "Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" бөлімі
5
"Ауғанбаев Д." шаруа қожалығы
3,6
ауылдық округ жері
2
Жамбыл ауданы әкімдігінің "Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" бөлімі
2
Тоғызтарау
Жамбыл ауданы әкімдігінің "Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" бөлімі
3
Аудан бойынша барлығы
59,25
3
Жуалы ауданы
Шақпақ ата
"Жуалы ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Ақтөбе
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
0,4
Билікөл
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Билікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4,3
Боралдай
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
Жетітөбе
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
Нұрлыкент
"Жуалы ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1,5
Мыңбұлақ
"Жуалы ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Қызыларық
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Қарасаз
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
"Жуалы ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
Қошқарата
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
40
Аудан бойынша барлығы

0,15
Колькайнарский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
2
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
6
Каракемерский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
2
Орнекский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
5
крестьянское хозяйство "Ауғанбаев Д."
3,6
земля сельского округа
2
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
2
Тогызтарау
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
3
Всего по району
59,25
3
Жуалынский район
Шакпакатинский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района"
2
Актюбинский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
0,4
Биликольский
коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Биликольского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
4,3
Боралдайский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
5
Жетитюбинский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
4
Нурлыкентский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района"
1,5
Мынбулакский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района"
2
Кызыларыкский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
2
Карасазский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
2
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района"
20
Кошкаратинский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
40
Всего по району

83,2
3
Қордай ауданы
Ауқатты
"Қордай ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
5
Алға
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
4
Бетқайнар
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
6
Жамбыл
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
15
Қасық
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
10
Қақпатас
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
11
Қарасу
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
3
Қордай
Қордай ауылының көше бойлары
5
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
5
Масанчи
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
3
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық Компаниясы" акционерлік қоғамы" Жамбыл облысы Қордай аудандық ДЭУ-34
10
Сарыбұлақ
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
8
Степной
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық Компаниясы" акционерлік қоғамы" Жамбыл облысы Қордай аудандық ДЭУ-34
30
Аудан бойынша барлығы
125
4
Меркі ауданы
Ақарал
ауылдық округ жері
11
Андас батыр
ауылдық округ жері
3
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
5
"Меркі ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Аспара
"Меркі ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Ақермен
"Меркі ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
Ақтоған
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
2
ауылдық округ жері
3
Жаңатоған
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық Компаниясы" акционерлік қоғамы" Жамбыл облыстық филиалы
6
Жамбыл
ауылдық округ жері
7
"Қуан и Д" шаруа қожалы
25
"Көбек" шаруа қожалы
10
Кеңес
ауылдық округ жері
1
Меркі
су шаруашылығы жері
2
"Меркі ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Ойтал
"Меркі ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
Сарымолдаев
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
3
"Меркі ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Сұрат
"Меркі ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Тәтті
"Меркі ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
Аудан бойынша барлығы

83,2
3
Кордайский район
Аукаттинский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Кордайского района"
10
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
5
Алгинский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
4
Беткайнарский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
6
Жамбылский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
15
Касыкский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
10
Какпатасский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
11
Карасуский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
3
Кордайский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
5
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
5
Масанчинский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
3
Кордайский районный ДЭУ-34 Жамбылской области акционерного общества "Национальная компания ҚазАвтоЖол"
10
Сарыбулакский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
8
Степное
Кордайский районный ДЭУ-34 Жамбылской области акционерного общества "Национальная компания ҚазАвтоЖол"
30
Всего по району
125
4
Меркенский район
Акаралский
земля сельского округа
11
Андас батыра
земля сельского округа
3
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
5
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
2
Аспаринский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
2
Акерменский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
2
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
4
Актоганский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
2
земля сельского округа
3
Жанатоганский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
6
Жамбылский
земля сельского округа
7
крестьянское хозяйство "Қуан и Д"
25
крестьянское хозяйство "Көбек"
10
Кенесский
земля сельского округа
1
Меркенский
земля водного хозяйства
2
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
2
Ойталский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
3
Сарымолдаевский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
3
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
2
Суратский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
2
Таттинский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
3
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
3
Всего по району

103
5
Мойынқұм ауданы
Бірлік
әкімшілік жері
1
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2,4
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық Компаниясы" акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
0,19
Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы, Көктерек ормандары және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі коммуналдық мемлекеттік мекемесі
0,33
Қызылтал
әкімшілік жері
1,3
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2,6
Қызылотау
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1,2
Қылышбай
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6,7
Қарабөгет
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1,5
Мойынқұм
(әкімшілікке қарасты жерлер)
Б. Момышұлы көшесі
0,050
Т. Әубәкіров көшесі
0,045
А. Құнанбаев көшесі
0,065
Абылайхан көшесі
0,119
Аудан бойынша барлығы
17,499
6
Сарысу ауданы
Жаңатас қаласы
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
Жайылма
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
Жаңаарық
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
48
Жаңаталап
"Сарысу ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12
Игілік
"Сарысу ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
Аудан бойынша барлығы
95
7
Талас ауданы
Ақкөл
ауыл іші жері
1
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
Берікқара
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
75
Қаратау қаласы
"Қаратау" станциясы
0,86
Қаратау қаласы әкімі аппараты
7
Қаратау
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14
Қасқабұлақ
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
7
Тамды
ауыл іші жері
1
"Талас ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
Аудан бойынша барлығы

103
5
Мойынкумский район
Бирликский
земля администрации
1
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
2,4
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания ҚазАвтоЖол"
0,19
коммунальное государственное учреждение по охране лесов и животного мира Коктерек, "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области"
0,33
Кызылталский
земля администрации
1,3
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
2,6
Кызылотауский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
1,2
Кылышбайский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
6,7
Карабогетский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
1,5
Мойынкумский (административ ные земли)
улица Б. Момышұлы
0,050
улица Т. Әубәкіров
0,045
улица А. Құнанбаев
0,065
улица Абылайхан
0,119
Всего по району
17,499
6
Сарысуский район
город Жанатас
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
20
Жайылминский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
5
Жанаарыкский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
48
Жанаталапский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Сарысуского района"
12
Игиликский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Сарысуского района"
10
Всего по району
95
7
Таласский район
Аккольский
сельский местность
1
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
3
Бериккаринский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
75
город Каратау
станция "Қаратау"
0,86
аппарат акима города Каратау
7
Каратауский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
14
Каскабулакский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
7
Тамдинский
селский местность
1
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Таласского района"
8
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
8
Всего по району

0,55
Тараз қаласы әкімдігінің "Тұрғын үй кооммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" бөлімі, Қызылжұлдыз ауылы, Апатаев көшесі
1
Тараз қаласы әкімдігінің "Тұрғын үй кооммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" бөлімі, Қызылжұлдыз ауылы шекарасынан Байзақ ауданы шекарасына дейін (жол бойы)
1
Тараз қаласы әкімдігінің "Тұрғын үй кооммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" бөлімі, Генерал С. Рахимов көшесі
0,9
Тараз қаласы әкімдігінің "Тұрғын үй кооммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" бөлімі, Ұлбике ақын көшесі
0,8
Тараз қаласы әкімдігінің "Тұрғын үй кооммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Саңырақ батыр көшесі
1,6
Тараз қаласы әкімдігінің "Тұрғын үй кооммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Е. Ниетқалиев көшесі
1,6
Тараз қаласы әкімдігінің "Тұрғын үй кооммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Көшеней көшесі
1
Тараз қаласы әкімдігінің "Тұрғын үй кооммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қ. Сатпаев көшесі
0,64
Тараз қаласы әкімдігінің "Тұрғын үй кооммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қосы батыр көшесі
0,5
Тараз қаласы әкімдігінің "Тұрғын үй кооммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қапал батыр көшесі
1
Тараз қаласы әкімдігінің "Тұрғын үй кооммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тектұрмас этно-мәдени көшесі
1
Тараз қаласы әкімдігінің "Тұрғын үй кооммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Д. Қонаев көшесі
0,7
Тараз қаласы әкімдігінің "Тұрғын үй кооммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазыбек би көшесі
1
Тараз қаласы әкімдігінің "Тұрғын үй кооммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, А. Комратов көшесі
0,9
Қала бойынша барлығы
22,53
Облыс бойынша барлығы

0,55
"Отдел жилищное коммунальное хозяйство, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" акимата города Тараз" село Кызылжулдыз, улица Апатаева
1
"Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз" от границы села Кызылжулдыз до границы Байзакского района (вдоль дороги)
1
"Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараза", улица Генерала С. Рахимова
0,9
"Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараза", улица Улбике акына
0,8
"Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараза", улица Санырак батыра
1,6
"Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараза", улица Е. Ниеткалиева
1,6
"Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараза", улица Көшеней
1
"Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараза", улица Қ. Сатпаева
0,64
"Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараза", улица Қосы батыр
0,5
"Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараза", улица Қапал батыра
1
"Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараза", улица этно-культуры Тектурмаса
1
"Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараза", улица Д. Қонаева
0,7
"Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараза", улица Қазыбек би
1
"Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараза", улица А. Комратова
0,9
Всего по городу
22,53
Всего по области

954,389
Жамбыл облысы әкімдігінің
2025 жылғы "___" "______"
№___қаулысына 3-қосымша
Жамбыл облысы әкімдігінің
2024 жылғы 27 ақпандағы
№ 43 қаулысына 3-қосымша
Жамбыл облысы аумағында жеміс ағаштарының бактериялық күйігімен (Erwinia amylovora (Burrill) Winston et al.) зақымданған алқаптар көлемінде карантин режимі енгізілген карантин аймағы
Ауылдық округтердің атауы
Жер учаскесінің тиесілігі
Зақымданған алаң, гектар
1
Жамбыл ауданы
Ақбастау
"Аулие-Ата Алма" агроөнеркәсіптік кооперативі
50
Аудан бойынша барлығы
50
2
Жуалы ауданы
Ақтөбе
"Мадина" шаруа қожалығы
3
Аудан бойынша барлығы
3
Облыс бойынша барлығы
53
Жамбыл облысы әкімдігінің
2025 жылғы "___" "______"
№___қаулысына 4 - қосымша
Жамбыл облысы әкімдігінің
2024 жылғы 27 ақпандағы
№ 43 қаулысына 4 - қосымша
Жамбыл облысы аумағында тікенекті алқамен (Solanum rostratum Dun.) зақымданған алқаптар көлемінде карантин режимі енгізілген карантин аймағы
Аудандық округтердің және қала атауы
Мекеме мен көше атауы
Зақымданған алаң, гектар
1
Байзақ ауданы
Сарыкемер
"Заман" шаруа қожалығы
2,45
Аудан бойынша барлығы
2,45
2
Жамбыл ауданы
Қараой
"Келешек" шаруа қожалығы
1,3
Аудан бойынша барлығы
1,3
3
Тараз қаласы
Тараз қаласы
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Айша бибі көшесінің соңындағы жаңа көпірден Жамбыл ауданы шекарасына дейінгі)
6
Саңырақ батыр көшесі
1
Айша бибі көшесінің соңындағы жаңа көпір маңы
1
Целиноград және Қостанай көшелерінің қиылысы

954,389
Приложение 3 к постановлению
акимата Жамбылской области
от "___" "___" 2025 года №___
Приложение 3 к постановлению
акимата Жамбылской области
от 27 февраля 2024 года № 43
Карантинная зона с введением карантинного режима на территории Жамбылской области в объемах зараженных площадей бактериальным ожогом плодовых деревьев (Erwinia amylovora (Burrill) Winston et al.)
Наименова
ние сельских округов
Принадлежность земельного участка
Площадь заражения, гектар
1
Жамбылский район
Акбастауский
агропромышленный кооператив "Аулие-Ата Алма"
50
Всего по району
50
2
Жуалынский район
Актюбинский
крестьянское хозяйство "Мадина"
3
Всего по району
3
Всего по области
53
Приложение 4 к постановлению
акимата Жамбылской области
от "___" "___" 2025 года №___
Приложение 4 к постановлению
акимата Жамбылской области
от 27 февраля 2024 года № 43
Карантинная зона с введением карантинного режима на территории Жамбылской области в объемах зараженных площадей пасленом колючим (Solanum rostratum Dun.)
Наименова
ние районных округов и городов
Принадлежность земельного участка
Площадь заражения, гектар
1
Байзакский район
Сарыкемер
крестьянское хозяйство "Заман"
2,45
Всего по району
2,45
2
Жамбылский район
Караой
крестьянское хозяйство "Келешек"
1,3
Всего по району
1,3
3
город Тараз
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области" (от нового моста в конце улицы Айша Биби до границы Жамбылского района)
6
улица Саңырак батыра
1
район нового моста в конце улицы Айша биби
1
пересечение улиц Целиноградская и Костанайская

0,25
Шалғай Қарасу
0,3
Байтана Батыр көшесі
0,55
Ақтөбе көшесі
0,1
Тектұрмас этно-мәдени кешені
1
Тараз қаласы әкімдігінің "Тұрғын үй кооммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тараз қаласы 2 - ші орталық көшесі
0,2
Тараз қаласы әкімдігінің "Тұрғын үй кооммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, В.Высоцкий көшесі
0,2
Тараз қаласы әкімдігінің "Тұрғын үй кооммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, С. Абдиев көшесі
0,8
Тараз қаласы әкімдігінің "Тұрғын үй кооммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бахтияр баба көшесі
0,8
Қала бойынша барлығы

0,25
Дальняя Карасу
0,3
улица Байтана Батыра
0,55
улица Актобе
0,1
комплексная этно-культура Тектурмаса
1
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" акимата города Тараз, улица 2-я Центральная, города Тараз
0,2
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" акимата города Тараз, улица В. Высоцкого
0,2
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" акимата города Тараз, улица С. Абдиева
0,8
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" акимата города Тараз, улица Бахтияр баба
0,8
Всего по городу