"Жолаушыларды ауданаралық бағыттардағы әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2024 жылғы 21 мамырдағы № 130 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысының әкімдігінің 2025 жылғы 4 ақпандағы № 19 қаулысы
"Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жолаушыларды ауданаралық бағыттардағы әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2024 жылғы 21 мамырдағы № 130 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 197053 болып тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының 1 және 2-қосымшаларына сәйкес тарифтік кестелермен толықтырылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесінің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Жамбыл облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін оның Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Е. Қарашөкеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облыстық мәслихаты
А. Нұралиев "12" желтоқсан 2024 жыл
Жамбыл облысы әкімдігінің
2025 жылғы "04" ақпандағы
№ 19 қаулысына 1-қосымша
Әлеуметтік мәні бар ауданаралық "Ойық а. – Аққұм а. (Талас ауданы) – Тараз қ." бағытының тариф кестесі
Пункттер
Ойық
Жаңа-
тұр-
мыс
Та-
ма-
бек
С. Шәкіров
Аққұм
Бос-
тан-
дық
Та-
лап-
ты
Тегістік
Мыр-
за-
тай
Көктал
Тараз
Ойық
Х
35 тг.
70 тг.
95 тг.
155 тг.
125 тг.
195 тг.
320 тг.
430 тг.
460 тг.
500 тг.
Жаңатұрмыс
35 тг.
Х
40 тг.
60 тг.
120 тг.
95 тг.
165 тг.
290 тг.
395 тг.
430 тг.
460 тг.
Тамабек
70 тг.
40 тг.
Х
20 тг.
80 тг.
55 тг.
125 тг.
250 тг.
355 тг.
390 тг.
420 тг.
С. Шәкіров
95 тг.
60 тг.
20 тг.
Х
60 тг.
35 тг.
100 тг.
225 тг.
335 тг.
370 тг.
400 тг.
Аққұм
155 тг.
120 тг.
80 тг.
60 тг.
Х
25 тг.
45 тг.
170 тг.
275 тг.
310 тг.
340 тг.
Бостандық
125 тг.
95 тг.
55 тг.
35 тг.
25 тг.
Х
15 тг.
140 тг.
245 тг.
280 тг.
315 тг.
Талапты
195 тг.
165 тг.
125 тг.
100 тг.
45 тг.
15 тг.
Х
125 тг.
230 тг.
265 тг.
300 тг.
Тегістік
320 тг.
290 тг.
250 тг.
225 тг.
170 тг.
140 тг.
125 тг.
Х
105 тг.
140 тг.
175 тг.
Мырзатай
430 тг.
395 тг.
355 тг.
335 тг.
275 тг.
245 тг.
230 тг.
105 тг.
Х
35 тг.
65 тг.
Көктал
460 тг.
430 тг.
390 тг.
370 тг.
310 тг.
280 тг.
265 тг.
140 тг.
35 тг.
Х
35 тг.
Тараз
500 тг.
460 тг.
420 тг.
400 тг.
340 тг.
315 тг.
300 тг.
175 тг.
65 тг.
35 тг.
Х

О внесении дополнений в постановление акимата Жамбылской области от 21 мая 2024 года № 130 "Об утверждении тарифов на регулярные социально значимые перевозки пассажиров на межрайонных маршрутах"
Постановление Акимата Жамбылской области от 4 февраля 2025 года № 19
Акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие дополнения в постановление акимата Жамбылской области от 21 мая 2024 года № 130 "Об утверждении тарифов на регулярные социально значимые перевозки пассажиров на межрайонных маршрутах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 197053):
приложение к указанному постановлению дополнить тарифными сетками согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Жамбылской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жамбылской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Е. Карашукеев
"СОГЛАСОВАНО"
Жамбылский областной маслихат
А. Нуралиев "12" декабрь 2024 год
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылской области
от "04" февраля 2025 года № 19
Тарифная сетка социально значимого межрайонного маршрута "с. Ойык - с. Аккум (Таласский район) - г. Тараз"
Пункты
Ойык
Жана-
тур-
мыс
Тама-
бек
С. Ша-
ки-
ров
Аккум
Бос-
тан-
дык
Та-
лап-
ты
Те-
гис-
тик
Мыр-
за-
тай
Коктал
Тараз
Ойык
Х
35 тг.
70 тг.
95 тг.
155 тг.
125 тг.
195 тг.
320 тг.
430 тг.
460 тг.
500 тг.
Жанатурмыс
35 тг.
Х
40 тг.
60 тг.
120 тг.
95 тг.
165 тг.
290 тг.
395 тг.
430 тг.
460 тг.
Тамабек
70 тг.
40 тг.
Х
20 тг.
80 тг.
55 тг.
125 тг.
250 тг.
355 тг.
390 тг.
420 тг.
С. Шакиров
95 тг.
60 тг.
20 тг.
Х
60 тг.
35 тг.
100 тг.
225 тг.
335 тг.
370 тг.
400 тг.
Аккум
155 тг.
120 тг.
80 тг.
60 тг.
Х
25 тг.
45 тг.
170 тг.
275 тг.
310 тг.
340 тг.
Бостандык
125 тг.
95 тг.
55 тг.
35 тг.
25 тг.
Х
15 тг.
140 тг.
245 тг.
280 тг.
315 тг.
Талапты
195 тг.
165 тг.
125 тг.
100 тг.
45 тг.
15 тг.
Х
125 тг.
230 тг.
265 тг.
300 тг.
Тегистик
320 тг.
290 тг.
250 тг.
225 тг.
170 тг.
140 тг.
125 тг.
Х
105 тг.
140 тг.
175 тг.
Мырзатай
430 тг.
395 тг.
355 тг.
335 тг.
275 тг.
245 тг.
230 тг.
105 тг.
Х
35 тг.
65 тг.
Коктал
460 тг.
430 тг.
390 тг.
370 тг.
310 тг.
280 тг.
265 тг.
140 тг.
35 тг.
Х
35 тг.
Тараз
500 тг.
460 тг.
420 тг.
400 тг.
340 тг.
315 тг.
300 тг.
175 тг.
65 тг.
35 тг.
Х

Әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысiшiлiк қалааралық) "Ойық а. – Аққұм а. (Талас ауданы) – Тараз қ." бағытындағы аралық пункттеріне дейінгі тариф – 1 (бір) километрге 3,3 (үш бүтін оннан үш) теңге. 1 километрге тариф құны тариф құнының маршруттың бастапқы пункті мен соңғы пунктінің арақашықтығына қатынасымен есептеледі (500 теңге / 150 км = 3,3 теңге).
Жамбыл облысы әкімдігінің
2025 жылғы "04" ақпандағы
№ 19 қаулысына 2-қосымша
Әлеуметтік мәні бар ауданаралық "Мойынқұм а. – Тараз қ." бағытының тариф кестесі
Пункттер
Мойынқұм
Шу
Меркі
Ақыртөбе
Тараз
Мойынқұм
Х
285 тг.
580 тг.
825 тг.
1000 тг.
Шу
285 тг.
Х
300 тг.
540 тг.
700 тг.
Меркі
580 тг.
300 тг.
Х
245 тг.
405 тг.
Ақыртөбе
825 тг.
540 тг.
245 тг.
Х
160 тг.
Тараз
1000 тг.
700 тг.
405 тг.
160 тг.
Х
Әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысiшiлiк қалааралық) "Мойынқұм а. – Тараз қ." бағытындағы аралық пункттеріне дейінгі тариф – 1 (бір) километрге 2,7 (екі бүтін оннан жеті) теңге. 1 километрге тариф құны тариф құнының маршруттың бастапқы пункті мен соңғы пунктінің арақашықтығына қатынасымен есептеледі (1000 теңге / 365 км = 2,7 теңге).

Тариф между промежуточными пунктами на социально значимом межрайонном маршруте (внутриобластные междугородниие) "с. Ойык-с. Аккум (Таласский район) - г. Тараз" – на 1 (один) километр 3,3 (три целых три десятых) тенге. Стоимость тарифа на 1 километр высчитывается соотношением стоимости тарифа и расстоянием между начальным и конечным пунктами (500 тенге / 150 км = 3,3 тенге).
Приложение 2 к постановлению
акимата Жамбылской области
от "04" февраля 2025 года № 19
Тарифная сетка социально значимого межрайонного маршрута "с. Мойынкум - г.Тараз"
Пункты
Мойынқум
Шу
Мерке
Акыртобе
Тараз
Мойынкум
Х
285 тг.
580 тг.
825 тг.
1000 тг.
Шу
285 тг.
Х
300 тг.
540 тг.
700 тг.
Мерке
580 тг.
300 тг.
Х
245 тг.
405 тг.
Акыртобе
825 тг.
540 тг.
245 тг.
Х
160 тг.
Тараз
1000 тг.
700 тг.
405 тг.
160 тг.
Х
Тариф между промежуточными пунктами на социально значимом межрайонном маршруте (внутриобластные междугородниие) "с. Мойынкум - г.Тараз" – на 1 (один) километр 2,7 (две целых семь десятых) тенге. Стоимость тарифа на 1 километр высчитывается соотношением стоимости тарифа и расстоянием между начальным и конечным пунктами (1000 тенге / 365 км = 2,7 тенге).