Абай облысы Жаңасемей ауданы Шаған кентінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/296-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңасемей ауданы мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы №23/275-VІІІ шешімін асыру мақсатында Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай облысы Жаңасемей ауданы Шаған кентінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –59 335,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 147,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58 188,0 мың теңге;
2)шығындар – 60 671,0 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -1336,0 мың теңге;

О бюджете поселка Чаган района Жаңасемей области Абай на 2026-2028 годы
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 23 декабря 2025 года № 24/296-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения маслихата района Жанасемей от 18 декабря 2025 года №23/275 -VIII "О бюджете района Жанасемей на 2026-2028 годы" маслихат района Жаңасемей РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Чаган района Жаңасемей области Абай на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1)доходы – 59 335,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 147,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 188,0 тысяч тенге;
2) затраты – 60 671,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1336,0 тысяч тенге;

6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1336,0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 336,0 мың теңге;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 14.04.2026 № 27/332-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
Жаңасемей аудандық маслихатының төрағасы Е.Абильмажинов
Жаңасемей аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1336,0 тысяч тенге:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 336,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Жаңасемей области Абай от 14.04.2026 № 27/332-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Настоящее решение вводится с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата района Жаңасемей Е.Абильмажинов
Приложение 1
к решению маслихата
района Жаңасемей