Жаңасемей аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 шілдедегі № 9/47-VIІI "Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 23/277-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 – бабы 5 –тармағына сәйкес Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңасемей аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 шілдедегі № 9/47-VIІI "Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңасемей аудандық мәслихатының төрағасы Е. Абильмажинов

Об отмене решения маслихата района Жаңасемей от 22 июля 2024 года № 9/47-VIІI "Об утверждении "Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата района Жаңасемей области Абай"
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 18 декабря 2025 года № 23/277-VIII
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Жаңасемей РЕШИЛ:
1. Отменить решение маслихата района Жаңасемей от 22 июля 2024 года № 9/47-VIІІ "Об утверждении "Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата района Жаңасемей области Абай".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Жаңасемей Е. Абильмажинов