1066380,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджет орындалуын қамтамасыз ету және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру қызметтері
72548,0
113
Төменгі деңгейдегі бюджеттерге арналған мақсатты ағымдағы трансферттер
993832,5
809
• Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
55300,0
001
• Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты жергілікті деңгейде іске асыру қызметтері
55300,0
02
• Қорғаныс
88340,0
1
• Әскери қажеттіліктер
29989,0
122
• Аудан әкімі аппараты (облыстық маңызы бар қала)
29989,0
005
• Барлыққа арналған әскери борышты орындау шеңберіндегі іс-шаралар
29989,0
2
• Төтенше жағдайлар бойынша жұмысты ұйымдастыру
58351,0
122
• Аудан әкімі аппараты (облыстық маңызы бар қала)
58351,0
006
• Аудандық (қалалық) деңгейдегі төтенше жағдайларды алдын алу және жою
0,0
007
• Аудандық (қалалық) деңгейдегі дала өрті мен мемлекеттік өрт қызметтері жоқ елді мекендердегі өрттерді алдын алу және сөндіру іс-шаралары
58351,0
06
• Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
483164,0
1
• Әлеуметтік қамтамасыз ету
95509,0
451
•Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
95509,0
005
• Мемлекеттік мақсатты әлеуметтік көмек
95509,0
2
• Әлеуметтік көмек
346042,0
451
• Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
346042,0
004
• Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ауылдық жерлерде денсаулық сақтау, білім, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын алу үшін әлеуметтік көмек көрсету
37671,0
006
• Тұрғын үй көмегін көрсету
615,0
007
• Жергілікті өкілдік органдары шешімдері бойынша белгілі бір санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету
70378,0
010
• Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларға материалдық қамтамасыз ету
3114,0
014
Үйде тұратын мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету
71031,0
017
Мүгедектігі бар мұқтаж адамдарды протез-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнайы қозғалыс құралдарымен, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу қызметтері, қол қозғалысын түсіндіретін маман, жеке көмекшілерді мүгедектігі бар адамның жеке реабилитациялық бағдарламасына сәйкес ұсыну

1066380,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
72548,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
993832,5
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
55300,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства
55300,0
02
Оборона
88340,0
1
Военные нужды
29989,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
29989,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
29989,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
58351,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
58351,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
0,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
58351,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
483164,0
1
Социальное обеспечение
95509,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
95509,0
005
Государственная адресная социальная помощь
95509,0
2
Социальная помощь
346042,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
346042,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
37671,0
006
Оказание жилищной помощи
615,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
70378,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3114,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
71031,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью

3210,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
1134693,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1075522,2
001
Экономикалық саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджетті атқару және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77626,4
113
Төмен тұрған бюджеттерге нысаналы ағымдағы трансферттер
997895,9
809
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
59171,0
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59171,0
02
Қорғаныс
90439,2
1
Әскери қажеттіліктер
32088,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
32088,2
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті орындау шеңберіндегі іс-шаралар
32088,2
2
Төтенше жағдайлар саласындағы жұмысты ұйымдастыру
58351,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
58351,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қала) ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
0,0
007
Мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ елді мекендердегі өрттердің алдын алу және сөндіру жөніндегі іс-шаралар
58351,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
502039,2
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
95509,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
95509,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
95509,0
2
Әлеуметтік көмек
362004,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
362004,2
004
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ауылдық жерлердегі денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария салаларының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсету
40308,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
658,1
007
Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету
70378,0
010
Үйде тәрбиеленіп, оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
3332,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
73849,1
017
Мүгедектігі бар мұқтаж адамдарды протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, қозғалу құралдарымен, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, ымдау тілі маманы мен жеке көмекшілердің қызметтерін ұсыну

3210,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
1134693,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1075522,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
77626,4
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
997895,9
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
59171,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства
59171,0
02
Оборона
90439,2
1
Военные нужды
32088,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
32088,2
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
32088,2
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
58351,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
58351,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
0,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
58351,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
502039,2
1
Социальное обеспечение
95509,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
95509,0
005
Государственная адресная социальная помощь
95509,0
2
Социальная помощь
362004,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
362004,2
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
40308,0
006
Оказание жилищной помощи
658,1
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
70378,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3332,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
73849,1
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью

3565,2
014
Мүгедек азаматтарды протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнайы көлік құралдарымен, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторлық-курорттық емдеу, қол сөйлеу тілінің маманы, жеке көмекшілерді жеке қайта қалпына келтіру бағдарламасына сәйкес ұсыну
76864,5
017
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету саласындағы басқа қызметтер
184442,4
9
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды жүзеге асыру бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру қызметтері
47642,7
451
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық / Жилищно-коммунальное хозяйство
47642,7
001
Тұрғын үй шаруашылығы
47642,7
07
Аудандық (облысқа бағынысты қала) жер қатынастары бөлімі
635059,1
1
Ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты жергілікті деңгейде жүзеге асыру қызметтері
57190,1
463
Аудандық (облысқа бағынысты қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
57190,1
001
Мемлекеттік мекенжайлы әлеуметтік көмек
57190,1
006
Аудандық, облысқа бағынысты қала, аудандық мәндегі қала, ауылдық округтер, кенттер, ауылдар шекараларын белгілеу кезінде жүргізілетін жерді ұйымдастыру / Землеустройство
4619,7
2
Коммуналдық шаруашылық / Коммунальное хозяйство
77869,0
809
Аудандық (облысқа бағынысты қала) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автожол, құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
77869,0
012
су жабдықтау және су кәріз жүйесінің қызметі /
22898,0
058
Ауылдық елді мекендерде су жабдықтау және су кәріз жүйесін дамыту
54971,0
3
Елді мекендерді абаттандыру
500000,0
809
Аудандық (облысқа бағынысты қала) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автожол, құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
500000,0
018
Елді мекендерді абаттандыру және жасылдандыру
500000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
532951,1
1
Мәдениет саласындағы қызмет
402554,9
819
Аудандық (облысқа бағынысты қала) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
402554,9
009
Мәдени-көркемдік іс-шараларды қолдау
402554,9
3
Ақпараттық кеңістік
64394,9
819
Аудандық (облысқа бағынысты қала) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
64394,9
007
Аудандық (қалалық) кітапханалардың қызметі
64394,9
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік саласындағы басқа қызметтер
66001,3
819
Жергілікті деңгейде ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты жүзеге асыру қызметтері

3565,2
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
76864,5
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
184442,4
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
47642,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
47642,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
47642,7
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
635059,1
1
Жилищное хозяйство
57190,1
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
57190,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
57190,1
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
4619,7
2
Коммунальное хозяйство
77869,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
77869,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
22898,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
54971,0
3
Благоустройство населенных пунктов
500000,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
500000,0
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
500000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
532951,1
1
Деятельность в области культуры
402554,9
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
402554,9
009
Поддержка культурно-досуговой работы
402554,9
3
Информационное пространство
64394,9
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
64394,9
007
Функционирование районных (городских) библиотек
64394,9
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
66001,3
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)