Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 қаңтардағы № 14/112-VIII "Абай облысы Жаңасемей ауданы Приречный ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 4 қарашадағы № 21/245-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Абай облысы Жаңасемей ауданы Приречный ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 қаңтардағы № 14/112-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1.Приречный ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде орындалуына қабылдансын:
1) Кірістер – 53 152,5 мың теңге:
Салықтық түсімдер – 13 793,0 мың теңге;
Салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
Трансферттердің түсімдері – 39 359,5 мың теңге;
2) Шығындар – 67 944,6 мың теңге;
3) Таза бюджеттік несие беру – 0,0 мың теңге:
Бюджеттік несиелер – 0,0 мың теңге;
Бюджеттік несиелерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
Қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
Мемлекетттік қаржылық активтерді сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) Бюджет тапшылығы (профициті) – -14 792,1 мың теңге;

О внесении изменении в решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 10 января 2025 года № 14/112-VIII "О бюджете Приречного сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 4 ноября 2025 года № 21/245-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Маслихат района Жаңасемей области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Жаңасемей области Абай "О бюджете Приречного сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы" от 10 января 2025 года № 14/112-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Приречного сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1,2,3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) Доходы – 53 152,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 793,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 359,5 тысяч тенге;
2) Затраты – 67 944,6 тысяч тенге;
3) Чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) Дефицит (профицит) бюджета – -14 792,1 тысяч тенге;

6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 792,1 мың теңге:
Қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
Қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 792,1 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңасемей аудандық мәслихатының төрағасы Е. Абильмажинов
Жаңасемей аудандық
мәслихатының
2025жылғы 04 қарашадағы

6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 792,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 792,1 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Жаңасемей Е. Абильмажинов
Приложение 1 к решению
маслихата района Жаңасемей