Жаңасемей аудандық маслихатының 2025 жылғы 10 қаңтардағы № 14/114-VIII "Абай облысы Жаңасемей ауданы Шаған кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 қыркүйектегі № 19/218-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 3- тармақтан караңыз.
Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 қаңтардағы № 14/114-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Абай облысы Жаңасемей ауданы Шаған кентінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Абай облысы Жаңасемей ауданы Шаған кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 635,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 574,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 53 061,0 мың теңге;
2)шығындар – 54 067,0 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -432,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Жаңасемей от 10 января 2025 года № 14/114-VIII "О бюджете поселка Чаган района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 17 сентября 2025 года № 19/218-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.3.
Маслихат района Жаңасемей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Жаңасемей от 10 января 2025 года № 14/114-VIII "О бюджете поселка Чаган района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет поселка Чаган района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 635,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 574,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 061,0 тысяч тенге;
2) затраты – 54 067,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -432,0 тысяч тенге;

6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 432,0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 432,0 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық бюджеттен 2025 жылға берілген трансферт көлемі 53 061,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңасемей аудандық мәслихатының төрағасы Е. Абильмажинов
Жаңасемей аудандық
мәслихаттың

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 432,0 тысяч тенге:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 432,0 тысяч тенге;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Учесть объем трансфертов, передаваемой из районного бюджета, на 2025 год в сумме 53 061,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Жаңасемей Е. Абильмажинов
Приложение 1 к решению
маслихата района Жаңасемей