Абай облысы Жаңасемей ауданы Шүлбі кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Жаңасемей ауданы мәслихатының 2025 жылғы 10 қаңтардағы № 14/113-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Жаңасемей аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/97-VIII "Жаңасемей ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне сәйкес Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы Жаңасемей ауданы Шүлбі кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 718,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 558,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 312,0 мың теңге;
2)шығындар – 66 230,4 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -34 512,4 мың теңге;

О бюджете поселка Шульбинск района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 10 января 2025 года № 14/113-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением маслихата района Жаңасемей от 30 декабря 2024 года № 14/97-VIII "О бюджете района Жаңасемей на 2025-2027 годы" маслихат района Жаңасемей РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет посҰлка Шульбинск на 2025-2027 годы согласно приложенииям 1,2,3 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 718,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 558,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –21 160,0 тысяч тенге;
2) затраты – 66 230,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 34 512,4 тысяч тенге;

6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –34 512,4 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 34 512,4 мың теңге;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Жаңасемей ауданы мәслихатының 17.09.2025 № 19/217-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
Жаңасемей аудандық маслихатының төрағасы Е. Абильмажинов
Жаңасемей аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 10 қаңтардағы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –34 512,4 тысяч тенге"
поступление займов -0,0 тысяч тенге;
погашение займов -0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 34 512,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Жаңасемей области Абай от 17.09.2025 № 19/217-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Настоящее решение вводится с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Жаңасемей Е. Абильмажинов
Приложение 1 к решению
маслихата района Жаңасемей