Абай облысы Жаңасемей ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Абай облысы Жаңасемей ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 20 қазандағы № 197 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3-бабы 7-тармағына және 6-бабы 2-тармағына сәйкес, Жаңасемей ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай облысы Жаңасемей ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстерi осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Абай облысы Жаңасемей ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі нұсқасын Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Абай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін қамтамасыз етсін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Жаңасемей ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімініңорынбасары Ж. Сайлаубековқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Әбдікәрімов
Аудан әкімінің
"20" қазан 2025 жыл
№ 197 қаулысына
қосымша.
Абай облысы Жаңасемей ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
№ р/с
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобильжолдарыныңатауы
Жалпыұзындығы, киллометр
Санатыбойынша,
киллометр
I
II
III
IV
V
1
KU GS-1
Семей-Талица,
0-32,5км.
32,5
32,5
2
KU GS-2

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения района Жаңасемей области Абай
Постановление акимата района Жаңасемей области Абай от 20 октября 2025 года № 197
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат района Жаңасемей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог районного значения общего пользования района Жаңасемей области Абай согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района Жаңасемей области Абай" в порядке, установленном законодательными актами:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления обеспечить его версию в электронном виде на казахском и русском языках для официального опубликования в филиале республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по области Абай и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) после официального опубликования обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района Жаңасемей области Абай.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж. Сайлаубекову.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района Н. Абдыкаримов
Приложение
к постановлению акима района
от "20" октября 2025
года №197
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения района Жаңасемей области Абай
№ п/п
Индекс автомобильной дороги
Наименование автомобильной дороги
Общая протяженность, киллометр
По категориям,
киллометр
I
II
III
IV
V
1
KU GS-1
а/д Семей-Талица, км 0-32.
32,5
32,5
2
KU GS-2
Подъезд к селу Акбулак,