Жаңасемей ауданы Ертіс ауылдық округі Мұқыр ауылының шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Абай облысы Жаңасемей ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 17 қыркүйектегі № 181 бірлескен қаулысы және Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 қыркүйектегі № 19/219-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес, Жаңасемей ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулыға және шешімнің қосымшасына сәйкес, Жаңасемей ауданы Ертіс ауылдық округі Мұқыр ауылының шекарасы (шегі) 77,1 га ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге ауыстыру арқылы өзгертіліп, Жаңасемей ауданының Ертіс ауылдық округі Мұқыр ауылының шекарасы (шегі) жалпы ауданы 5042,9 га болып белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулымен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңасемей ауданының әкімі Н. Әбдікәрімов
Жаңасемей аудандық мәслихатының төрағасы Е. Абильмажинов
Жаңасемей
ауданыәкімдігініңбірлескен
2025 жылғы 17қыркүйектегі
№ 181 қаулысына және
Жаңасемей
аудандықмәслихатының
2025 жылғы 17қыркүйектегі
№ 19/219-VIII шешіміне
қосымша
Жаңасемей ауданының Ертіс ауылдық округі Мұқыр ауылының шекарасының схемасы

Об изменении границы (черты) села Мукур Иртышского сельского округа района Жаңасемей
Совместные постановление акимата района Жаңасемей области Абай от 17 сентября 2025 года № 181 и решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 17 сентября 2025 года № 19/219-VIII
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан, Законами Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района Жаңасемей ПОСТАНОВИЛ и маслихат района Жаңасемей РЕШИЛ:
1. Изменить границу (черту) села Мукур Иртышского сельского округа района Жаңасемейпутем перевода 77,1 га в земли сельскохозяйственного назначения, и установить границу (черту) села Мукур Иртышского сельского округа района Жаңасемей, общей площадью 5042,9 га согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Жаңасемей Н. Абдыкаримов
Председатель маслихата района Жаңасемей Е. Абильмажинов
Приложение
к совместному постановлению
акимата районаЖаңасемей
от 17 сентября 2025 года
№ 181 и решению
маслихата района Жаңасемей
от 17 сентября 2025 года
№ 19/219-VIII
Схема границ села МукурИртышского сельского округа района Жаңасемей